Voluson E10

Опис

Щоб забезпечити Ваші особливі вимоги до якості діагностики та ефективності робочого процесу, в ультразвуковому апараті Voluson E10 реалізована високотехнологічна платформа Radiance System Architecture. Ця платформа встановлює стандарт чудової якості візуалізації і має низку переваг.

Замовити

Запишіться на безкоштовне тестування апарату в шоу-румі

Заповніть форму нижче:

БІЛЬШЕ ЧІТКOСТІ

4-кратне збільшення обсягу оброблюваних ультразвукових даних для чудових 2D- і 3D/4D-зображень зі збільшеною глибиною проникнення.

БІЛЬШЕ ШВИДКOСТІ

10-кратний приріст швидкості передачі даних для вийняткової роздільної здатності та  дуже високої частоти кадрів.

БІЛЬШЕ ГНУЧКOСТІ

4-кратне збільшення обчислювальної потужності для роботи з експертними додатками і забезпечення високої продуктивності.

Це дозволяє Вам знайти повну впевненість:

 • у візуалізації широкого діапазону складних діагностичних випадків у сфері жіночого здоров'я;
 • в оцінці здоров'я плоду на ранніх етапах розвитку;
 • у високій ефективності та продуктивності робочого процесу;
 • в отриманні такої високої якості візуалізації, якої вимагає Ваша практика

Платформа Radiance System Architecture ультразвукової системи Voluson E10 забезпечує такий чудовий рівень якості візуалізації, якого Ви очікуєте від компанії GE Healthcare. Ви можете бути впевнені в точності візуалізації: від 2D-зображень до вперше реалізованих в Voluson E10 технологій 3D/4D.

Дана УЗД-система підтримує перший в світі електронний матричний конвексний 4D-датчик, розроблений для акушерства та гінекології. Технологія 4D-датчика дозволяє відкрити нові можливості візуалізації, за допомогою максимально високої швидкості формування об'ємної картинки, гнучкості під час роботи з різними зображеннями й чудовій роздільній здатності.

Електронний 4D-ультразвук

У Voluson E10 реалізована технологія електронної 4D-візуалізації (e4D technology), що забезпечує можливості ультразвуку в 4D, про які Ви мріяли, проводячи дослідження в акушерстві та гінекології, перинатальній ехокардіографії.

Платформа Radiance System Architecture в поєднанні з першим у світі комерційно доступним конвексним електронним матричним 4D датчиком eM6C забезпечує надшвидку частоту об'ємних зображень, гнучкі формати візуалізації і відмінну якість роздільної здатності, яку Ви звикли очікувати від УЗД-систем Voluson.

HDlive

HDlive - провідна технологія в ультразвуці, що забезпечує вийнятковий анатомічний реалізм. Тепер HDlive виходить на наступний рівень завдяки двом, вперше реалізованим, технологіям.

HDlive Silhouette - допомагає проводити точну оцінку об'ємних зображень першого триместру вагітності.

HDlive Flow - забезпечує високу анатомічну реалістичність при візуалізації судинних структур.

V-SRI

Дана технологія забезпечує високий рівень придушення артефактів при формуванні об'ємного зображення в порівнянні з аналогічним алгоритмом для традиційного однозрізового зображення. V-SRI дозволяє поліпшити якість 3D/4D зображень в режимах мультипланарної реконструкції та отримати додаткове згладжування отриманих реконструйованих об'ємних зображень для точної постановки діагнозу.

SonoRenderlive

Підвищує ефективність під час роботи з об'ємними зображеннями шляхом автоматичного вибору положення площини візуалізації реконструйованої об'ємної поверхні.

Під час 4D-досліджень SonoRenderlive автоматично змінює положення площини візуалізації залежно від рухів плоду.

Гнучкість діагностики. Більше впевненості.

Широкий діапазон додатків Voluson E10 для гінекологічних досліджень забезпечить відмінну якість візуалізації і полегшить постановку діагнозу.

Ультразвуковий апарат Voluson E10 сумісний з датчиками, спеціалізованими для вирішення унікальних клінічних завдань, а нова високотехнологічна платформа покращує якість візуалізації на вже існуючих датчиках.

Матричні датчики

 • Конвексний електронний матричний 4D-датчик eM6C забезпечує надшвидку частоту об'ємних зображень, гнучкі формати візуалізації й відмінну просторову роздільну здатність. Електронні технології відкривають нові можливості візуалізації та чудову якість як для рутинних досліджень в сфері жіночого здоров'я, так і для експертного рівня діагностики.
 • Конвексний матричний 4D-датчик RM6C для об'ємної візуалізації з високою роздільною здатністю.
 • Лінійний матричний датчик ML6-15-D для дослідження молочної залози, що забезпечує чудову просторову роздільну здатність і рівномірність зображення.

Високочастотні датчики

 • Лінійний 2D-датчик 9L-D для дослідження периферичних судин, поверхнево розташованих органів і структур, а також для акушерських досліджень в першому триместрі.
 • 4D високочастотний внутрішньопорожнинний датчик RIC6-12-D для чудової візуалізації дрібних деталей на ранніх термінах вагітності та в гінекологічній практиці.
 • Конвексний мультичастотний конвексний датчик C4-8-D для акушерських досліджень допомагає отримати зображення з виключно високою роздільною здатністю протягом всієї вагітності.

Універсальні датчики

 • Мультичастотний конвексний датчик C1-5-D для абдомінальних та акушерсько-гінекологічних досліджень забезпечує високу якість зображення на глибині, підходить для пацієнтів з гіперстенічною статурою.
 • Конвексний ультралегкий 4D-датчик RAB6-D. Забезпечує експертну якість зображень в 2D, високу роздільну здатність в 3D/4D-режимах. Ергономічний дизайн дозволяє працювати з комфортом тривалий час.
 • 4D-мультичастотний внутрішньопорожнинний датчик RIC5-9-D - універсальний датчик для рутинних акушерсько-гінекологічних досліджень.

 

 

Brochure

Брошура Волюсон E10 BT17 Протек Солюшнз Україна (English)

Brochure

Брошура Волюсон E10 BT17 Протек Солюшнз Україна (Русский)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Voluson E10