SIGNA Voyager 1.5T

Опис

Більше можливостей

SIGNA Voyager — універсальна система з широким тунелем для вирішення більшості клінічних завдань. Є однією з найбільш компактних систем з низьким енергоспоживанням серед аналогічних МРТ 1.5 Т з широкою апертурою

 • Потужність — 1.5 Т
 • Апертура — 70 см
 • Поле огляду — 50 х 50 х 50 см
 • Набір котушок TDI
 • TDI РЧ до 65-кн.
 • Технологія високоефективних градієнтів UHE
 • 36/150
 • Платформа SIGNA Works

Замовити

Система SIGNA Voyager, розроблена на базі інноваційної платформи SIGNA Works, вирізняється підвищеною продуктивністю і створює можливість значно прискорити процес сканування, надаючи широкий набір клінічних інструментів і максимальний комфорт для ваших пацієнтів.

МРТ-апарат SIGNA Voyager є однією з найбільш компактних систем з низьким енергоспоживанням серед аналогічних МРТ 1.5 Т з широкою апертурою.

Обладнання екстра-класу з відмінною якістю зображення

Неперевершена однорідність магнітного поля
SIGNA Voyager характеризується одними з найвищих показників однорідності магнітного поля. Широке і однорідне поле огляду дає змогу як візуалізувати черевну порожнину повністю, так і сфокусуватися на дрібних ділянках, необхідні для діагностики.

Технологія повної цифровізації зображення Total Digital Imaging
На відміну від традиційних МР-систем технологія Total Digital Imaging (TDI) дозволяє отримувати більш чіткі зображення з високим співвідношенням сигнал/шум і відмінною однорідністю. Технологія TDI включає 3 компоненти:

 • Технологія об'ємної цифровізації сигналу Digital Surround Technology (DST), що дає змогу отримувати зображення високої якості, об'єднуючи сигнали від кожного елемента котушки. З DST з’являється можливість створювати якісні, висококонтрастні зображення не тільки хребта, але й усього тіла
 • Технологія прямого цифрового інтерфейсу Direct Digital Interface (DDI) використовує незалежний аналого-цифровий перетворювач для оцифрування сигналу від кожного з 65 радіочастотних каналів, що забезпечує значне підвищення якості за рахунок зменшення фонового шуму
 • Технологія eMode заснована на заміні аналогових схем блокування надшвидкими мікроперемикачами, що забезпечує подальше розширення можливостей візуалізації з нульовим часом затримки ехо-сигналу (ТІ)


Технологія надефективної градієнтної системи
Крім технології TDI, система SIGNA Voyager оснащена інноваційною надефективною градієнтною системою Ultra High Efficiency (UHE), що генерує більш короткі значення TR (період затримки) і TE (час ехо-сигналу) для забезпечення виняткової клінічної візуалізації.

Вбудований комплект котушок TDI
Вбудований комплект котушок TDI виробництва GE Healthcare дозволяє отримувати зображення високої якості за допомогою технологій, створених з турботою про пацієнта. У комплект входять багатоканальні котушки: для голови/шиї, для тіла зі збільшеним анатомічним покриттям, а також інші високопродуктивні гнучкі та спеціалізовані котушки для опорно-рухової системи.


SIGNA Works — новий стандарт МР-діагностики

Новітня платформа SIGNA Works підвищує продуктивність ключових технологій візуалізації GE Healthcare. Стандартний пакет додатків SIGNA Works дозволить Вам досягти бажаних результатів у клінічній практиці завдяки набору високоефективних засобів візуалізації.

Виведіть клінічну практику на новий рівень — вийдіть за рамки стандартів завдяки інноваційним програмам SIGNA Works. Покращена якість зображень, підвищена ефективність і оптимізований робочий процес допоможуть вам сканувати, як ніколи раніше.

HyperWorks
HyperWorks — набір програмних протоколів для прискореної візуалізації; дозволяє отримувати результати до 8 разів швидше, ніж при звичайному скануванні.

 • HyperBand — візуалізація з опцією прискорення збирання даних
 • HyperSense — технологія прискорення збирання 2D-даних
 • HyperCube — спеціальний програмний пакет для візуалізації у 3D з використанням різних зважень


ViosWorks
Зменшує трудомісткість візуалізації серця. Вперше всі 7 просторів візуалізації можуть бути одночасно відображені за одне сканування менше, ніж за 10 хвилин.

SilentWorks
SilentWorks — технологія шумозаглушення від GE Healthcare, яка допомагає створити максимально комфортні умови для пацієнта. Стандартне МР-сканування за гучністю можна порівняти з рок-концертом, але інноваційна технологія SilentWorks знижує шум для більшості видів досліджень майже до рівня шуму навколишнього середовища.

ImageWorks
ImageWorks підвищує продуктивність МРТ. Всього лише одне сканування за допомогою MAGiC забезпечить Вас візуалізацією високої якості, а постобробка з READY View — послідовними і точними результатами.


Дізнайтеся можливості MAGiC — Magnetic Resonance Image Compilation

Перевага технології MAGiC у створенні декількох контрастних зображень, включаючи T1, T2, STIR, T1 FLAIR, T2 FLAIR та PD-зображень. Дозволяє скоротити час проведення процедури МРТ і отримати детальні та якісні зображення всього за один етап збирання даних.

Широкі можливості для зміни контрасту зображень
Ви можете змінювати контраст зображень, регулюючи значення TR (період затримки), TE (час ехо-сигналу) й TI (час інверсії) навіть після завершення сканування. MAGiC дозволяє отримувати бажаний контраст, відкриваючи нові можливості діагностики.
Завдяки передової технології MAGiC ви можете перевести вихідні дані в параметричні T1-, T2- і PD-карти.


