SIGNA Artist 1.5T

Опис

Експертні клінічні можливості 1.5 Т з апертурою 70 см

Відтепер потенціал магнітно-резонансної терапії ще більше дивує з SIGNA Artist — найновішою та інтуїтивно зрозумілою системою 1.5 T у лінійці апаратів МРТ GE Healthcare. Завдяки новій платформі SIGNA Works Air, SIGNA Artist — це гармонійне поєднання форми й функціональності. Все в цій системі зроблено для того, щоб покращити МР-діагностику, підвищити безпеку і комфорт пацієнтів, збільшити ваш прибуток.

 • Потужність — 1.5 Т
 • Апертура — 70 см
 • Поле огляду — 50 х 50 х 50 см
 • TDI РЧ до 128-кн.
 • 16-канальна плечова і T/R колінна котушки
 • Високі градієнти
 • 44/200
 • Пересувний стіл
 • Платформа SIGNA Works

Замовити

Уявіть собі програмний пакет, який може допомогти зробити більше з меншим зусиллями. Це мета SIGNA Works, останньої версії програмного забезпечення GE Healthcare, яке відтепер доступне в сегменті апаратів МРТ 1.5 Т.

Незалежно від того, чи це спрощення налаштування сканування, прискорення реконструкції зображень або поліпшення комфорту пацієнта,  SIGNA Works пропонує інновації, які забезпечують універсальність, продуктивність і стабільну якість.

Новий рівень: підвищіть продуктивність МРТ за допомогою проривних технологій

Тепер можливості МРТ вражають ще більше завдяки ультрасучасним рішенням для візуалізації з SIGNA Artist, що об'єднує новітні досягнення в області МР-технологій та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс GE Healthcare. Система SIGNA Artist, розроблена на базі нової платформи SIGNA Works, гармонійно поєднує дизайн і функціональність. Кожний елемент системи спрямований на підвищення продуктивності, ефективності клінічної практики, фінансових показників, а також комфорту і безпеки пацієнта.

SIGNA Works — новий стандарт МР-діагностики

Новітня платформа SIGNA Works робить SIGNA Artist однією з найбільш універсальних, адаптивних і потужних систем МРТ, розроблених GE Healthcare. SIGNA Works підвищує продуктивність ключових технологій візуалізації GE Healthcare. SIGNA Artist постачається з попередньо встановленими стандартними додатками. Розширені функції SIGNA Works з можливістю оновлення дозволять встановлювати нові додатки відповідно до зростаючих потреб клінічної практики.
Базовий пакет SIGNA Works дає змогу досягати бажаних результатів завдяки набору високоефективних засобів візуалізації. Програмні додатки, що входять до складу клінічних пакетів, включають широкий спектр контрастів, функції обробки 2D- і 3D-даних, а також можливість корекції артефактів руху. SIGNA Works надає величезний набір інструментів, необхідних для проведення ефективного клінічного дослідження.

Феноменальні клінічні додатки, які повністю відповідають вашим потребам

NeuroWorks
Універсальне рішення для візуалізації анатомії головного мозку, хребта, судин і периферичних нервів з чіткою диференціацією тканин.

OrthoWorks
Програмне рішення розроблене для візуалізації структур опорно-рухового апарату з відмінним контрастуванням тканин.

BodyWorks
Рішення для візуалізації абдомінальної і тазової областей з урахуванням будь-яких типів пацієнтів.

OncoWorks
Включає клінічні додатки для обробки і візуалізації анатомічних та морфологічних даних, специфічних для кожного типу онкологічних утворень.

CVWorks
Додаток для кардіовізуалізації, за допомогою якого ви зможете отримати дані про морфологію, динаміку кровотоку, функції міокарда, а також інформацію про структуру судин.

PaedWorks
Набір спеціалізованих протоколів, що дозволяють без зусиль задовольняти потреби найменших і вразливих пацієнтів.

Виведіть клінічну практику на новий рівень — виходьте за рамки стандартів завдяки інноваційним програмам SIGNA Works. Покращена якість зображень, підвищена ефективність і оптимізований робочий процес допоможуть вам сканувати, як ніколи раніше.

HyperWorks
HyperWorks — набір програмних протоколів для прискореної візуалізації, що дає змогу отримувати результати до 8 разів швидше, ніж при звичайному скануванні.

 • HyperBand — візуалізація з опцією прискореного збирання даних
 • HyperSense — технологія прискорення збирання 2D-даних
 • HyperCube — спеціальний програмний пакет для візуалізації в 3D з використанням різних зважень


ViosWorks
Зменшує трудомісткість візуалізації серця. Вперше всі 7 просторів візуалізації можуть бути одночасно відображені за одне сканування менше, ніж за 10 хвилин.

SilentWorks
Технологія шумозаглушення від GE Healthcare, яка допомагає створити максимально комфортні умови для пацієнта. Стандартне МР-сканування за гучністю можна порівняти з рок-концертом, але інноваційна технологія SilentWorks знижує шум для багатьох видів обстежень майже до рівня шуму навколишнього середовища.

