Ультразвукове дослідження легень

Ультразвукове дослідження широко використовується в клінічній практиці для дослідження багатьох органів та систем. Ця методика не має протипоказань.

Ультразвукове дослідження відрізняє від інших методів діагностики:

  •  відсутність променевого навантаження;
  • неінвазивність;
  • можливість одночасного дослідження різних органів та систем;
  • проведення моніторингу;
  • висока діагностична ефективність.

Як і будь-який метод, ультразвук має свої обмеження, які пов’язані з фізикою методу та суб’єктивністю в інтерпретації отриманих зображень. Тим не менш, ультразвукова діагностика нині розглядається як кращий метод діагностики, і в низці випадків — як основний метод.

Про велику потребу УЗД в діагностиці різних захворювань легень свідчать численні публікації останніх десятиліть. Для діагностики патологічних станів в легенях, таких як пневмоторакс, набряк легенів, ТЕЛА, пневмонія, ХОЗЛ, плевральний випіт, периферичні об'ємні утворення, використовується BLUE-протокол, запропонований D.A. Lichtenstein, який спочатку розроблявся для ургентної сонографії легень при гострій респіраторній недостатності.

Відомо, що комп'ютерна томографія є «золотим стандартом» для дослідження легень, однак існують певні проблеми використання цього методу в педіатричній практиці, у вагітних жінок, нетранспортабельних пацієнтів, що робить УЗД більш перспективним методом діагностики цих категорій пацієнтів.

Дані клінічних досліджень в різних країнах показують високу діагностичну ефективність в оцінці патологічних станів в легенях, таким чином, з огляду на безпеку та широку доступність методу ультразвукове дослідження має бути включено в алгоритм променевої діагностики у хворих із захворюваннями легень.

Компанія "Протек Солюшнз Україна" пропонує ефективну, а головне — доступну УЗД-систему для обстеження Ваших пацієнтів Versana Essential, виробництва GE Healthcare (США).

УЗД-апарат оснащується 15,6’ LCD-монітором, 3 портами для датчиків, широким переліком програм (В-режим, М-режим, анатомічний М-режим, КДК, енергетичний, імпульсно-хвильовий, постійно-хвильовий доплери, віртуальний конвекс, режим кодованої гармоніки та ін.) і систем, що гарантують відмінну якість зображення (CrossXBeam — просторове накладання; SRI — алгоритми зниження артефактів; автооптимізація Whizz). У комплект входять 2 датчики: конвексний C2-5-RS та лінійний L5-11RS.

Ціна — 490 000 гривень (з ПДВ).

Всі апарати — нові, вироблені в 2019-2020 роках у США. Гарантія — 24 місяці. Доставка зі складу в Україні — протягом 3-х днів.

Докладніша інформація — за телефонами +38 (044) 593-43-25 (-26, -27, -28); +38 (097) 903-53-32; +38 (050) 447-41-21.

E-mail: info@protech-solutions.com.ua