Підвищуйте продуктивність МР-досліджень

SIGNA Voyager оснащена низкою функцій для підвищення швидкості й спрощення візуалізації.

Функції Turbo LAVA/LAVA Flex дають змогу отримувати зображення всього тіла швидше, скорочуючи час затримок дихання на 47%. Проводиться повне збирання даних з першого разу завдяки тому, що за одну затримку дихання здійснюється захоплення декількох фаз.

Завдяки технології DISCO за простотою виконання розширена МР-візуалізація тіла не поступається комп'ютерній томографії (КТ). Це дозволяє забезпечити візуалізацію печінки, грудного відділу і передміхурової залози з високим просторовою і часовою роздільною здатністю, а також отримувати об'ємні 3D-зображення всього лише за 3 секунди.

Ефективність технології AutoFlow
З набором функцій AutoFlow системи SIGNA Voyager прискорює робочий процес і робить його максимально ефективним:

 • READY View — платформа для перегляду та аналізу зображень, яка автоматизує робочі процеси, які раніше користувачеві доводилося налаштовувати вручну, і забезпечує зручну розширену візуалізацію мультипараметричних даних
 • автоматична оптимізація протоколу: спрощує й автоматизує сканування із затримкою дихання, допомагаючи оператору налаштовувати протокол, а також підвищує достовірність зображення і скорочує час дослідження незалежно від специфіки пацієнта
 • Auto Navigators — забезпечує надійну компенсацію дихальних рухів у режимі реального часу для оптимізації стандартної і розширеної візуалізації тіла.


Ці функції сумісні з технологіями DISCO, Turbo LAVA/LAVA Flex, а також з набором функцій для візуалізації всього тіла.
Функції «Пауза» і «Продовжити»: позбавляють необхідності повторного сканування, що дає змогу легко відповідати потребам пацієнта під час дослідження. Технологія швидкої розмітки IntelliTouch, автоматичний контроль Auto Guidance і сенсорні монітори з двох сторін гентрі для введення даних пацієнта сприяють додатковому підвищенню ефективності робочого процесу і надійності зображень.

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Параметри залежать від комплектації апарата. Отримати повний перелік характеристик системи SIGNA Voyager ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Клінічні й технічні переваги

 • 65-канальна технологія Total Digital Imaging
 • Надефективна градієнтна система UHE, що дає змогу генерувати більш короткі значення TR (період затримки) і TE (час ехо-сигналу) для забезпечення виняткової клінічної візуалізації
 • MAGiC — можливість отримання 8 зважень за короткий час дослідження без додаткових седацій
 • Набір функцій AutoFlow прискорює робочий процес і робить його максимально ефективним
 • Можливість неінвазивної візуалізації
 • Широкий зручний стіл з системою інтелектуального позиціонування пацієнта IntelliTouch

Комфорт пацієнта

 • SIGNA Voyager дає змогу пацієнтам забути про хвилювання під час сканування. Магніт з широкою апертурою (70 см), комфортний і невисокий стіл Comfort Plus з відкритою конструкцією, система шумозаглушення дозволять пацієнту отримати позитивні враження від процедури сканування

Швидке повернення інвестицій

 • SIGNA Voyager допоможе Вам значно підвищити рентабельність вкладених коштів, оскільки це одна з найбільш малогабаритних серед аналогічних систем з широкою апертурою 1.5 Т, що значно скорочує витрати на інсталяцію. Завдяки низькому рівню енергоспоживання експлуатаційні витрати знизяться до мінімальних значень

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Створіть комфортні умови для пацієнта завдяки розширеному переліку функцій експертного рівня

SilentWorks
SilentWorks — запатентована технологія GE Healthcare, яка значно знижує рівень шуму в приміщенні, де проводиться сканування, — з високого показника в 91 дБ (шум від мотоцикла) до рівня шуму, який всього на 3 дБ вищий шуму навколишнього середовища. Вона включає пакет програм Silent Neuro з функцією дифузійно-зваженої візуалізації Diffusion Weighted Imaging (DWI), що дозволяє проводити неврологічне обстеження в повній тиші, а також розширену функцію Silent для візуалізації хребта і опорно-рухового апарату.

FreedomWorks
SIGNA Voyager дозволяє пацієнтам забути про хвилювання під час сканування. Магніт з широкою апертурою (70 см) і комфортний невисокий стіл Comfort Plus з відкритою конструкцією дозволять пацієнту отримати позитивні враження від процедури сканування.

Breathe-free
Пацієнти можуть вільно дихати — технологія Auto Navigator, сумісна з функціями Turbo LAVA, LAVA Flex і DISCO, дає змогу проводити повне обстеження тіла без єдиної затримки дихання.

Motion-free
Завдяки технології 3D-корекції артефактів руху, такій як 3D PROMO для нейровізуалізації, а також класичної технології PROPELLER для 2D-корекції артефактів руху всього тіла SIGNA Voyager позбавляє пацієнтів від необхідності лежати нерухомо під час сканування, що сприяє зниженню рівня стресу.

Needle-free
При проведенні безконтрастного МР-досліджень існує можливість неінвазивної візуалізації — це дозволяє скоротити витрати на контраст і зменшити неприємні відчуття пацієнта від ін'єкцій. Незалежно від типу дослідження, чи-то стандартна МРА з використанням набору програм Inhance 2.0, розширена візуалізація при картуванні жирової фракції печінки за допомогою IDEAL IQ або візуалізація перфузії головного мозку за допомогою 3D ASL, система SIGNA Voyager пропонує розширені можливості для проведення безконтрастних МР-досліджень.

Оцініть якість зображень у розділі БРОШУРИ

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

SIGNA Voyager (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

SIGNA Voyager 1.5T