Versana Premier Black

Тест у
шоу-румі

Опис

Преміум-технології для тих, хто цінує якість!

Versan Premier Black - універсальна високопродуктивна ультразвукова система експертного класу в якій використані технології, що розроблялись для преміум сегменту

Замовити

Спробуйте безкоштовне тестування апарату в шоу-румі

Заповніть форму нижче:

Преміум-технології – для тих, хто цінує якість!

Система розроблена для отримання зображень високої якості та оснащена опціями, що дають впевненість в самих складних випадках. Новітні технології використані в архітектурі Versana Premier створені для проведення досліджень експертного рівня

Whizz image tuning - просто натисніть кнопку Whiz на консолі один раз. Whiz автоматично оптимізує зображення, навіть коли ви переходите від одного органу чи структури до іншого в реальному часі без додаткових натискань.

Scan Assistant - заздалегідь визначені стандартизовані протоколи обстеження, які проводять через усі етапи отримання зображення, вимірів та протоколювання, зменшують стрес і втому лікаря та максимізують якість обстеження.

Whizz bladder - використовуйте функцію AutoBladder разом з функцією Whiz, щоб поєднати оптимізовану якість ультразвукового зображення з автоматизованими вимірюваннями.

Breast Care - систематичний підхід при скануванні молочних залоз забезпечує охоплення всіх сегментів для їх поетапної оцінки. При наступних обстеженнях можливе порівняння зображень для повторної оцінки квадрантів, раніше позначених як ризики.

Auto EF - автоматичне відстеження деформації тканини міокарда та обчислювання фракції викиду лівого шлуночка. Система робить трасування з верхівкового чотирикамерного та верхівкового двокамерного виглядів і обчислює фракцію викиду.

Needle Recognition - виконуйте біопсії з більшою точністю за допомогою технології, яка покращує візуалізацію голки.

Voice comments - підключіть мікрофон, торкніться піктограми на екрані та запишіть голосові коментарі, які автоматично трансформуються в текст та будуть накладені на зображення.

SonoBiometry - автоматичне розміщення вимірювальних маркерів для проведення стандартизованих вимірювань BPD, HC, AC, FL та HL плода.

Insite Technology - вдосконалена технологія дистанційного обслуговування GE - віддалена діагностика та ремонт, дистанційний моніторинг. Підключіть свій ультразвуковий апарат до сервісної служби GE, щоб вирішити питання віддалено.

Stress echo - порівняння та оцінка функції сегментів серця під час навантаження.

Thyroid productivity - оцінюйте щитовидну залозу під час сканування; опишіть структурні характеристики в коментарях, які автоматично додадуться до звіту.

VOCAL - комп’ютерний аналіз віртуального органу. 3D-інструмент, що дозволяє розрахувати об’єм ексцентрично сформованих ділянок або складних анатомічних конструкцій.

Tricefy Uplink - надсилайте зображення в хмару Tricefy бездротовим способом, щоб поділитися з іншими клініцистами для консультації або поділитися з пацієнтами. ** / ***

** Потрібно високошвидкісне з’єднання Wi-Fi і може бути доступним не в усіх країнах.

*** Хмарне рішення для обміну кейсами окремо надається Trice Imaging. Клієнти можуть спробувати Tricefy протягом пробного періоду, уклавши угоду з Trice Imaging. Trice Imaging несе виключну відповідальність за програму Tricefy Uplink та хмарне рішення Tricefy.

QTVI - використовуйте необроблені дані TruScan під час обстеження серця, щоб зробити розширений аналіз та кількісну оцінку функції лівого шлуночка.

Myocardial Doppler колірне кодування руху тканини.

Tissue Doppler збирайте дані у фоновому режимі під час звичайних 2D-зображень.

B-Flow and B-Flow color - B-Flow призначений для високочутливого Не-кількісного аналізу гемодинаміки в судинних структурах.

Contrast* Enhancement Ultrasound (CEUS) техніка виявлення васкуляризації, яка використовує властивості відбиття звуку від введеної контрастної речовини.

Tissue velocity imaging (TVI) - обчислює та кодує кольором швидкості руху тканин.

3D/4D - візуалізуйте всі три площини зображення в режимі реального часу. Особливо корисно при акушерсько-гінекологічному обстеженні.

Effective exam follow-up для повторних досліджень. Цей Інструмент автоматично визначає налаштування приладу, які були використані під час попереднього дослідження та активує їх: глибину, коефіцієнт посилення та частоту. Поточне ультразвукове зображення в реальному часі відображається поряд із попереднім зображенням для зручності порівняння.

Elastography - показує просторовий розподіл еластичних властивостей тканин у області інтересу шляхом оцінки деформації до та після механічного впливу на тканини. Допомагає у виявленні аномальних тканин, оцінюючи їх жорсткість у порівнянні з оточуючими, незмінними тканинами.

