logo
Авторизуйтесь щоб отримати більше можливостей
 • Переглянуті товари
 • Порівняння
 • Список бажань
 • Ваші запити
Вхід / Реєстрація
Подарунок 1 Подарунок 1
Подарунок 1

Найкращі акційні пропозиції від Protech Solutions Ukraine!

Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів TRACERlab* FX2 C

 • GE Healthcare (США)
 • Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів TRACERlab* FX2 C
Обравши нашу компанію ви отримаєте:
 • Встановлення та налаштування

  Встановлення та налаштування

 • Навчання роботі з обладнанням

  Навчання роботі з обладнанням

 • Офіційна гарантія 12 місяців

  Офіційна гарантія 12 місяців

 • Сервіс та введення в експлуатацію

  Сервіс та введення в експлуатацію

 • Швидка доставка

  Швидка доставка

Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів TRACERlab* FX2 C

Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів TRACERlab* FX2 C

TRACERlab FX2 C поєднує в собі гнучкість і продуктивність. Він забезпечує виробництво [11C] метил йодиду або [11C] метил трифлату і метилювання ПЕТ-трейсерів в одному модулі.

Інтегрована система TRACERlab FX2 C об’єднує в одному модулі всі необхідні компоненти для виробництва міток на основі 11С:

 • Вловлювання [11C] діоксиду вуглецю або [11C] метану
 • Запатентований газофазний синтез [11С]метилйодиду та[11С]метилтрифлату з високою специфічною активністю
 • Маркувальний реактор з функціями нагрівання, охолодження, перемішування
 • Вбудоване напівпрепаративне HPLC очищення
 • Вбудоване формування фінальної мітки
 • Газова та рідинна система герметична від повітря в приміщенні

У порівнянні з TRACERlab FX C Pro були введені нові функції:

 • Автоматичне перемикання між виробництвом [11C]метил йодиду та [11C] метил трифлату
 • Додатковий радіаційний детектор для моніторингу вхідної активності [11C]-вуглекислого газу
 • Покращене охолодження гарячої зони для виробництва [11C]CH4та пастки [11C]MeI тиском повітря до 6 бар
 • Вищезазначені охолоджувальні пристрої інкапсульовані та герметизовані від гарячого повітря камери
 • Гелієві системи для виробництва [11C] метилйодиду та підсистеми маркування, розділені зворотним клапаном для уникнення перехресного забруднення
 • Покращений доступ до метанової пастки для заправки

Характеристики GMP

 • Кожен синтез, очищення та переформулювання документується відповідно до вимог GMP.
 • Дані, пов’язані з використаними матеріалами, такі як номери партій, можуть бути введені в систему управління і роздруковані разом зі звітом про виробництво.
 • Під час синтезу важливі залежні від часу сигнали датчиків температури, тиску та радіації записуються, графічно відображаються на дисплеї в реальному часі та зберігаються у виробничій базі даних.
 • Нон стоп реєстрація виробничого процесу.
 • Надрукований звіт до кожного синтезу містить радіохімічний вихід та іншу важливу інформацію.
 • Для мінімізації ризику несанкціонованої зміни послідовностей синтезу або конфігурації системи було впроваджено систему захисту паролем з різними рівнями доступу.
 • Розроблені протоколи для кваліфікації встановлення та експлуатації (IQ & OQ) доступні в GE Healthcare

Гнучка концепція

Завдяки системі та програмному забезпеченню TRACERlab FX2 C, що входить до комплекту постачання, користувачі мають усі інструменти, необхідні для створення або модифікації послідовностей синтезу, а також для розробки власних методів і графічних екранів візуалізації. Це підвищує гнучкість системи. Додаткові навички програмування або інструменти не потрібні.

Модульний набір до чотирьох визначених користувачем часових списків контролює автоматизовані процеси синтезу, очищення та формулювання. Графічний інтерфейс користувача дозволяє вручну керувати всіма компонентами, навіть якщо запущений автоматизований синтез.

