Innova IGS 5

Опис

Інтервенційні підлогові рентгенівські системи для кардіології та онкології

Експертний рівень візуалізації з мінімальною дозою опромінення. Найскладніші процедури під контролем від і до: отримання глибоких проекцій; новий монітор з великим екраном; вдосконалена технологія роботи із зображеннями. Пакети клінічних додатків для лікування найскладніших патологій

Три моделі з детектором Revolution:

 • Innova IGS 520 — 20 х 20 см
 • Innova IGS 530 — 30 х 30 см
 • Innova IGS 540 — 40 х 40 см

Замовити

Революційний плоскопанельний детектор

Цифровий квадратний плоскопанельний детектор Revolution розробки GE Healthcare має унікальну конструкцію (170 патентів), представлену фотодіодною матрицею з аморфним кремнієм на монолітній основі без характерних швів. Товщина сцинтилятора й електронний шум оптимізовані таким чином, щоб максимально збільшити ефективність використання дози опромінення.

Три розміру — для будь-яких процедур

 • 20 х 20 см — найбільший детектор для кардіології (система Innova IGS 520)
 • 30 х 30 см — універсальний розмір детектора для широкого спектра процедур (система Innova IGS 530)
 • 40 х 40 см — найбільший у галузі детектор для онкології і візуалізації периферичних судин (система Innova IGS 540)

Відмінна якість зображення за низької дози
Детектор Revolution має один з найвищих у галузі коефіцієнт квантової ефективності (DQE). Високий DQE дає змогу отримувати зображення більш високої якості із застосуванням тих же параметрів дози або зображення дещо нижчої якості при зменшенні дозі опромінення. 

За допомогою детектора Revolution широкий спектр рентгенівського випромінювання перетворюється в цифровий сигнал без втрат на поглинання. Інноваційна технологія обробки зображень перетворює інформацію для візуалізації великого діапазону анатомічних щільностей без втрати якості. Широкий динамічний діапазон детектора в поєднанні з 14-бітним запатентованим алгоритмом обробки забезпечує відмінну візуалізацію об'єктів з низькою контрастністю.

Удосконалена конструкція

LC-подібний пристрій позиціонування, що застосовується в системах Innova IGS 5, у поєднанні зі спеціально розробленою ергономічною функціональною панеллю, встановленою поруч зі столом, полегшують управління і доступ до найбільш важливих функцій під час проведення процедури.

Запатентований пристрій ізоцентричного позиціонування за 3-ма осями, що включає підлоговий L-подібний тримач і рухому C-дугу, забезпечує максимальну гнучкість позиціонування пацієнта і доступ до нього для отримання зображень у всіх проекціях. Моторизоване переміщення по трьох осях спрощує позиціонування навіть під найскладнішими кутами. Кріплення конструкції до підлоги мінімізує вібрацію і відхилення під час сканування.

Системи Innova IGS 5 оснащені рентгенівською трубкою Performix 160 A. Виняткова стійкість до перегрівання — найдовший термін експлуатації (за даними статистики сервісного обслуговування GE Healthcare) — гарантує безпроблемну багаторічну роботу за будь-якого потоку пацієнтів.

У системах Innova IGS 5 використовується високочастотний трифазний генератор потужністю 100 кВт, що забезпечує можливість виконання імпульсної флюороскопії з відсіванням растра. Автоматична система розрахунку обчислює максимальний час експозиції на основі обраного протоколу, кВ, мА і фокальної плями.

Простий централізований контроль

Розроблений спеціально для медичних цілей, великий повноколірний сенсорний монітор Innova Central (діагональ 142 см (56 дюймів)) з інтуїтивним меню дозволяє управляти більшістю функцій системи, конфігурувати, змінювати параметри візуалізації, користуватися клінічними додатками — все це, не відходячи від столу. 120 шаблонів розкладки, які легко перемикати з пульта Innova Central, і зручна функція збільшення зображення допомагають при виконанні важливих етапів процедури.
Серед інших інтуїтивно зрозумілих механізмів управління — зручний джойстик, за допомогою якого можна легко переміщувати стіл, позиціонувати С-дугу і проводити втручання.

Клінічні додатки

GE Healthcare пропонує більше 20 сучасних додатків, призначених для оптимізації роботи і підвищення клінічної достовірності при плануванні, виконанні та контролі складних процедур.

Innova StentViz — поліпшена візуалізація стента
Покращує видимість меж і структури стента, допомагаючи оцінити якість розкриття стента під час коронарних втручань. Додаток автоматично визначає і контрастує провідник і маркери по краях балона, допомагаючи провести еластичну реєстрацію стента, яка дозволяє компенсувати його деформацію. Також додаток видаляє рентген-непрозорі об'єкти з поля зору для оптимальної видимості стента і ефективного проведення процедури.

