Інкубатор для новонароджених Giraffe

Інкубатор інтенсивної терапії Giraffe для недоношених дітей

Кувез для новонароджених дітей з сервоконтролем кисню


Одним із стратегічних напрямків соціальної політики є захист материнства і дитинства. Це передбачає надання кваліфікованої медичної допомоги новонародженим, починаючи з етапу пологового будинку.

Від 6 до 10% дітей відразу після народження потребують лікування в умовах відділення реанімації та інтенсивної терапії; 60% з них становлять недоношені діти.

Інкубатор інтенсивної терапії новонароджених Giraffe з сервоконтролем кисню створений для виходжування недоношених і глибоконедоношених новонароджених, а також новонароджених, які потребують проведення медичних маніпуляцій в умовах стабільного середовища (в тому числі - близнюків).

Інкубатор призначений для:

  • забезпечення стабільної терморегуляції середовища з постійними мікрокліматичними параметрами
  • стабільної концентрації кисню, з швидким і легким доступом до дитини
  • для проведення різних видів догляду та медичних маніпуляцій.

Інкубатор оснащений мікропроцесорним контролем з функцією самотестування.

Інфрачервоний обігрівач забезпечує каскадне нагрівання температури - сервоконтролем - повітря (20,0 до 39,0ºС) та дитини (35,0 до 37,5º). Активна теплова потокова повітряна завіса забезпечує підтримку стабільних мікрокліматичних показників при відкритті вікон і кришки інкубатора.
Панель управління з центральним рідкокристалічним дисплеєм, винесена за межі робочої зони - торцеве положення зверху, з функцією автоматичного розрахунку термонейтрального середовища (введення даних про пацієнта: вага при народженні, гестаційний вік, вік після народження для підбору «комфортного» температурного режиму в інкубаторі для конкретної дитини) і Апгар-таймером.
 
Параметри,що моніторяться:

  • температура повітря інкубатора
  • температура пацієнта (два шкірних термодатчика)
  • рівень вологості
  • рівень концентрації кисню
  • вага дитини
  • тренди - 96 годин: температура повітря інкубатора, пацієнта, рівень вологості.

Ложе пацієнта для зручності виходжування великих немовлят і близнюків 48,0х66,0 см, висувається в обидві сторони і ротацією на 360º, зміна ложа в позиції Тренделенбурга і Антітренделенбурга, плавне регулювання кута нахилу від 0 до 12º, з вбудованим підкасетником, який висувається в обидві сторони, для проведення рентгенографії,

Матрацик тришаровий, протипролежневий, антистатичний, з можливістю дезинфекції, з системою розподілу тиску тіла дитини, можливістю висунення в обидві сторони і попереднім прогріванням.

Вбудовані електронні ваги з діапазоном вимірювання маси 300 - 8000гр, функція тренда, не менше 14 вимірів.

Ковпак інкубатора спеціальної форми зі скошеними кутами для зручної візуалізації за дитиною, з подвійними стінками (тепле повітря циркулює тільки між стінками), з активацією «теплової завіси» і автоматичним відключенням через 20хв, одноконтактні безшумні дверцята з прокладками 5шт, порти-отвори з шторками для підведення трубок і інфузійних систем. Кришка відкидається, бічні стінки-панелі відкидаються і знімаються для повного доступу до пацієнта з двох сторін.

Конфігурація системи забезпечує максимальну зручність експлуатації: Мобільна підставка з плавним регулюванням висоти (електричний безшумний ліфт) - регулювання з двох сторін, рейкова система для кріплення додаткового медичного обладнання, датчики температурні, інфузійна стійка, мониторная полку, ящик для зберігання висувається в обидві сторони, мобільне підставу на 4 колесах,
Вбудована система сервокисню з діапазоном 21-65%.
Система сервозволоження з активним типом зволоження (випаровування дистильованої води з резервуара), регульованою вологістю. Камера зволожувача прозора, автоклавуємий, місткістю 1000 мл, зовнішня знімна з можливістю заповнення резервуара без виймання його з інкубатора, при 65% рівні вологості час роботи 12 годин і більше.

Звукова сигналізація тривоги прогресивна, пріоритетна, різнорівнева, регульована по інтенсивності.
Світловий сигнал тривоги випромінюється поза видимості дитини і спрямований за межі інкубатора, одночасно добре видно персоналу, контролює порушення температури повітря, шкіри пацієнта, рівень вологості, циркуляції повітря в кувезі, несправність датчиків і системи.

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Інкубатор для новонароджених Giraffe