logo
Авторизуйтесь щоб отримати більше можливостей
 • Переглянуті товари
 • Порівняння
 • Список бажань
 • Ваші запити
Вхід / Реєстрація
Подарунок 1 Подарунок 1
Подарунок 1

Найкращі акційні пропозиції від Protech Solutions Ukraine!

Циклотрон MINItrace Qilin

 • GE Healthcare (США)
Обравши нашу компанію ви отримаєте:
 • Встановлення та налаштування

  Встановлення та налаштування

 • Навчання роботі з обладнанням

  Навчання роботі з обладнанням

 • Офіційна гарантія 12 місяців

  Офіційна гарантія 12 місяців

 • Сервіс та введення в експлуатацію

  Сервіс та введення в експлуатацію

 • Швидка доставка

  Швидка доставка

Ключові можливості

 1. Компактна інсталяція

  MINItrace Qilin - це компактна і проста в установці система для виробництва ПЕТ-трейсерів. Вертикальна орієнтація циклотрона, високоефективний захист від випромінювання та інтегровані допоміжні системи мінімізують вимоги до приміщення до 5,5 × 4,5 м (25 м2) і мінімальних модифікацій підлоги.

 2. Надійність і виробнича потужність

  Систему MINItrace Qilin розроблено для забезпечення високої надійності та відповідності клінічним вимогам, яка в поєднанні з хімічною системою синтезу радіофармпрепаратів GE забезпечує трейсерами до 4 ПЕТ/КТ- сканерів. Кілька виробництв можуть бути запущені послідовно з високою надійністю ефективного синтезу.

 3. Зменшення опромінення персоналу

  Інноваційна конструкція вертикального циклотрона в середній площині та швидкозмінні компоненти дозволяють знизити дозу опромінення персоналу.

 4. Універсальність

  MINItrace Qilin можна конфігурувати різними способами відповідно до клінічних потреб. Можливість обрання різноманітних опцій, включаючи численні системи мішеней і хімічні модулі для виробництва радіофармпрепаратів не тільки для онкологічних програм, але й для програм неврології та кардіології.

 5. Повна автоматизація процесів

  Вся послідовність виробництва ПЕТ ізотопів і трейсерів повністю автоматизована. Оператору потрібно лише вибрати трейсер, необхідну кількість активності та ініціювати процес. Система керування автоматично готує циклотрон і мішені, налаштовує пучок і керує опроміненням мішені. Це значно спрощує експлуатацію циклотрона і виробництво трейсерів у порівнянні зі звичайними установками для виробництва радіофармпрепаратів.

 6. Апгрейд обладнання

  Циклотрони MINItrace Qilin мають вбудовану систему безперервного оновлення, яка гарантує, що кожен циклотрон має доступ до новітніх технологій і досягнень.

Циклотрон MINItrace Qilin

Циклотрон MINItrace Qilin

Система виробництва позитрон-випромінюючих ізотопів GE Healthcare MINItrace Qilin – це компактний, високоавтоматизований циклотрон з «власним захистом». Він дозволяє швидко, легко та ефективно виробляти ПЕТ-трейсери. Унікальна конструкція робить його доступною платформою на базі високоефективного циклотрона PETtrace.

MINItrace Qilin може виробляти ізотопи ПЕТ для клінічних рутинних процедур і досліджень. Він також може задовольнити місцеві потреби в дистрибуції (до 4 ПЕТ/КТ сканерів).

MINItrace Qilin в поєднанні з автоматизованими хімічними системами GE, такими як синтезатор FASTlabTM 2 (продається окремо), дозволяє виробляти прекурсори і трейсери ПЕТ фармацевтичного класу зі стабільно високими виходами синтезу.

Характеристики

 • Технічні характеристики
  • Конфігурація
   MINItrace Qilin - це система для виробництва 18F.
  • • S9120ST, циклотрон MINItrace Qilin
   2700 мКі / 92,5 ГБк 18F-фториду після 2 годин опромінення в захисному екрані. Опромінення понад 2 години ще більше збільшить вихід 18F- фториду. Зазначеної кількості за 2 години достатньо для виробництва 25-30 доз ФДГ, що забезпечує 2-3 ПЕТ/КТ-сканери.
  • Магніт
   Конструкція циклотронного магніту MINItrace Qilin забезпечує просту й надійну роботу. Котушки виготовлено з порожнистих мідних провідників із водяним охолодженням, які ізольовано скловолокном з епоксидною смолою.
  • Радіочастотна (РЧ) система
   Радіочастотна система складається з двох резонаторів і генератора радіочастотної енергії (RFPG), який подає радіочастотну енергію на два резонатори у вакуумній камері, що прискорює частинки. Роботу автоматично регулює система управління циклотрона, що оптимізує продуктивність.
  • Джерело іонів
   Джерело іонів для циклотрона MINItrace Qilin встановлюється всередині у фіксованому положенні. Конструкція має тип іонного розряду Пеннінга (PIG) з катодами, які нагріває розряд.
  • Екстракція пучка
   MINItrace Qilin має ефективність виведення променя понад 99,9%. Для вилучення променя використовують тонку вуглецеву фольгу, система управління встановлює фольгу у відповідному положенні й автоматично точно налаштовує положення для оптимізації передачі пучка до цілі.
  • Діагностика пучка
   Характеристики променя контролює комп'ютер, що дозволяє оптимально налаштувати його. Забезпечується безперервний моніторинг екстракційної фольги, коліматорів і мішеней, що дозволяє повністю автоматизувати запуск, налаштування та експлуатацію.
  • Вакуумна система
   Вакуумна система MINItrace Qilin складається з одного високовакуумного масляного дифузійного насоса і одного механічного насоса для чорнової обробки. Спеціальний контролер вакуумної системи виконує моніторинг тиску, послідовність роботи вакуумних насосів і управління системою.
  • Система управління
   Систему управління MINItrace Qilin оснащено блоком керування циклотроном і робочою станцією з ПК. Блок керування виконує всі завдання автоматизованого замкненого циклу й логічного управління, тоді як робочу станцію використовують для введення даних оператором і роботи з базою даних. Надається повний пакет програмного забезпечення для повністю автоматизованої роботи циклотрона й технологічної системи.
  • Кріплення та опора мішені
   П'ять фіксованих портів для мішеней розташовані вздовж бокових стінок вакуумної камери циклотрона.
  • Інтегроване екранування
   Самозахисний екран MINItrace Qilin складається з борованого бетону з додатковим армуванням поліетиленом і свинцем. Екрануюча здатність є достатньою для того, щоб дозволити персоналу входити і працювати в приміщенні циклотрона під час виробництва.

Зв'яжіться з нами,
відповімо протягом
24 годин!

connect with us

Якщо повідомлення надіслано в п’ятницю, ми можемо відповісти Вам наступного понеділка.

  Інші товари категорії

  Циклотрон PETtrace 800
  Циклотрон PETtrace 800
  GE Healthcare (США)
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів FASTlab2
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів FASTlab2
  GE Healthcare (США)
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів TRACERlab* FX2 C
  Лабораторія синтезу радіофармпрепаратів TRACERlab* FX2 C
  GE Healthcare (США)

  Супутні товари