HeartVision — тривимірна навігація в реальному часі для кардіологічних втручань
Програмний модуль Heart Vision накладає підготовлені тривимірні моделі з КТ, МРТ або ротаційної ангіографії на рентгеноскопічне зображення в реальному часі одним натисканням миші, полегшуючи навігацію пристроїв у просвіті судин під час маніпуляцій на серці. Додаток забезпечено засобами стабілізації зображення шляхом синхронізації з ЕКГ і дихальним циклом для компенсації артефактів руху при диханні, забезпечуючи чіткі тривимірні орієнтири під час складних процедур.

Innova OneTouch — кількісний аналіз одним дотиком
Додаток виконує кількісний аналіз і вимірює довжину стенозу. Крім того, за допомогою джойстика можна вимірювати діаметри судин прямо біля операційного столу.

Valve Planning — протокол планування імплантації клапана
Візуалізація і кількісна оцінка анатомії серця для планування стратегії лікування. Протокол планування встановлення клапана в додатку Vessel IQ Xpress дозволяє візуалізувати анатомію серця з деталізацією, необхідною для оцінки стану аортального клапана.

InnovaSpin — оптимальна проекція судини за одну ін'єкцію контрасту
Клінічний додаток для ротаційної ангіографії Innova Spin надає можливість побачити всю камеру серця і анатомію коронарних судин за одну зйомку і з однією ін'єкцією контрасту.

Innova Breeze — простий автоматизований спосіб болюсного дослідження
Модуль Innova Breeze для отримання субтракційного периферичного зображення з метою відстеження контрастної речовини в реальному часі з можливістю зміни швидкості переміщення стола. Можливий захоплення обох кінцівок одночасно з високою роздільною здатністю судин малого діаметра. Незалежне зсування пікселів дозволяє зсувати маску зображення обох ніг окремо, щоб вирівняти будь-які розбіжності.

Innova 3D — отримання тривимірних зображень в операційній
Програмне забезпечення тривимірної ангіографії Innova 3D — це режим отримання тривимірних зображень з ротаційної ангіографії, що надає точну судинну візуалізацію безпосередньо біля операційного столу. Додаток дозволяє отримати тривимірну реконструкцію з високою просторовою роздільною здатністю шляхом вимірювання спектра щільності дотичних тканин.

Innova 3D Cardiac — модуль тривимірної навігації
Модуль тривимірної навігації дозволяє здійснювати швидке сканування і реконструкцію тривимірного зображення анатомії серця, забезпечуючи інтуїтивну навігацію під час виконання складних процедур. Дає змогу отримувати і реконструювати тривимірну модель лівого передсердя або кореня аорти, достовірно відображає анатомію пацієнта і надає необхідну інформацію для планування доступу при найскладніших кардіологічних втручаннях.

Subtracted 3D — візуалізація тільки області інтересу
Автоматичне віднімання і відображення тривимірної моделі для чіткої візуалізації необхідного анатомічного об'єкта. Швидко візуалізує судини без необхідності вирізання оточуючих кісткових структур, тканини й імплантованих пристроїв. Прозорість імплантованих пристроїв і кальцифікованих бляшок може налаштовуватися для бездоганної візуалізації анатомічних особливостей судин.

AngioViz: (для Innova IGS 530) — обробка одноплощинних ДСА-зображень для візуалізації судинного русла
Візуалізаційний додаток AngioViz працює з ДСА-зображеннями, отриманими при обстеженні будь-якої частини тіла і дозволяє отримати параметричні зображення з колірним кодуванням для сприяння візуалізації судинного потоку.

Flight Plan for Liver (для Innova IGS 540) — інновація в емболізації печінки

Додаток для автоматичного визначення живильних судин на тривимірному зображенні дозволяє планувати процедуру емболізації печінки, автоматично виділяючи судину, починаючи від кінчика катетера до гіперваскулярної області печінки.

Innova Vision — тривимірна навігація в реальному часі
Програмний модуль тривимірної навігації накладає підготовлені тривимірні моделі, отримані за допомогою КТ, МРТ або ротаційної ангіографії, на рентгеноскопічне зображення в реальному часі одним натисканням миші, полегшуючи навігацію в складних анатомічних структурах.

Innova CT — КТ-подібні зображення в ангіографічній операційній
Додаток Innova CT покращує візуалізацію м'яких тканин для кращого виявлення патологічних вогнищ. Простота доступу до зображень, аналогічних КТ, у судинній операційній звільняє від потреби транспортувати пацієнта в кабінет КТ.

Innova TrackVision — рух з упевненістю
Додаток для пункційної тривимірної навігації забезпечує тривимірний контроль проведення голки під час процедури. Дозволяє вводити голку заздалегідь наміченою траєкторією, суміщеної з рентгеноскопічним зображенням у реальному часі, і бачити будь-які відхилення від заданого шляху.

