Інкубатор-трансформер Giraffe Оmnibed

Опис

Інкубатор-трансформер для проведення інтенсивної терапії новонароджених Giraffe Omnibed з сервоконтролем кисню - реанімаційна система для новонароджених (з розширеними терапевтичними і діагностичними можливостями для суперінтенсивного виходжування недоношених і ультранедоношенних дітей, в тому числі - близнюків).

Замовити

Інкубатор-трансформер Giraffe Оmnibed для інтенсивної терапії новонароджених


Giraffe Оmnibed з сервоконтролем кисню

Інкубатор-трансформер для проведення інтенсивної терапії новонароджених Giraffe Omnibed з сервоконтролем кисню - реанімаційна система для новонароджених (з розширеними терапевтичними і діагностичними можливостями для суперінтенсивного виходжування недоношених і ультранедоношенних дітей, в тому числі - близнюків).

Система дозволяє здійснювати лікувальний процес як в умовах інкубатора для забезпечення стабільної терморегуляції середовища, з постійними мікрокліматичними параметрами, стабільною концентрацією кисню, так і у вигляді відкритої реанімаційної системи - з здійсненням швидкого і легкого доступу до дитини для проведення різних видів догляду та медичних маніпуляцій.
Система оснащена мікропроцесорним контролем з функцією самотестування. Активна теплова потокова повітряна завіса, забезпечує підтримку стабільних мікрокліматичних показників при відкритті вікон і кришки інкубатора.

Час автоматичної трансформації інкубатора в відкриту реанімаційну систему шляхом натискання ножної педалі/ручної кнопки становить 10 секунд.

Панель управління з центральним рідкокристалічним дисплеєм, винесена за межі робочої зони - центральне, торцеве положення зверху, з функцією автоматичного розрахунку термонейтрального середовища (введення даних про пацієнта: вага при народженні, гестаційний вік, вік після народження для підбору «комфортного» температурного режиму в інкубаторі для конкретної дитини) і Апгар-таймером.

Вбудована система сервокисню з діапазоном 21-65%.
Система сервозволоження з активним типом зволоження (випаровування дистильованої води з резервуара), регульованою вологістю в незалежності від зовнішніх умов. Камера зволожувача прозора, ємністю 1000 мл, зовнішня знімна кришка з можливістю заповнення резервуара без виймання його з інкубатора і фронтальним завантаженням, при 65% рівні вологості час роботи 12 годин і більше.
Параметри, що моніторяться (заводські установки або призначені для користувача значення): температура повітря інкубатора, температура пацієнта (два шкірних термодатчика), рівень вологості, рівень концентрації кисню, вага дитини. Тренди - 96 годин: температура повітря інкубатора, пацієнта, рівень вологості.

Ковпак інкубатора спеціальної форми зі скошеними кутами для зручної візуалізації за дитиною, з подвійними стінками (тепле повітря циркулює тільки між стінками зустрічними потоками), з активацією «теплової завіси» при відкриванні і автоматичним відключенням через 20хв, одноконтактні безшумні дверцята з прокладками 5шт, порти-отвори з шторками для підведення трубок і інфузійних систем. Кришка піднімається для повного доступу до дитини, бічні стінки-панелі відкидаються і знімаються для повного доступу з двох сторін.

Ложе пацієнта для зручності виходжування великих немовлят і близнюків висувається в обидві сторони і ротацією навколо своєї центральної осі на 360º, плавне регулювання кута нахилу від 0 до 12º і зміна ложа в позиції Тренделенбурга і Антітренделенбурга, вбудований підкасетник для проведення рентгенографії, що висувається в обидві сторони. Вбудовані електронні ваги з діапазоном вимірювання маси 300 - 8000гр, функція тренда, не менше 14 вимірів
Матрацик тришаровий, протипролежневий, антистатичний, з можливістю дезинфекції, розміром 48,0х64,0см, що висувається в обидві сторони, з системою розподілу тиску тіла дитини і попередніми прогріванням.

Режим відкритою реанімаційної системи (ОРС): автоматична активація рефлектора, підйом кришки інкубатора, відкидання 3-х бічних стінок-панелей.
Інфрачервоний обігрівач - спеціальний сферичний рефлектор потужністю 500 Вт активується автоматично в режимі відкритої реанімаційної системи ОРС, закривається і відключається в режимі інкубатора, забезпечує каскадне нагрівання температури, сервоконтролем температури повітря (20,0 до 39,0ºС) та новонародженого (35,0 до 37 , 5º) при швидкості потоку (циркуляції) повітря над ложем.

Конфігурація системи забезпечує максимальну зручність експлуатації: Мобільна підставка з плавним регулюванням висоти (електричний безшумний ліфт) - регулювання з двох сторін, рейкова система для кріплення додаткового медичного обладнання, датчики температурні, інфузійна стійка, моніторна поличка, ящик для зберігання, що висувається в обидві сторони, мобільна підставка на 4 колесах, з можливістю блокування.

Звукова сигналізація тривоги прогресивна, пріорітетна, різнорівнева, регульована по інтенсівності. Безконтактне відключення звукового сигналу тривоги "HANDS-FREE"
Світловій сигнал тривоги віпромінюється поза видимості дитини и спрямований за межі інкубатора, одночасно добре видно персоналу, контролює порушення температури повітря, шкіри пацієнта, рівень вологості, ціркуляції повітря в кувезі, несправність датчіків і системи.

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Інкубатор-трансформер Giraffe Оmnibed