Vivid E90/E95

Опис

Система для 2D/4D-об'ємної ультразвукової кардіоваскулярної діагностики експертного класу, розроблена для того, щоб допомогти успішно вирішувати найскладніші завдання в сучасній медицині.

Замовити

Запишіться на безкоштовне тестування апарату в шоу-румі

Заповніть форму нижче:

Точна конфокальна візуалізація (TCI)
в режимі ЧПЕхоКГ забезпечує рівномірне фокусування разом з поліпшеною контрастною
роздільною здатністю по всій площі поля огляду при високій частоті кадрів.

Завдяки нашим УЗД-технологіям ваше відділення може стати передовим

Об'єднуючи перевірену продуктивність лінійки Vivid з потужною програмною платформою формування ультразвукового променю cSound для реконструкції зображень, УЗД-апарат Vivid E90/E95 переносить 2D/4D-об'ємну ультразвукову діагностику на якісно новий рівень, дозволяючи мінімізувати неінформативні дослідження і знизити вартість послуг.

У порівнянні з багатьма традиційними апаратами УЗД, ультразвукова система Vivid E90/E95 дозволяє отримувати більше даних, використовуючи технології точної конфокальної візуалізації (TCI) і адаптивного контрастного підсилення (ACE) для отримання зображень найвищої якості. Крім цього, система оснащена багатьма високоточними інструментами кількісного аналізу і функціями, що оптимізують робочий процес.

Система Vivid E90/Е95 з платформою cSound підвищує якість допомоги, яка надається пацієнтам завдяки таким особливостям:

 • детальне відображення структур серця для поліпшення взаємодії між лікарями УЗД та інтервенційними кардіологами (хірургами);
 • поліпшені характеристики:
  • якості зображень в ближній зоні огляду;
  • чіткості відображення латеральних стінок;
  • однорідності зображень;
  • проникнення.

Візуалізація

Неперевершена якість зображень в двомірному і 2D/4D-об'ємному режимах. Система Vivid E90/Е95 швидко надає дані, що піддаються кількісній оцінці з високою контрастною і просторовою роздільною здатністю під час обстежень різних пацієнтів, навіть тих, особливості статури або стан яких ускладнює виконання УЗД. Технологія датчиків XDclear компанії GE Healthcare поряд з новою платформою для формування зображення дозволяє отримувати дані від кожного каналу прийому-передачі датчика.

Кількісний аналіз

Засоби кількісного аналізу системи Vivid E90/Е95 дозволяють фахівцям оцінити ступінь ураження серцево-судинної системи і вибрати стратегію лікування.

Черезстравохідна 2D/4D-об'ємна ехокардіографія

З ростом частоти проведення черезстравохідної ехокардіографії зростає потреба у використанні переваг 2D/4D-об'ємної візуалізації без зниження продуктивності. Завдяки потужній платформі cSound проводити 2D/4D-об'ємну ехокардіографію на системі Vivid E90/Е95 стало швидше, простіше і зрозуміліше.

Переглядайте високоточні зображення серця під час оцінки його функцій і діагностики в умовах ехолабораторіі. Впевнено проводьте маніпуляції під контролем УЗД при катетеризації. Виконуйте інвазивні хірургічні втручання впевнено.

Робочий процес

Система Vivid E90/E95 з технологією cSound робить 2D/4D-об'ємну візуалізацію такою ж простою, як і двомірна ЕхоКГ, завдяки ефективним і інтуїтивно зрозумілим інструментам. Формат DICOM адаптований до використовуваних вами параметрів роздільної здатності і шкал сірого. Ви також оціните просту, як у планшета, функціональність нової сенсорної панелі, що забезпечує швидкий доступ до зображень пацієнта.

Ергономіка

Звична сучасна і ефективна конструкція

 • OLED-монітор з високою роздільною здатністю і діагоналлю 22 дюйми
 • Сенсорний LCD-екран з діагоналлю 12 дюймів
 • «Плаваюча» клавіатура з можливістю індивідуального налаштування
 • Зручне управління даними
 • Висока мобільність
 • Низький рівень споживання енергії поряд з ефективним і тихим охолодженням

 

 

Brochure

Vivid E90/E95 (рос.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Vivid E90/E95