Integrated Registration
Клінічний додаток Integrated Registration дає змогу поєднувати два об'ємні зображення, отримані різними методами від різних модальностей. З його допомогою можна легко порівнювати об'ємні анатомічні зображення, отримані за допомогою КТ, МРТ з ПЕТ, ОФЕКТ і ангіографії для проведення більш точного аналізу.

Innova CT

Flight Plan for Liver

Track Vision

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Отримати повний перелік характеристик систем Innova IGS 5 ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Кращі показники

 • Отримання високоякісних зображень завдяки високому коефіцієнту квантової ефективності (DQE) зі зменшеною дозою опромінення
 • Максимальне в галузі поле огляду, в тому числі в режимі плоскодетекторної КТ — для точного планування і контролю ефективності виконання процедур
 • Широкі можливості налаштування зображень
 • Експертні клінічні додатки для спрощення планування і проведення процедур
 • Довга робота без збоїв, у тому числі за рахунок тривалого терміну експлуатації рентгенівської трубки

Оптимізація робочого процесу

 • Повноколірний, з діагоналлю 142 см (56 дюймів), розроблений спеціально для медичних цілей, 8-мегапіксельний сенсорний монітор дозволяє одночасно виводити кілька зображень і задавати параметри
 • Управління роботою системи за допомогою інтегрованого інтуїтивно зрозумілого пульта біля операційного столу
 • Робота з мультимодальними зображеннями — максимальна ефективність діагностики
 • Сумісність з додатковим обладнанням (наприклад, УЗД)

Можливість модернізації

 • Великий вибір опцій — система така, яка потрібна вам
 • Апгрейд у майбутньому — можливість дооснащення системи з ростом потреб і фінансових можливостей лікувального закладу

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Ангіографічна система Innova IGS 520 призначена для проведення кардіологічних, судинних і електрофізіологічних процедур. З використанням квадратного плоскопанельного цифрового детектора розміром 20 х 20 см Innova IGS 520 має в своєму розпорядженні на 38% більше полем огляду, в порівнянні з традиційними детекторами 17,7 х 17,7 см. Система охоплює більше анатомічних структур за менший час, забезпечуючи ефективне використання контрастної речовини і дози.

Обладнана 30-сантиметровим квадратним детектором, система Innova IGS 530 спроектована для більш широкого спектру процедур серцево-судинної візуалізації (порівняно з Innova IGS 520). Поле огляду оптимізовано для різних судинних та інвазивних процедур, від неврології до периферичних обстежень. Крім того, система дозволяє досягати глибокої проекції, що необхідно для ангіографії.

Квадратний плоский детектор розміром 40 х 40 см (16,1 дюйма) ангіографічної установки Innova IGS 540 надає найбільший огляд для периферичних і черевних інтервенційних процедур. Innova IGS 540 розроблена для забезпечення високої чіткості зображення за мінімальної дози опромінення. Вона включає в себе такі функції, як персоналізація дози опромінення, що дає змогу задавати п'ять програм експозиції. Це надає можливість налаштовувати програми експозиції для кожного клінічного протоколу, тим самим оптимально адаптуючи систему під безліч процедур і для різних пацієнтів, досягаючи максимальної ефективності в роботі.

Системи Innova IGS 5 оснащуються комплектом сучасних додатків GE Healthcare, призначених для оптимізації роботи і підвищення клінічної достовірності при плануванні, виконанні та контролі складних процедур. Серед інноваційних рішень у сфері інвазивної кардіології — технологія Innova StentViz, що автоматично контрастує провідниковий катетер і маркери по краях балона, допомагаючи провести еластичну реєстрацію стента, яка компенсує його деформацію.

За допомогою систем Innova IGS 5 можна проводити широкий перелік процедур, в тому числі:

 • черезшкірні коронарні втручання (ЧКВ);
 • проведення транскатетерної заміни/імплантації аортального клапана;
 • черезшкірну імплантацію клапана легеневої артерії (PPVI).

Черезшкірна імплантація клапана легеневої артерії є альтернативою раннього повторного хірургічного втручання для пацієнтів, які страждають вродженими захворюваннями серця з ураженням вихідного відділу правого шлуночка (RVOT). Ця процедура передбачає імплантацію збірної конструкції клапанного стента з використанням системи доставки подвійного балонного катетера.

Спеціалізований додаток системи Innova IGS 540 — Flight Plan for Liver — дозволяє планувати процедуру емболізації печінки, автоматично виділяючи судину гіперваскуляризованої області печінки. За допомогою програми для пункційної тривимірної навігації Track Vision можна управляти проведенням голки під час процедури, визначаючи одну або кілька траєкторій для конкретного випадку, накладаючи віртуальні траєкторії на рентгеноскопічне зображення в режимі реального часу з точною фіксацією поточного положення голки.

ЧКВ

Емболізація печінки

Емболізація воротної вени

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Innova IGS 530 Image Guided System for interventional imaging (англ.)

Brochure

Rotational angiography (англ.)

Brochure

Comprehensive solution for liver embolization (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Innova IGS 5