logo
Авторизуйтесь щоб отримати більше можливостей
 • Переглянуті товари
 • Порівняння
 • Список бажань
 • Ваші запити
Вхід / Реєстрація
Подарунок 1 Подарунок 1
Подарунок 1

Найкращі акційні пропозиції від Protech Solutions Ukraine!

Циклотрон PETtrace 800

 • GE Healthcare (США)
 • Циклотрон PETtrace 800
Обравши нашу компанію ви отримаєте:
 • Встановлення та налаштування

  Встановлення та налаштування

 • Навчання роботі з обладнанням

  Навчання роботі з обладнанням

 • Офіційна гарантія 12 місяців

  Офіційна гарантія 12 місяців

 • Сервіс та введення в експлуатацію

  Сервіс та введення в експлуатацію

 • Швидка доставка

  Швидка доставка

Ключові можливості

 1. Надійність і виробнича потужність

  Найважливішою характеристикою циклотронів серії PETtrace 800 є висока продемонстрована надійність. Це, разом з високою виробничою потужністю, зробило її одним з найбільш популярних систем синтезу радіофармпрепаратів для діагностичних та тераностичних потреб лікарень.

 2. Зручний у використанні

  Вся послідовність виробництва ПЕТ ізотопу і трейсера повністю автоматизована. Оператор лише обирає ізотоп і необхіднукількість активності. Система управління автоматично готує циклотрон і мішені, налаштовує пучок і керує опроміненням мішені.

 3. Низька доза опромінення для персоналу

  Інноваційна конструкція вертикального циклотрону в середній площині та швидкозамінні компоненти дозволяють зменшити дозу опромінення персоналу виробництва.

 4. Гнучкість

  PETtrace 800 можна конфігурувати різними способами відповідно до ваших потреб. Можливість вибору різних опцій, включаючи протони, дейтрони, радіаційний екран, лінію променю, численні системи мішеней, включаючи тверді мішені, і хімічні модулі.

 5. Модернізація та підвищення продуктивності

  Безперервна модернізація системи задля того, щоб циклотрон PETtrace 800 відповідав сучасним вимогам. Завдяки цьому рішенню ви завжди зможете адаптуватися до потреб вашого закладу та часу, збільшити виробничу потужність і оновити циклотрон за допомогою новітніх технологій, що робить PETtrace 800 інвестицією в майбутнє і на довгий час.

PETtrace 800

Циклотрон PETtrace 800

Серія циклотронів GE Healthcare PETtrace 800 – забезпечує ефективність виробництва ПЕТ трейсерів, що є вкрай необхідним для дотримання клінічних графіків, гнучкість для дослідницьких протоколів і продуктивність, необхідну для задоволення вимог регіональної дистрибуції.

PETtrace 800 побудований на основі компактного циклотрона негативних іонів з вертикальною середньою площиною, що дозволяє отримувати як протони, так і дейтрони, забезпечуючи максимальну гнучкість і доступну собівартість виробництва ізотопів. Ви можете конфігурувати систему з різними мішенями і технологічними системами для виробництва широко використовуваних радіоізотопів ПЕТ.

Ізотопи ПЕТ, які можуть бути отримані за допомогою PETtrace 800, включають О15, N13, C11, F18, а також ряд ізотопів твердих мішеней. Ізотопи автоматично передаються в системи хімічного синтезу для ефективного перетворення в готові ПЕТ-трейсери і прекурсори.

