Нове застосування тривимірної візуалізації HD Live в перинатальній діагностиці.

УЗД в гінекології та під час вагітності. 

Автор: Пахольчук І. О. (лікар УЗД вищої категорії).

Обстеження проводиться на УЗД апараті VOLUSON Е8

Нове застосування тривимірної візуалізації HD Live в перинатальній діагностиці з успіхом використовується з першого триместру вагітності. 
Останні розробки тривимірного (3Д) ультразвуку високої чіткості (HD) призвело до значного прогресу в галузі ранньої візуалізації ембріонів та плодів у галузі соноембріології. Нова технологія HD Live дозволяє оцінити як структурні, так і функціональні особливості в першому триместрі з більшою долею надійності, а ніж двовимірне (2Д) ультразвукове дослідження. Тривимірна HD Live візуалізація дозволяє проводити детальне спостереження за обличчям плоду в 1-му триместрі й підтверджує, що невеликий плід більше не плід, а "людина" вже з першого триместру вагітності.

HD Live не лише надає інформацію про аномалії обличчя, але й може також надати достовірні докази про нормальний розвиток обличчя. Це дуже важлива інформація, особливо у випадках з підвищеним ризиком розвитку поверхневих вад, які повторюються. Окрім захоплюючої краси HD Live зображення, даний метод дозволяє показати значно більше клінічної інформації в оцінці обличчя плоду.

Повна стаття по УЗД (HD) live для скачування >>>

Постер по HD Live >>>

 

НА ГОЛОВНУ >>>