В Київському пологовому будинку №3 встановлено УЗД-апарат GE Voluson P6 для ультразвукового дослідження під час пологів

Фахівці компанії Протек Солюшнз встановили ультразвукову систему експертного рівня Voluson P6 для дослідження під час пологів у пологовому будинку №3 (м. Київ).

Система Voluson P6 — доступне рішення в сегменті апаратів ультразвукової діагностики експертного класу в сфері жіночого здоров'я.

Як відзначає Сергій Бакшеєв, завідуючий жіночої консультації КМПБ №3: «Ультразвукові дослідження давно стали робочою моделлю лікаря акушера-гінеколога. Ми не можемо без УЗД вести вагітність жінок, робити скрінінги тощо. Ультразвукове дослідження для лікарів жіночої консультації - це щоденна рутинна практика.

Використання УЗД під час пологів – надзвичайно актуальна тема. Ми звикли використовувати ультразвук в гінекології, репродуктології та під час ведення вагітності. Сьогодні в Україні ультразвук в пологому залі ніхто не практикує. Нам дуже приємно, що наш пологовий будинок стає першим у пілотному режимі, хто матиме можливість вивчити використання ультразвуку у пологовому залі за допомогою Voluson P6 виробництва GE Healthcare».

Для персоналу КМПБ №3 було проведено навчання й найближчим часом УЗД-апарат GE Voluson P6 буде використовуватися у пологовому залі.

Компанія «Протек Солюшнз Україна» дякує колективу КМПБ №3 за довіру й сподіваємося на подальшу співпрацю!

Дізнатися більше про GE Voluson P6 >>>