Відгук про роботу системи УЗД Logiq е

«Обласна клінічна лікарня - центр екстренної медичної допомоги й медицини катастроф» (м. Харків) надала відгук про роботу на ультразвуковому сканері Logiq e.

В «Обласну клінічну лікарню - центр екстренної медичної допомоги й медицини катастроф» у 2017 році ТОВ «Протек Солюшнз Україна» було встановлено ультразвукову систему Logiq е.

Медичний персонал центру рекомендує УЗД-апарати Logiq і компанію "Протек Солюшнз Україна" як партнера для придбання діагностичного обладнання:

«Logiq e — це портативна експертна ультразвукова система, яка відкрила нам дійсно необмежені можливості компактного ультразвуку завдяки вбудованому повному пакету вимірів та розрахунків, включаючи автовиміри в спектральному доплері, судинні, кардіологічні розрахунки, акушерські розрахунки та таблиці, графіки розвитку плоду, багатоплідну вагітність, скелетно-м'язові дослідження й дисплазію бедра, гінекологічні, урологічні розрахунки, поверхневі органи. В комплекті з системою доставили візок для встановлення та транспортування апарата, що регулюється по висоті і має вбудований трипортовий пристрій, що значно полегшує й прискорює процес обстеження пацієнтів.

Керівництво та колектив закладу дякує ТОВ "Протек Солюшнз Україна" за доставку у вказані терміни, швидке налаштування й наглядну демонстрацію основних режимів апарата Logiq е».

 

ОРИГІНАЛ ВІДГУКУ ПРО LOGIQ е >>>

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО УЗД-АПАРАТ LOGIQ e >>>

НА ГОЛОВНУ >>>