logo
Авторизуйтесь щоб отримати більше можливостей
 • Переглянуті товари
 • Порівняння
 • Список бажань
 • Ваші запити
Вхід / Реєстрація
Подарунок 1 Подарунок 1
Подарунок 1

Найкращі акційні пропозиції від Protech Solutions Ukraine!

Ангіограф Innova IGS 6

 • GE Healthcare (США)
Обравши нашу компанію ви отримаєте:
 • Встановлення та налаштування

  Встановлення та налаштування

 • Навчання роботі з обладнанням

  Навчання роботі з обладнанням

 • Офіційна гарантія 12 місяців

  Офіційна гарантія 12 місяців

 • Сервіс та введення в експлуатацію

  Сервіс та введення в експлуатацію

 • Швидка доставка

  Швидка доставка

Ключові переваги

 • Конструкція детектора та Широкий динамічний діапазон
  Конструкція детектора та Широкий динамічний діапазон
  Детектор перетворює широкий діапазон рентгенівських інтенсивностей у цифрові сигнали без втрат. Алгоритми DRM забезпечують відображення анатомічних щільностей. Налаштування протоколів під заклад і лікаря.
 • Інструменти і стратегії для оптимізації якості зображення і ефективності променевого навантаження
  Інструменти і стратегії для оптимізації якості зображення і ефективності променевого навантаження
  Можливість налаштування попередньо встановлених протоколів залежно від медичного закладу, виконуваних маніпуляцій і до уподобань лікаря.
 • Методики персоналізації дози і ангуляції
  Методики персоналізації дози і ангуляції
  Оптимізоване положення детектора, флуороскопія для низької дози і високої якості, збільшення без підвищення дози, пакети програм для управління променевим навантаженням, швидка обробка для ефективності та зниження часу опромінення.
 • Вбудовані функції підвищення якості зображення і зниження променевого навантаження
  Вбудовані функції підвищення якості зображення і зниження променевого навантаження
  Автоматичні електронно-оптичні затвори для кращого контрасту, цифрова субтракційна ангіографія, зберігання 450 рентгенограм для зниження опромінення, реальні дозиметричні дані.

Клінічні додатки

 1. InnovaSpin — оптимальна проекція судини за одну ін'єкцію контрасту.

  Клінічний додаток для ротаційної ангіографії Innova Spin надає можливість побачити всю камеру серця і анатомію коронарних судин за одну зйомку і з однією ін'єкцією контрасту.

 2. Innova 3D — отримання тривимірних зображень в операційній.

  Програмне забезпечення тривимірної ангіографії Innova 3D — це режим отримання тривимірних зображень з ротаційної ангіографії, що надає точну судинну візуалізацію безпосередньо біля операційного столу.


  Додаток дозволяє отримати тривимірну реконструкцію з високою просторовою роздільною здатністю шляхом вимірювання спектра щільності дотичних тканин.

 3. Subtracted 3D — візуалізація тільки області інтересу.

  Автоматичне віднімання і відображення тривимірної моделі для чіткої візуалізації необхідного анатомічного об'єкта. Швидко візуалізує судини без необхідності вирізання оточуючих кісткових структур, тканини й імплантованих пристроїв..


  Прозорість імплантованих пристроїв і кальцифікованих бляшок може налаштовуватися для бездоганної візуалізації анатомічних особливостей судин

 4. Innova CT— КТ-подібні зображення в ангіографічній операційній.

  Додаток Innova CT покращує візуалізацію м'яких тканин для кращого виявлення патологічних вогнищ.


  Простота доступу до зображень, аналогічних КТ, у судинній операційній звільняє від потреби транспортувати пацієнта в кабінет КТ.

 5. Innova Breeze — простий автоматизований спосіб болюсного дослідження.

  Модуль Innova Breeze для отримання субтракційного периферичного зображення з метою відстеження контрастної речовини в реальному часі з можливістю зміни швидкості переміщення стола.


  Можливий захоплення обох кінцівок одночасно з високою роздільною здатністю судин малого діаметра. Незалежне зсування пікселів дозволяє зсувати маску зображення обох ніг окремо, щоб вирівняти будь-які розбіжності.

Ангіограф Innova IGS 6

Ангіографічна система Innova IGS 6

Високонадійна і проста в експлуатації двухпроекційна система з високою продуктивністю і вдосконаленими клінічними додатками. Універсальний розмір детектора системи Innova IGS 6 відповідає вимогам великої кількості інвазивних процедур, від периферичної ангіографії і нейрорадіології до електрофізіології. Технологія виробництва детектора Innova гарантує високу якість зображення за оптимальної величини і контролю дози.

Завдяки поліпшеним спеціальним програмам і автоматизованому призначеному для користувача інтерфейсу система Innova IGS 6 пропонує інструменти для забезпечення швидкості і точності проведення маніпуляцій, щоб ви могли зосередитися на пацієнтові та самій процедурі, а не на обладнанні. Результатом є виняткова якість візуалізації та впевненість у виконанні безлічі клінічних завдань.

Система оснащена функціями InnovaBreeze — для простої автоматизованої ангіографії великої площі периферичних судин; AngioViz — для нового методу візуалізації судин за допомогою цифрової субтракційної ангіографії (ДСА) і поліпшеної тривимірної і КТ-візуалізації з кількісним аналізом і гентрі-навігацією. Система Innova IGS 6 допомагає проводити інтервенційні втручання від початкового планування і до завершального оцінювання.

DoseSense
Система DoseSense забезпечує якість зображень, яке необхідне для прийняття впевнених рішень під час інтервенційних втручань, при цьому зменшується променеве навантаження на пацієнта і медичний персонал.

DoseSense ґрунтується на трьох технологіях:

 • Технологія ефективності променевого навантаження
 • Інструменти регулювання дози випромінювання
 • Функція зниження променевого навантаження

Разом ці три технології забезпечують:

 • Високу ефективність променевого навантаження (Автоматизовані інструменти управління променевим навантаженням, що оптимізують контроль впливу, регулювання дози в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта і генерування звітів про променеве навантаження)
 • Виняткову ефективність променевого навантаження без шкоди для якості зображення

Зв'яжіться з нами,
відповімо протягом
24 годин!

connect with us

Якщо повідомлення надіслано в п’ятницю, ми можемо відповісти Вам наступного понеділка.

  Інші товари категорії

  Ангіограф Innova IGS 5
  GE Healthcare (США)
  Ангіограф Optima IGS 320 / Optima IGS 330
  GE Healthcare (США)

  Супутні товари

  🔥Акція
  Операційний стіл SU-03
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  🔥Акція
  Операційний стіл Famed SU-14
  Рентгенопрозорий
  Електричні