ImageWorks
ImageWorks підвищить продуктивність МРТ. Всього лише одне сканування за допомогою MAGiC забезпечує візуалізацію високої якості, а постобробка з READY View — послідовні й чіткі результати.


Інноваційна технологія AIR

Революційна конструкція котушки, яка комфортно прилягає до тіла пацієнта. Легке позиціонування — для максимальної якості зображення.

Дифузійне зображення ще ніколи не було таким інформативним

Як стандартний біомаркер в онкології, дифузійні зображення відіграють вирішальну роль у виявленні та стадії раку. Однак, через схильність деяких анатомічних областей до великих спотворень, що обмежує роздільну здатність, діючий стандарт для дифузійної візуалізації має свої обмеження. SIGNA Artist використовує інтелектуальні кількісні рішення та розширений пакет дифузії для автоматичного виявлення та виправлення спотворень, артефактів та руху. Результатом є спільна покращена реєстрація з анатомічною інформацією, покращена візуалізація структур у важко зображуваних областях та більш висока роздільна здатність без будь-яких обмежень. Це досягається без будь-якого втручання користувача, додаткового часу сканування або ускладнення робочого процесу.


Технологія повної оцифровки зображення Total Digital Imaging (TDI)

На відміну від традиційних МР-систем технологія Total Digital Imaging (TDI) дозволяє отримувати більш чіткі зображення з високим співвідношенням сигнал/шум і відмінною однорідністю.

 • Технологія прямого цифрового інтерфейсу Direct Digital Interface (DDI) використовує незалежний аналого-цифровий перетворювач для оцифрування сигналу від кожного зі 128 радіочастотних каналів, що забезпечує значне підвищення якості за рахунок зменшення фонового шуму
 • Технологія eMode заснована на заміні аналогових схем блокування надшвидкими мікроперемикачами, що забезпечує подальше розширення можливостей візуалізації з нульовим часом затримки ехо-сигналу (ТЕ)

16-канальна плечова і T/R колінна котушки
16-канальна плечова котушка — це нова анатомічно-адаптивна котушка, що забезпечує ефективний робочий процес позиціонування та надзвичайний комфорт пацієнта. Гнучкість передньої частини надає можливість наблизитись до пацієнта для максимізації SNR і покращення результатів візуалізації.

16-канальна коліна котушка передачі/прийому (T/R) забезпечує зображення колін високої роздільної здатності. Конструкція T/R гарантує поліпшену продуктивність B1 з можливістю отримання більш високих результатів роздільної здатності, зменшення SAR і усунення фонового зображення. Великий діаметр дозволяє обстежувати більшу кількість пацієнтів, простіше налаштувати та підвищити комфорт пацієнта. Новий дизайн підтримує прискорення зображення у всіх напрямках для швидшого та покращеного клінічного результату.

Стіл eXpress
Стіл eXpress з покриттям пінною, що має «ефект пам’яті», забезпечує розміщення «ноги-вперед» або «голова-вперед». Завдяки від’єднанню столу, Вам не доведеться турбуватися про те, як швидко ви можете вийти з МР-тунелю. А за допомогою позиціонування IntelliTouch просто торкніться краю столу для точного позиціонування пацієнта.


FOV

Поле огляду FOV розміром 50 x 50 x 50 см з діаметром тунелю (апертурою) 70 см дозволяє правильно зобразити анатомію в центрі, наприклад, плеча та стегна.
SIGNA Artis забезпечує феноменальну однорідність при максимальному FOV


deFINE

deFINE піднімає результати SIGNA Artist на наступний рівень, покращуючи зображення за допомогою вбудованих оптимізуючих налаштувань. Ці параметри можна створити для кожної окремої послідовності або для всього обстеження

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Параметри залежать від комплектації апарата. Отримати повний перелік характеристик системи SIGNA Artist ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Клінічні та технічні переваги

 • 128-канальна технологія Total Digital Imaging
 • Котушки з технологією AIR. Котушка обертається навколо необхідної частини тіла і максимально близько прилягає до досліджуваної зони, що покращує прийом сигналу
 • 16-канальна плечова і T/R колінна котушки забезпечують феноменальну продуктивність з урахуванням особливостей кожного пацієнта
 • Новітня платформа SIGNA Works Air підвищує продуктивність ключових технологій візуалізації
 • Пересувний стіл eXpress з технологією IntelliTouch

Комфорт пацієнта

 • Високий рівень комфорту пацієнта забезпечують такі особливості, як пересувний стіл, положення пацієнта ногами вперед
 • Поле огляду 50 x 50 x 50 см і апертура шириною 70 см дозволять достовірно візуалізувати складні анатомічні області для пацієнтів з великою статурою, наприклад, плечі і стегна

Проактивний моніторинг

 • Аналіз параметрів навколишнього середовища кімнат сканування і управління, градієнтної та радіочастотної системи МРТ, системи охолодження
 • Моніторинг магніту і кріогенної системи з відстеженням рівня гелію
 • Контроль якості зображення

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Центральна нервова система


Опорно-руховий апарат


Серце і судини


Тіло


Онкологія


Педіатрія

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

SIGNA Artist (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

SIGNA Artist 1.5T