Вперше в Україні ультразвукова 2D-кардіосистема експертного рівня Vivid E90

Фахівці компанії Протек Солюшнз вставовили першу в Україну ультразвукову систему преміум-сегменту Vivid E90 в медичному центрі «Ок!Клінік+» (м. Київ)

«У нас найголовніше правило у підборі обладнання – не економити на якості, - коментує СЕО лікувального закладу Олександр Карпенко. - Особливістю "Ок!Клінік+" є надання спеціалізованої допомоги. Наші висококваліфіковані досвідчені лікарі, в тому числі вузького профілю, проводять велику кількість клінічних досліджень. Ось тому нам необхідне обладнання для діагностики зі 100%-вим вірним результатом» .

З цією метою, зокрема, два роки тому в клініці придбали УЗД-апарат експертного рівня для загальної візуалізації LOGIQ E9 XDclear виробництва GE Healthcare.

«Ми задоволені ним. Логічно, що, вибираючи апарат для діагностики серцево-судинних захворювань, ми, в першу чергу, звернули увагу на продукцію данного виробника», — додає Олександр Карпенко.

«В ультразвуковому дослідженні все починається з візуалізації. Тобто чим якіснішим є зображення, тим більш точні дані ми отримаємо, — розповідає лікар ультразвукової та функціональної діагностики «Ок!Клінік+» Олена Грушевська. – З Vivid E90 ми відкрили, без перебільшення, нові можливості для кардіодіагностики. Відтепер ми можемо отримувати деталізоване відображення структур серця, бачити, як воно працює, як скорочуються шлуночки, виштовхуючи кров, наскільки рівномірно відбувається серцева діяльність, який просвіт судин та їхній стан. Крім того, система Vivid Е90 оснащена багатьма високоточними інструментами кількісного аналізу, що значно оптимізують робочий процес».

Як додає фахівець, отриманню високоякісних зображень сприяє й використання датчиків з інноваційною технологією XDclear, у тому числі спеціалізованого кардіологічного датчика для дітей.

Ексклюзивна, патентована, програмна технологія формування УЗ-променя cSound, що налаштовується, забезпечує неперевершену якість і можливості в порівнянні з традиційними УЗ-консолями. У 2D-mode це забезпечується технологією точної конфокальної візуалізації без фокусних зон з високим просторово-тимчасовим дозволом. Завдяки застосуванню фундаментальних і гармонійних частот, консоль характеризується вражаючою потужністю і неперевершеною якістю одержуваного на дисплеї зображення, ергономікою і можливостями використання додаткових опцій.

Окрім постачання обладнання, фахівці Protech Solutions Ukraine провели його повну інсталяцію з підключенням до бази даних закладу. Також лікарі «Ок!Клінік+» пройдуть навчання з використання всіх можливостей системи Vivid E90 та приєднаються до міжнародної спільноти кардіодіагностів Vivid Club з можливістю брати участь у навчальних онлайн-програмах.

Більш детальніше про Vivid E90>>>