 Power Doppler Imaging

  TVI

  B - flow / B-flow Color

  3D / 4D

Широкий набір навчальних програм допомагають лікареві правильно налаштувати і обслуговувати УЗД-апарат, підтримують під час дослідження, забезпечують високий рівень узгодженості і відтворюваності результатів:

 • Scan Assistant — містить стандартизовані протоколи обстежень на всіх етапах, економлячи час та зменшуючи стрес і втому лікаря під час великої інтенсивності роботи;
 • ScanCoach — виводить на екран 3D-анімовані зображення, анатомічні ілюстрації та ультразвукові контрольні зображення, допомагаючи визначити необхідну площину сканування;
 • My Trainer — зручний довідковий сервіс з набором зображень, відео та порад для швидкого налаштування системи Versana, правильної експлуатації та своєчасного обслуговування.

Додаткова функція Voice comments дає можливість зберігати зображення з голосовими коментарями.

  My Trainer

  Scan Coach

Зосередьтеся на бізнесі

Офіційний дистриб’ютор GE Healthcare «Протек Солюшнз Україна» забезпечує швидку доставку, налаштування УЗД-апарата, підтримку під час експлуатації, щоб забезпечити довгий термін служби, високу пропускну здатність пацієнтів та швидке повернення інвестицій.

 • Фінансові програми: кредитування, розстрочка, трейд-ін
 • Гарантія 2 роки
 • Експертні консультації в телефонному режимі
 • Сервісна служба та оперативне постачання запчастин зі складу в Україні

 

СЕРІЯ VERSANA >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

 

Технічні характеристики

 • Монітор: 21.5" LED 
 • Фіксований тримач монітора 
 • Сенсорна панель: 10" - яку розташовано на рухомій контрольній панелі
 • Порти: 3 активних для датчиків
 • Підігрівач гелю*
 • Функції покращення 2D зображення: CHI/AO/CrossXbeam/SRI
 • Режими для оцінки кровотоку: CDI/Power Doppler Imaging, Pulse Wave Doppler, CWD, B-flow/color
 • Повний набір вимірів та протоколів для широкого спектра досліджень
 • Whizz – динамічна оптимізація зображень та доплерівського спектра
 • B Steer/Virtual Convex/LOGIQ VIEW
 • Експертні можливості*: 3D/4D, VOCAL, SonoBiometry, Breast Care, Thyroid productivity, Whizz bladder, Tissue Doppler, Myocardial Doppler, Stress echo, Auto EF, QTVI, AMM Elastography, Auto IMT
 • Voice comments, Scan Assistant, Scan Coach, Tricefy
 • Широкий набір біопсійних напрямних та Needle Recognition (режим покра- щення візуалізації голки)

 

*Функція може поставлятися опційно за додаткову вартість. Запитуйте у консультанта.

Ми пропонуємо широкий спектр ультразвукових датчиків:

 

 

 

 

Versana Premier Black

Versana Premier Black — універсальна високопродуктивна ультразвукова система експертного класу в якій використані технології, що розроблялись для преміум сегменту. Це забезпечило високу якість візуалізації та продуктивність системи та зробило її незамінним помічником в складних діагностичних випадках. Використання преміум технологій забезпечує отримання однаково високоякісних зображень як для складних пацієнтів так і при проведенні різних видів досліджень, що дозволяє широко використовувати систему в медичних закладах різного рівня. Доступність платформи Versana Premier Black дозволяє широко використовувати її в приватній практиці. Система розроблена для інтенсивного використання в умовах лікарень, діагностичних центрів, центрів планування сім’ї, жіночих консультацій тощо.

Оснащується широким набором інструментів для досліджень органів грудної та черевної порожнини, серця і судин, опорно-рухового апарату, обстежень у мамології, акушерстві та гінекології, урології, а також здійснення візуального контролю інтервенційних процедур і біопсії, можливо використання 3D/4D технологій та еластографії.

Широкий спектр датчиків дозволяє проводити всі види досліджень для всіх типів пацієнтів. Всі датчики мають можливість комплектування біопсійними адаптерами Датчики спроектовані з використанням найновітніших матеріалів та технологій що забезпечують широкий частотний діапазон та високу чутливість.

Поєднання сучасного дизайну та режимів з преміум технологіями формування зображення надає неперевершену впевненість в результатах діагностики навіть в самих складних випадках.

Зосередьтеся на бізнесі

Офіційний дистриб’ютор GE Healthcare «Протек Солюшнз Україна» забезпечує швидку доставку, налаштування УЗД-апарата, підтримку під час експлуатації, щоб забезпечити довгий термін служби, високу пропускну здатність пацієнтів та швидке повернення інвестицій.

 • Фінансові програми: кредитування, розстрочка, трейд-ин
 • Гарантія 2 роки
 • Експертні консультації в телефонному режимі
 • Сервісна служба та оперативне постачання запчастин зі складу в Україні

 

СЕРІЯ VERSANA >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

 

 

  Органи грудної та черевної порожнини

  Акушерство і гінекологія. Педіатрія

  Урологія

 Кардіологія

  Щитовидна залоза

  Молочні залози

  Опорно-руховий апарат 

 

 

СЕРІЯ VERSANA >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

 

 

Brochure

Versana Premier Black (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Versana Premier Black