Aisys CS2

Опис

Апарат медичний наркозно-дихальний AISYS CS2 для дорослих, дітей та новонароджених, з можливістю роботи по напів закритому контуру та проведення низькопотокової анестезії.

Замовити

Апарат медичний наркозно-дихальний AISYS CS2 для дорослих, дітей та новонароджених, з можливістю роботи по напів закритому контуру та проведення низькопотокової анестезії.

Привід апарату – пневматичний. 

Доступ до функцій, меню та налаштувань системи здійснюється за допомогою сенсорного екрану з діагоналлю 15”, апаратних клавіш та регулятора ComWheel.
Електронний газблендер (змішувач газів) призначений для змішування інгаляційних анестетиків, повітря, кисню та окису азоту.
Управління електронними графічними флуометрами свіжого газу О2, N2O й Air за допомогою поворотних регуляторів на верхній панелі наркозного апарату. 

Вбудований бронховідсмоктувач.
Принцип роботи – по типу Ветурі.

Електронний випаровувач Севофлюрана, заливка - Quick-Fill
Тип кріплення випаровувача Selectatec. В апараті передбачена система блокування випаровувачів та функція термокомпенсації. Місткість випаровувача 220 мл.

Апарат забезпечує наступні режими вентиляції:

  • Примусова вентиляція за об'ємом (VCV)
  • Примусова вентиляція за тиском (PCV)
  • Примусова вентиляція за тиском з гарантією об'єму (PCV-VG)
  • Синхронізована періодична примусова вентиляція- примусова вентиляція за об'ємом (SIMV VCV)
  • Синхронізована періодична примусова вентиляція- примусова вентиляція за тиском (SIMV PCV)
  • Режим вентиляції з підтримкою тиском та переходом у резервний режим ШВЛ при зупинці дихання використовується для пацієнтів, що дихають самостійно, забезпечуючи постійний підтримуючий тиск з моменту вловлювання апаратом ШВЛ початку дихальної спроби пацієнта (PSVPro)
  • Режим синхронізованої періодичної примусової вентиляції за тиском з гарантією об'єму забезпечують задану частоту дихання, що керується тиском, з подачею пацієнту гарантованого об'єму повітря (SIMV PCV-VG)
  • Постійний позитивний тиск в дихальних шляхах + вентиляція з підтримкою тиском (CPAP + PSV)
  • Режим роботи, за якого користувач встановлює цільове значення кінцевої концентрації інгаляційного анестетикута кисню, з автоматичною підтримкою даних параметрів системою за мінімально можливого притоку свіжого газу.

Додаткові функції та можливості:
Наявність функції призупинення подачі свіжого газу при від'єднанні дихального контуру на 1 хвилину і автоматичне відновлення після закінчення цього часу (Запобігає поступанню газу в приміщення).
Автоматизований маневр розкриття альвеол (рекрутмент).
Відображення витрати О2, що необхідний для підтримки заданої концентрації О2 на вдосі, а також відображення витрати анестетику за годину і його вартості. (Функція EcoFlow).

Характеристики зміни кисню (О2):
Диференційний парамагнітний датчик кисню (не потребує заміни)
Метод відбору проб - боковий потік

Газовий моніторинг (СO2, O2, N2O, анестетиків):
Метод відбору проб - боковий потік

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Aisys CS2