Про нас

Компанія Protech Solutions Ukraine 

Наші пріорітети:

 

 

Здорове населення України  завдяки лікуванню та обстеженням  на якісному медичному обладнанні.

Лікарі оснащені новим, сучасним, передовим медичним обладнанням, що сприяє зручності та продуктивній роботі.

Збільшення прибутку медичних установ завдяки зменшенню витрат.                                                                     


Місія компанії

Наша робота спрямована на те, щоб кожен житель України міг забезпечити собі комфортні й якісні умови лікування та діагностики. Ми динамічно розвиваємося і вдосконалюємося з метою задовольнити найвибагливіші потреби наших клієнтів, постійно працюємо над розширенням асортименту та поліпшенням якості послуг компанії, одночасно економно використовуємо бюджет державних і приватних медичних установ в надії на довгострокове стабільне співробітництво.

 

Філософія компанії

Стати для медичних установ основним партнером з постачання медичного обладнання та надання сервісного обслуговування на найвищому рівні. Співпрацюючи з провідними виробниками та фахівцями-професіоналами, відстежувати зміну попиту лікарів та пацієнтів. Впроваджувати тенденції медичного ринку щодо інновацій та надійності медобладнання європейської якості для медичних установ України.

 

 Цілі та завдання

 

  • Впровадити в медичну практику українських лікарів інноваційні технології та міжнародні стандарти роботи.
  • Оснастити державні та приватні клініки України медобладнанням високої якості і сервісними послугами світового рівня.
  • Надати доступ населенню України до найбільш інноваційних технологій і прогресивних методів діагностики та лікування
  • Забезпечити можливість вітчизняним медикам працювати на сучасних високотехнологічних новинках медичної техніки.

 

Базові цінності

Повага і турбота про людей. Поліпшення якості життя людей - це головний орієнтир в нашій роботі. Ми прагнемо допомогти людям бути здоровими та радіти кожному моменту життя. Ми відчуваємо величезну повагу до тих, хто користується нашим медобладнанням та медичними меблями.

Якість. Якість медтехніки та винятковий сервіс лежать в основі нашої роботи. Ми надаємо споживачам медичне обладнання та сервісні послуги найвищого рівня за доступною вартістю та прозорою схемою співпраці.

Відповідальність. Зобов'язання перед людьми, репутація компанії, відповідальність в роботі - цінності, яких ми дотримуємося. Ми завжди виконуємо дані нами обіцянки заради максимального задовлення інтересів клієнтів.

Інноваційність. Ми пропонуємо своїм замовникам сучасні підходи та рішення, прогресивні технології й інноваційні методи діагностики та лікування. Ми вивчаємо світ, щоб запропонувати вітчизняним споживачам найбільш передові галузеві технології.

Командний підхід. Наша сила полягає у взаємній підтримці та повазі, а також в команді, яка поєднує досвід і професіоналізм зрілості з активністю та свіжими ідеями молодості. Єдність цих якостей створює позитивний імідж і добру репутацію нашої компанії. Ми працюємо як одна спільна команда, щоб щодня вдосконалювати способи ведення бізнесу і досягати загальних цілей.

Професіоналізм і постійне вдосконалення. Ми не зупиняємося на досягнутих результатах. Постійний розвиток дозволяє нам підкорювати нові вершини. Змінюючи та вдосконалюючи сьогодення, ми створюємо міцний фундамент для нашого майбутнього.

Стабільність. Ми - стабільна компанія, яка працює більше 10 років на українському ринку. Також ми представляємо європейські бренди з 40-річним досвідом роботи і найвищою якістю медобладнання, медичних меблів та сервісних послуг.

Клієнтоорієнтованість. Ми прагнемо зрозуміти потреби і мотиви наших клієнтів, постійно покращуємо свою роботу, щоб максимально їм відповідати. Ми знайомі з кожним клієнтом особисто і намагаємося підтримувати довгострокові відносини з ними.

Партнерство. Разом з нашими партнерами ми ростемо і досягаємо неймовірних результатів. Спільна робота з такими всесвітньо відомими компаніями як GE Healthcare і Varian викликають гордість та бажання досягати нових вершин.

Результативність. Наша робота спрямована на те, щоб досягти конкретно поставлених цілей і як результат, бізнес наших клієнтів вийшов на новий рівень.


Компанія Protech Solutions Ukraine здійснює свою діяльність у тісній співпраці з відомими торговими марками:

  • GE Healthcare (США) - світовий лідер у виробництві медичного обладнання (в області медичної діагностики, сучасних інформаційних технологій, систем підтримки життєзабезпечення, а також розробки лікарських препаратів);
  • Varian (США) - компанія з виробництва обладнання променевої і протонотерапії;
  • Медичні меблі (Famed (Польща), Givas (Італія), Proma Reha (Чехія) - провідні європейські виробники медичних лікарняних меблів.

 

На головну >>>