Радіоактивні викиди та радіаційний захист

Викид радіоактивних речовин зводиться до мінімального рівня; однак будь-який такий матеріал, що утворюється, повинен контролюватися відповідно до законодавчих норм. Евакуація здійснюється через охолоджувальну пастку з використанням рідкого азоту. Таким чином, леткі радіоактивні речовини затримуються.

Радіоактивні відпрацьовані гази можуть бути зібрані в балон або стиснуті в черги розпаду. Через летючість цільового матеріалу (зокрема, [11C]CO2) слід розглянути відповідні заходи для утримання активності, що виділяється, наприклад, стиснення відпрацьованого газу використаних гарячих камер в балони або черги розпаду.

Експлуатація системи

Першим кроком є визначення процесу та створення відповідної послідовності синтезу. Послідовності синтезу для [11C] метил йодиду та [11C] метил трифлату включені в програмне забезпечення. Після підготовки вихідного матеріалу виробництво запускається автоматично.

Опромінений газ-мішень, що містить [11C]CO2 або [11C]CH4, може бути автоматично перенесений з циклотронної мішені в TRACERlab FX2 C. Як тільки це зроблено, трасуючий газ готується без втручання оператора, коли присутня радіоактивність. Кінцева радіохімічна партія розподіляється в контейнер для продукту, який може знаходитися в окремому місці.

Можна легко виконувати кілька циклів виробництва [11C] метилйодиду, оскільки газова фаза не вимагає негайного очищення між циклами. Зазвичай від шести до десяти виробництв можна виконати без втручання оператора для очищення, дозаправки або заміни матеріалів. Тільки частина системи для метилювання повинна бути очищена і підготовлена до нового циклу синтезу.

Можливість діагностики в процесі виробництва дозволяє вимірювати важливі параметри процесу з частотою до одного вимірювання в секунду. Ці записані дані можуть відображатися у вигляді графіка і можуть бути використані для діагностики за “дактилоскопічним” способом. Крім того, реєструється час для кожної фази процесу і хроматограма процесу очищення.

Після синтезу використовується автоматична програма очищення для підготовки до наступного виробництва. Під час цієї процедури реакційний контейнер можна автоклавувати.

Хімічний процес

Висока питома активність [11C] метилйодиду виробляється або з [11C] діоксиду вуглецю, або з [11C] метану запатентованим1 унікальним методом циркуляції газової фази GE, який вимагає менших зусиль з підготовки та очищення, ніж рідиннофазний процес, і набуває високої питомої активності.
[11C]-вуглекислий газ виробляється за допомогою циклотрону (наприклад, PETtrace або MINItrace) і подається в систему. Діоксид вуглецю перетворюється на [11C]-метан для подальшої газофазної реакції з йодом до [11C]-метилйодиду.

Газофазний метод очищає вхідний газ-мішень для забезпечення високої питомої активності та відтворюваності. Ще вищу питому активність можна отримати, використовуючи метанові системи-мішені. Минаючи процес конверсії метану, [11C]-метан подається безпосередньо на процес йодування.

Рідинний реакційний резервуар за стадією йодування працює в діапазоні температур від -20°C до 200°C. Розчинники можуть випаровуватися з резервуара. Очищення маркованого продукту здійснюється за допомогою інтегрованої HPLC-системи. У разі, якщо для очищення використовується рідка фаза, що не вводиться, можливе переформулювання методом твердофазної екстракції. Всі етапи процесу легко програмуються за допомогою прикладного програмного забезпечення.

Зв'яжіться з нами,
відповімо протягом
24 годин!

connect with us

Якщо повідомлення надіслано в п’ятницю, ми можемо відповісти Вам наступного понеділка.

  Інші товари категорії

  Циклотрон PETtrace 800
  Циклотрон PETtrace 800
  GE Healthcare (США)
  Циклотрон MINItrace Qilin
  GE Healthcare (США)
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів FASTlab2
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів FASTlab2
  GE Healthcare (США)

  Супутні товари

  Циклотрон MINItrace Qilin
  GE Healthcare (США)