Новини

Британо-Український симпозіум (БУС–15) «Анестезіологія та інтенсивна терапія – сьогодення і перспективи розвитку».

19–21 травня 2023 року у Київській клінічній лікарні «Феофанія» відбувся Британо-Український симпозіум (БУС–15) «Анестезіологія та інтенсивна терапія – сьогодення і перспективи розвитку».

читати

Конгрес ESTRO 2023

12-16 травня 2023 року у м. Відень, Австрія відбувся конгрес ESTRO 2023. Провідні спеціалісти компанії Protech Solutions Ukraine відвідали конгрес та обмінялись досвідом з зарубіжними колегами.

читати

19–20 травня запрошуємо на відкриття багатопрофільного комплексу "Лікарня Святого Луки"

Запрошуємо на офіційне відкриття новозбудованого багатопрофільного лікувально-діагностичного, навчально-наукового та реабілітаційного комплексу, який працюватиме під загальним брендом "Лікарня Святого Луки".

читати

Стоматологічна установка Ritter R400

Стоматологічна установка Ritter R400 - поєднує в собі зручність роботи, естетику та індивідуальність, щоб покращити робочі процеси у стоматологічній клініці за допомогою простого та практичного рішення.

читати

Відновлюємо економіку!

Працюємо, щоб всі медичні центри були забезпечені найкращим діагностичним та лікувальним обладнанням, меблями та витратними матеріалами

читати

Вітаємо КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради з початком навчання на сучасному КТ Optima СТ 540

Вітаємо КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради з початком навчання на сучасному КТ Optima СТ 540 від компанії Protech Solutions Ukraine

читати

Запрошуємо відвідати VI Конгрес Української асоціації фахівців з ультразвукової діагностики

На конгресі будуть розглянуті питання мультидисциплінарного підходу в діагностиці та лікуванні захворювань печінки і організовані секції та майстер-класи за різними темами

читати

Запрошуємо прийняти участь у навчальному проекті Школа УЗД в гінекології!

Дводенний курс 4-5 грудня, присвячений актуальним питанням мультипараметричної та мультимодальної УЗД (2Д-3Д УЗ технології) в гінекології з позицій сучасних міжнародних класифікацій та рекомендацій

читати

Запрошуємо приєднатися до курсу "Ультразвукові критерії найпоширенішої патології органів малого тазу. 2D, 3D в гінекології. Технічні та клінічні аспекти"

Запрошуємо приєднатися до дводенного теоретично-практичного курсу "Ультразвукові критерії найпоширенішої патології органів малого тазу. 2D, 3D в гінекології. Технічні та клінічні аспекти", від Школи штудерної діагностики

читати

Компанія Протек Солюшнз Україна отримала нагороду від партнерів Famed Zywiec

Хочемо поділитися приємною новиною. Компанія Протек Солюшнз Україна отримала нагороду від наших польських партнерів, Famed Żywiec, як лідер з продажу гінекологічних крісел у 2020 році серед європейських країн!

читати

Запрошуємо приєднатися до дводенного теоретично-практичного курсу "Ультразвукова діагностика доброякісних та злоякісних пухлин м`яких тканин.."

Запрошуємо приєднатися до дводенного теоретично-практичного курсу "Ультразвукова діагностика доброякісних та злоякісних пухлин м`яких тканин.."

читати

Навчання працівників відділення променевої терапії Закарпатського протипухлинного центру роботі на лінійному прискорювачі Halcyon

Навчання працівників відділення променевої терапії Закарпатського протипухлинного центру роботі на лінійному прискорювачі Halcyon від компанії Varian (США)!

читати

Запрошуємо відвідати наш стенд на конференції «Подільські дні онкології»

Компанія Протек Солюшнз Україна - офіційний партнер конференції «Подільські дні онкології». Запрошуємо всіх долучитися та познайомитися з основними аспектами лікування злоякісних пухлин шкіри, легень, грудної залози.

читати

4-5 червня спеціалісти компанії Протек Солюшнз Україна взяли участь у I Всеукраїнському з’їзді з радіохірургії та стереотаксичної променевої терапії!

Програма заходу включала доповіді від світових та вітчизняних експертів з радіохірургії та стереотаксичної променевої терапії.

читати

Запрошуємо відвідати I Всеукраїнський з’їзд з радіохірургії та стереотаксичної променевої терапії!

Запрошуємо вас відвідати доповідь провідного спеціаліста компанії Протек Солюшнз Україна - Маргарити Альохіної на тему “Радіохірургічна система EDGE - точність скальпелю”.

читати

Запрошуємо відвідати I Всеукраїнський з’їзд з радіохірургії та стереотаксичної променевої терапії

Запрошуємо вас відвідати I Всеукраїнський з’їзд з радіохірургії та стереотаксичної променевої терапії, що відбудеться 4 та 5 червня від Української асоціації радіохірургії та стереотаксичної радіотерапії.