Характеристики

 • Технічні характеристики
  • Конфігурація
   Різні версії PETtrace 800 засновані на вимогах замовника щодо сили струму протонного пучка.
  • Доступні чотири варіанти протонного пучка:
   • S9120NA, PETtrace 840, 60 мкА • S9120NB, PETtrace 860, 100 мкА • S9120NC, PETtrace 880, 130 мкА • S9120NG, PETtrace 890, 160 мкА Для систем PETtrace 840, 860 і 880 доступна опція дейтрону 60 мкА. Для системи PETtrace 890 доступна опція дейтрону 40 мкА.
  • Магніт
   Конструкція циклотронного магніту PETtrace 800 забезпечує просту у використанні і надійну роботу. Котушки виготовлені з порожнистих мідних провідників, ізольованих скловолокном з епоксидною смолою. Апаратні пристрої безперервно контролюють потік охолоджувальної води.
  • Радіочастотна (РЧ) система
   Радіочастотна система складається з двох резонаторів і генератора радіочастотної енергії (RFPG), який подає радіочастотну енергію на два резонатори у вакуумній камері, що прискорює частинки. Робота автоматично регулюється системою керування циклотрона.
  • Джерело іонів
   Джерело іонів для циклотрона PETtrace 800 встановлюється всередині у фіксованому положенні. Конструкція має тип розряду Пеннінга (PIG) з катодами, що нагріваються розрядом. Джерело іонів здатне генерувати як протонний, так і дейтронний пучки.
  • Екстракція пучка
   PETtrace 800 має ефективність екстракції пучка понад 99,9%. Для екстракції пучка використовуються дві котушки, кожна з яких оснащена шістьма вуглецевими плівками. Система екстракції може працювати в одинарному або подвійному режимі. Подвійний режим дозволяє одночасно опромінювати дві мішені.
  • Діагностика пучка
   Струм променю безперервно контролюється і регулюється власною системою діагностики. Одна частина діагностичної системи забезпечує дистанційно керований внутрішній зонд променю, який допомагає регулювати і налаштовувати промінь. Інша частина безперервно контролює котушку екстракційної фольги, коліматори та мішені, що дозволяє повністю автоматизувати запуск, налаштування та експлуатацію.
  • Вакуумна система
   Вакуумна система PETtrace 800 складається з одного високовакуумного масляного дифузійного насоса і одного механічного насоса для чорнової обробки. Спеціальний контролер вакуумної системи контролює тиск, послідовність роботи вакуумних насосів і роботу системи. Алюмінієва вакуумна камера ущільнювальним кільцем закрита від полюсів магніту.
  • Система управління
   Система управління PETtrace 800 оснащена блоком управління прискорювачем, блоком управління хімічним синтезом і робочою станцією з ПК. Блоки управління виконують всі завдання автоматизованого замкнутого циклу і логічного управління, в той час як робоча станція використовується для введення даних оператором і роботи з базою даних. Надається повний пакет програмного забезпечення для автоматизованої роботи циклотрону і технологічної системи.
  • Кріплення та опора мішені
   Шість фіксованих портів для мішеней розташовані вздовж вакуумної камери циклотрона. Середовище мішені, охолоджуюча вода і гелієве охолодження подаються до мішені через єдиний колектор, прикріплений до задньої частини кожної мішені за допомогою швидкороз'ємного коннектора. Конструкція монтажного фланця і мішеней PETtrace 800 дозволяє швидко і зручно встановлювати і знімати мішені для мінімізації променевого навантаження.

Зв'яжіться з нами,
відповімо протягом
24 годин!

connect with us

Якщо повідомлення надіслано в п’ятницю, ми можемо відповісти Вам наступного понеділка.

  Інші товари категорії

  Циклотрон MINItrace Qilin
  GE Healthcare (США)
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів FASTlab2
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів FASTlab2
  GE Healthcare (США)
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів TRACERlab* FX2 C
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів TRACERlab* FX2 C
  GE Healthcare (США)

  Супутні товари

  Брахітерапія Bravos
  Брахітерапія Bravos
  GE Healthcare (США)
  Вибір 2023/2024
  Цифровий мамограф Mammograph FFDM +
  Italray (Італія)
  Цифровий мамограф Mammograph С+
  Italray (Італія)
  ⇑ продажів
  Цифровий мамограф Senographe Crystal Nova
  Ангіограф Innova IGS 6
  GE Healthcare (США)
  Ангіограф Innova IGS 5
  GE Healthcare (США)
  ★ експертів
  Ультразвуковий апарат (УЗД) Voluson™ Expert 22
  Новинка
  Ультразвуковий апарат (УЗД) LOGIQ Totus™
  ★ експертів
  Ультразвуковий апарат (УЗД) Vivid™ E95
  Каталка BSK1011
  Givas (Італія)
  Каталка BSK4211
  Givas (Італія)
  Операційний стіл SU-07 FLARE
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  ★ експертів
  Операційний стіл SU-05 OPTIMA (05.15, 05.20)
  Рентгенопрозорий
  Електричні