CARESCAPE R860

Опис

Апарат CARESCAPE R860 оснащений спеціалізованими інструментами та інноваційним користувацьким інтерфейсом, а принцип його роботи стає зрозумілим вже при першому використанні.

Замовити

Апарат CARESCAPE R860

Користувацький інтерфейс

В основу призначеного для користувача інтерфейсу CARESCAPE R860 закладена можливість роботи з попереднім, поточним і майбутнім статусом пацієнта при проведенні ШВЛ.

Перебуваючи на центральній робочій області, що відображає поточний статус вентиляції пацієнта, проведіть пальцем, щоб переміститися вліво для перегляду попередніх змін (в минулому) або вправо для роботи з інструментами, які полегшують прийняття рішень (в майбутньому). При переміщенні між робочими областями відображаються задані раніше налаштування.

Використання робочих областей замість меню в апараті CARESCAPE R860 сприяє більш швидкому освоєнню системи і полегшує доступ до функцій ШВЛ та їх використання.

Розширений набір інструментів

Параметри і вбудовані протоколи допомагають лікарям при оцінці і призначенні відповідної респіраторної терапії. Вдосконалені інструменти апарату CARESCAPE R860 дозволяють адаптувати лікування відповідно до потреб пацієнта.

Вимірювання функціональної залишкової ємності (ФЗЄ):

Пильна увага до захисту легень. Інструменти безпечної вентиляції легенів CARESCAPE R860 розраховують функціональну залишкову ємність легенів і надають дані, які допоможуть визначити оптимальний позитивний тиск в кінці видиху для кожного пацієнта.

Оцінка дієти:

CARESCAPE R860 пропонує вдосконалені інструменти для непрямих калориметричних вимірів, а не розрахунків. Функція вимірювання метаболізму в апараті CARESCAPE R860 може допомогти групі лікарів реалізувати стратегії, які можуть поліпшити результат лікування, знизити частоту розвитку інфекцій і скоротити тривалість перебування пацієнта в ВРІТ.

Газовий модуль виробництва GE Healthcare вимірює вдихувані гази та гази, які видихаються; отримані результати лікар може використовувати для оцінки індивідуальних дієтологічних потреб пацієнта.

Підтримка відлучення від апарата:

Проведення тривалої ШВЛ може бути пов'язано з безліччю ускладнень, які можуть привести до значних наслідків для здоров'я і витратам.

Тест на спонтанне дихання (SBT) - це режим ШВЛ на апараті CARESCAPE R860, який дозволяє лікарям послідовно проводити тести, забезпечуючи безперервне відстеження тенденцій і документування результатів з метою оцінки прогресування змін в серії тестів. За рахунок простоти пошуку та перегляду історії хвороби пацієнта можна дізнатися, коли він буде здатний перейти до самостійного дихання.

Стратегія безпечної вентиляції легень. Комплексний підхід

Легені є досить вразливими органами. При занадто великому дихальному обсязі або тиску механічна вентиляція може заподіяти шкоду. А пацієнти із захворюваннями легенів особливо чутливі до пошкоджень, викликаними ШВЛ.

Розроблена стратегія безпечної вентиляції легенів дозволяє забезпечити належну респіраторну підтримку в кожній ділянці легенів.

В апараті CARESCAPE R860 є проста і універсальна схема навігації. Інструменти безпечної вентиляції легенів розраховують функціональну залишкову ємність легенів і надають дані, які допоможуть визначити оптимальний позитивний тиск в кінці видиху.

Опція для новорождених

Вимоги до вентиляції легенів новонароджених значно відрізняються від вимог для дорослих пацієнтів. Саме тому вкрай важливо використовувати опцію для новонароджених, розроблену з урахуванням їх фізіологічних особливостей.

На відміну від інших апаратів ШВЛ в апараті CARESCAPE R860 - пристрої з доведеною ефективністю терапії настільки вразливих пацієнтів - для опції інтенсивної терапії новонароджених використовується спеціальне колірне кодування.

 

Крім того, передбачені спеціальні режими, які дозволяють переводити новонароджених пацієнтів з механічної вентиляції на самостійне дихання. Підтримувати самостійне дихання пацієнта дозволяють такі режими, як Volume Support. Режим nCPAP, в рамках якого можна налаштовувати частоту і тиск, забезпечує неінвазивну респіраторну підтримку і запобігає необхідності інтубації. Режим поділу екрана дозволяє переглядати дані спірометрії в чотирьох областях, а також відображати до чотирьох кривих і семи результатів вимірювань.

Точне налаштування вентиляції легенів у відповідності з особливими потребами новонароджених дозволить вам розширити можливості терапії.

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

CARESCAPE R860