читати

Вітаємо КНП “Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” з встановленням комп’ютерного томографу Optima CT540

Вітаємо КНП “Вижницька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” з встановленням сучасного комп’ютерного томографу Optima CT540 від компанії GE Healthcare та компанії Протек Солюшнз Україна.

читати

Компанія «Протек Солюшнз Україна» взяла участь в ХІІ Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»

Компанія «Протек Солюшнз Україна» взяла участь в ХІІ Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації», який відбувся 25 - 27 травня 2021 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

читати

Компанія Протек Солюшнз Україна бере участь у циклі навчальних курсів від Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики

Компанія Протек Солюшнз Україна бере участь у циклі навчальних курсів від Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики. Детальніше в описі.

читати

Лікування онкологічних захворювань на сучасному лінійному прискорювачі – Halcyon

Спеціалісти компанії Протек Солюшнз Україна та Київського обласного онкологічного диспансера про День боротьби з онкологічними захворюваннями та лікування онкологічних захворювань на сучасному лінійному прискорювачі – Halcyon

читати

Бланк для УЗД легенів за Blue-протоколом від учасників вебінарів Протек Солюшнз Україна

Нещодавно учасники наших вебінарів, надіслали нам власноруч розроблений бланк для проведення УЗД легенів за Blue-протоколом. Ділимося з вами розробкою від наших лікарів. Завантажити

читати

Новий інноваційний УЗД-апарат експертного класу GE Voluson Swift

Зустрічайте новий іноваційний апарат УЗД від компанії GE Healthcare – Voluson Swift. Перша у світі ультразвукова система з повністю інтегрованим штучним інтелектом, що дає можливість розпізнавати до 20 стандартних площин, рекомендованих Інтернаціональною Асоціацією Ультразвуку в Акушерстві та Гінекології.

читати

Новий інноваційний УЗД-апарат від світового лідера компанії GE Healthcare (США) - LOGIQ E10

LOGIQ E10 - це ультразвукова система нового покоління з повним набором передових інструментів візуалізації. Запрошуємо вас відвідати наш офіс і оцінити всі переваги нової ультразвукової системи - LOGIQ E10

читати

Компанія "Протек Солюшнз Україна" забезпечила українські лікарні 44-ма комп’ютерними томографами

У жовтні 2020 року між компанією Державне підприємство «Медичні закупівлі України» та компанію Протек Солюшнз Україна було укладено договори на забезпечення українських лікарень 44-ма комп’ютерними томографами.

читати

Спеціалісти компанії Протек Солюшнз Україна відремонтували 94 апарати ШВЛ моделі iVent 201 виробництва компанії GE Healthcare

Компанія Протек Солюшнз Україна висловлює подяку народному депутату Андрію Жупаніну та всім, хто прийняв участь в організації та фінансуванні такого важливого проекту. Особлива вдячність нашим лікарям, які кожного дня рятують життя людей

читати

Компанія «Протек Солюшнз Україна» – учасник науково-практичної конференції «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні»

«Протек Солюшнз Україна» візьме участь у науково-практичній конференції Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО) за участі міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні», присвяченої 100-річчю Національного інституту раку

читати

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Компанія "Протек Солюшнз Україна" вітає Вас з прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо стабільних ділових відносин, професійного зростання, процвітання і благополуччя, душевного тепла, щастя і любові.

читати

Медичні меблі за супер ціною

Знижки на медичні ліжка, каталки, гінекологічні крісла та крісло для забору крові - акція до 10-річчя компанії Protech Solutions Ukraine! Протек Солюшнз Україна пропонує неймовірно вигідні ціни на медичні меблі европейської якості.

читати

Компанії Протек Солюшнз Україна - 10 років!

Десятиріччя ми відзначаємо із значними досягненнями, великим досвідом та сформованим професійним колективом. Це досить вагомий термін, який дозволяє говорити про правильний шлях розвитку, за період якого, ми твердо стали на ноги, укріпили свої позиції на медичному ринку, завоювали довіру наших клієнтів. Ми з упевненістю дивимось вперед та повні рішучості рухатись далі, ставимо перед собою нові масштабні цілі з нашими колегами та партнерами.

читати

Пост-реліз конференції «Сучасні технології в сучасній терапії - IRT»

14-15 червня у передмісті Львова пройшла перша конференція в Україні від компанії Varian Medical Systems і Протек Солюшнз Україна – «Сучасні технології в сучасній терапії - IRT» (Innovations in Radiation Therapy). Ми зібрали під одним дахом українських, а також і зарубіжних професіоналів у галузі променевої терапії, щоб вони змогли поділитися досвідом, а також ознайомитися з останніми досягненнями сучасних технологій. Нашу конференцію змогли відвідати більше 60 чоловік з усіх областей України!

читати

Телешоу Voluson Live з Fred Ushakov і Stefano Guerriero!

Раннє сканування плоду від Fred Ushakov на телешоу Voluson Live! 29 травня 2018 року в 19:00 (за київським часом) Арно Дюжарден проведе чергове телешоу Voluson Live. Після короткого вступу Арно і його гості Fred Ushakov і Stefano Guerriero взаємодіятимуть з Вами і відповідатимуть на Ваші запитання вживу.

