УЗД-апарат Logiq E9 XDClear 2.0 тепер в «Ок!Клінік+»

Протек Солюшнз Україна встановила Logiq E9 XDClear 2.0 в медичний центр «Ок!Клиник+»

Повністю цифрова ультразвукова система експертного рівня з технологією навігаційного об'ємного ультразвукового сканування.

Порівняно з багатьма традиційними апаратами УЗД, ця система дозволяє отримувати більше даних, використовуючи технології точної конфокальної візуалізації (TCI) й адаптивного контрастного посилення (ACE) для отримання зображень найвищої якості. Окрім цього, система оснащена багатьма високоточними інстрментами кількісного аналізу і функціями, що оптимізують робочий процес.

Завдяки появі в арсеналі медичного центру «Ок!Клиник+» УЗД-апарата Logiq E9 XDClear 2.0, оснащеного 4-ма датчиками, з'явилася можливість якісного обстеження всіх органів та систем як у дорослих, так і в дітей.

Перш за все, це патології серцево-судинної системи з візуалізацією ранніх проявів атеросклерозу з боку серцево-судинної системи, що дозволяє попередити, за умов адекватно призначеного лікування, розвиток інфарктів та інсультів. Окрім цього, це доплер судин головного мозку та шиї, а також ехокардіографія зі стрейн-технологією (точна цифрова оцінка скорочуваності серця) як у монохромному, так і в кольоровому режимі візуалізації. Й останнє: в пацієнтів з ешемічною хворобою серця. 

Окрім цього, виявлення вад розвитку серцево-судинної системи — це безпека життя дітей та підлітків, які активно займаються спортом.

Наявність тканинного доплера та методики еластографії дозволяє виявляти та діагностувати злоякісні новоутворення на ранніх стадіях.

Для лікарів медичного центру експерт компанії GE Healthcare Алія Салаєва провела навчання.