читати

Вебінар "4D в кардіологічному ультразвуці"

В цьому ексклюзивному 1-годинному вебінарі буде розглянуто: Огляд 3D/4D-зображень, чим насправді є 4D-зображення? Как использовать 4D-изображение и включать его в повседневные клинические исследования? И много других вопросов.

читати

Школа-семінар «Експертні питання магнітно-резонансної і комп'ютерної томографії».

13-14 березня в Києві на кафедрі променевої діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика була проведена школа-семінар «Експертні питання магнітно-резонансної і комп'ютерної томографії». Дана подія проходить вже другий рік під ряд і збирає серед слухачів десятки спеціалістів з усіх регіонів України: зацікавлених співробітників кафедри, аспірантів, клінічних ординаторів та слухачів вказаного циклу, які вже працювали або збираються працювати на високотехнологічному обладнання променевої діагностики.

читати

Доплер-клуб: Цереброангіологія. Сучасні аспекти теоретичних і практичних питань

Компанія Протек Солюшнз Україна запрошує учасників і гостей конференції відвідати виставковий стенд, де будуть представлені нові досягнення компанії GE Healthcare в галузі ультразвуку. Ми покажемо Вам ультразвуковий апарат експертного класу Logiq e, а також портативну ультразвукову систему Logiq V2.

читати

Protech Solutions Ukraine бере участь в благодійній програмі проти раку молочної залози!

Наша компанія бере участь в жіночому забігу AvonPinkRUN. Вже цієї неділі, 8 жовтня, на наших УЗД апаратах Voluson S10 і Logiq V2 в спеціальній зоні ISIDA ми пропонуємо отримати безкоштовну ультразвукову діагностику молочної залози.

читати

Протек Солюшнз Україна на виставці «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я`2017»

На нашому стенді Ви зможете отримати інформацію про останні інформаційні технології та новинки медичного обладнання від GE Healthcare, Varian.Також у нас Ви зможете побачити медичні меблі від ведучих світових виробників Famed, Givas, Proma Reha

читати

Результати розіграшу "Протек Солюшнз дарує квиток на «Східноєвропейські ЗУСТРІЧІПРОФЕСІОНАЛІВ: звичні втрати вагітності»

Ми готові привітати переможця нашого розіграшу "Протек Солюшнз дарує квиток на «Східноєвропейські ЗУСТРІЧІПРОФЕСІОНАЛІВ: звичні втрати вагітності»!

читати

Запрошуємо Вас на конференцію з Материнсько-плодової медицини

Протек Солюшнз Україна разом з видавничим домом «ЕКСТЕМПОРЕ» чекають на Вас 7-8 квітня на «Східноєвропейських ЗУСТРІЧАХ ПРОФЕСІОНАЛІВ: материнсько-плодова медицина». Ми ж, як пакртнери конференції, представимо частину наших УЗД сканерів від GE Healthcare: Logiq P7 і Logiq F6!

читати

Компанія Протек Солюшнз стала науково-технічною базою НМАПО ім. П. Л. Шупика

Protech Solutions Ukraine й НМАПО ім. П. Л. Шупика підписали контракт про співпрацю! Перепідготовка та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері охорони здоров'я проходитиме на матеріально-технічних базах Протек Солюшнз Україна, офіційного дистрибютора GE Healthcare.

читати

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНИЙ КУРС «Досконала ехокардіографія - з чого почати»!

Перший з цілої серії навчальних курсів, які зацікавлять фахівців, що вже мають досвід роботи на апаратах УЗД, а також кардіологів, терапевтів та сімейних лікарів, які хотіли б набути навички ехокардіографії.

читати

Protech Solutions представляє відео звіт з курсів УЗД "Доплерометрія в акушерстві й гінекології"

Компанія Protech Solutions Ukraine, як генеральний партнер Школи УЗД, взяла участь в курсі "Доплерометрія в акушерстві й гінекології" з ультразвуковими апаратами від GE Healthcare - Logiq P7, Logiq V5 (м. Львів 20-21/01/2017).

читати

Запрошуємо пройти Теоретико-практичний курс "Доплерометрія в акаушерстві та гінекології"!

Марцин Вехоць і Агнежка Ноцунь приїдуть у Львів 20-21 січня 2017 року, щоб поділитися з Вами знаннями й досвідом в галузі ультразвукової діагностики плоду. Protech Solutions Ukraine продовжує співпрацювати зі Школою штудерної ультразвукової діагностики й надає УЗД апарати GE Healthcare для «Live scan».

читати

Protech Solutions - технічний партнер курсу "Ультразвукова діагностика молочної залози - від норми до патології"

Запрошуємо Вас на курс "Ультразвукова діагностика молочної залози - від норми до патології". Protech Solutions Ukraine веде активну співпрацю зі Школою штудерної ультразвукової діагностики, тому ми маємо можливість поділитися з Вами знижкою, наданою організаторами.

читати