SIGNA Pioneer 3.0T

Опис

Потужність 3.0 T — з набором клінічних додатків екстра-класу

Магнітно-резонансний томограф SIGNA Pioneer з широким тунелем діагоналлю 70 см і відкритою архітектурою гарантує отримання якісних зображень з широким полем огляду завдяки високій однорідності магнітного поля, потужній градієнтній системі та радіочастотній системі з 97 каналами

 • Потужність — 3.0 Т
 • Апертура — 70 см
 • Поле огляду — 50 х 50 х 50 см
 • TDI РЧ до 97-кн
 • Технологія високоефективних градієнтів UHE
 • 36/150
 • Пересувний стіл

Замовити

Інноваційні технології МР-системи SIGNA Pioneer дозволяють отримувати кращі деталізацію і чіткість зображень за більш короткий період. Надвисокий рівень ергономіки і максимально оптимізований робочий процес скорочують тривалість обстеження і забезпечують безпрецедентний комфорт для пацієнтів.


Деталізація зображень, про яку Ви навіть не здогадуєтеся, з Total Digital Imaging (TDI)

Система SIGNA Pioneer втілює найновіші досягнення в області візуалізації. Передова технологія TDI дає змогу домогтися більшої чіткості зображень і підвищити співвідношення сигнал/шум на 25% у порівнянні з попереднім поколінням апаратів МРТ.

TDI побудована на трьох базових компонентах:

 • Технологія Direct Digital Interface (DDI) використовує незалежний аналого-цифровий перетворювач для оцифровки сигналу від кожного з 97 радіочастотних каналів, що забезпечує значне підвищення якості за рахунок зменшення фонового шуму
 • Технологія Digital Micro Switching (DMS) — наступне покоління технологій радіочастотних котушок, засноване на заміні аналогових схем блокування надшвидкими мікроперемикачами (MEMS), що робить можливим швидке перемикання котушок для подальшого розширення можливостей візуалізації з нульовим TE (тривалість ехо-сигналу)
 • Digital Surround Technology (DST) — це нова технологія об'ємної оцифровки даних, що об'єднує сигнали від кожного елемента котушки. Оптимальне співвідношення сигнал/шум і чутливість поверхневих котушок в поєднанні з відмінною однорідністю і високою проникаючою здатністю вбудованої радіочастотної котушки — все це дає можливість створювати якісні зображення не тільки хребта, але й усього тіла.

Крім технології 97 РЧ-каналів, SIGNA Pioneer використовує магніт 3.0 Т високої однорідності, призначений для підвищення якості візуалізації в усіх областях, а також закладає міцний фундамент для довгострокових інвестицій і зростання клінічних можливостей.


Відкрийте MAGIC — Magnetic Resonance Image Compilation

Максимізація продуктивності завдяки скануванню більшого числа пацієнтів у день
MAGiC виходить за межі стандартних МР-зображень. Ви можете створювати не тільки кілька зображень різної контрастності за одне МР-сканування, що включає T1, T2, STIR, T1 FLAIR, T2 FLAIR, PD, PSIR, DIR, але й отримувати кількісні карти розподілу інтенсивностей T1, T2, R1 (1|T1 ) R2 (1|T2) в рамках сканування однієї імпульсної послідовності. Одна серія впорається із завданням краще, ніж кілька, адже тепер для отримання зображень необхідно в три рази менше часу, порівняно з попередніми технологіями МРТ.

MAGIC повністю інтегрується в безперервний робочий процес на консолі оператора
Обробка MAGiC дає можливість отримувати будь-який бажаний контраст, відкриваючи шлях до нових діагностичних можливостей. Ви з легкістю зможете змінювати параметри TR, TE і TI в наборі даних, щоб отримати необхідну контрастність.


Комфорт для пацієнта

Саме в системі SIGNA Pioneer GE Healthcare вперше представила дизайн, орієнтований на пацієнта, розроблений з урахуванням нових принципів підвищення комфорту і зниження стресу.

Тиша, що заспокоює
Завдяки революційному програмного пакету SilentSuite SIGNA Pioneer знижує рівень шуму до 77 дБ, що всього на 3 дБ вище рівня шуму навколишнього середовища. Програмний пакет SilentSuite відтепер включає повний перелік додатків для дослідження ЦНС (T1, T2 FLAIR, DWI, МРА), а також скелетно-м'язової системи і хребта.

Дихайте вільно
З технологіями SIGNA Pioneer є можливість проводити повне дослідження черевної порожнини при вільному диханні, мінімізуючи артефакти руху пацієнта, включно з МР-динамічним контрастуванням.

Максимальний комфорт
Широка апертура тунелю (70 см) і вдосконалений дизайн столу з системою інтелектуального позиціонування пацієнта IntelliTouch.

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Параметри залежать від комплектації апарата. Отримати повний перелік характеристик системи SIGNA Pioneer ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Клінічні і технічні переваги

 • 97-канальна технологія Total Digital Imaging РЧ
 • Технологія високоефективних градієнтів (UHE)
 • MAGiC — послідовність синтетичного збирання даних для візуалізації головного мозку
 • Котушки з технологією AIR. Котушка обертається навколо потрібної частини тіла і максимально прилягає до досліджуваної зони, що покращує прийом сигналу
 • Широкий зручний стіл з системою інтелектуального позиціонування IntelliTouch

Комфорт пацієнта

 • Революційна запатентована технологія SilentScan. У системі SIGNA Pioneer рівень шуму для певних видів досліджень знижений від оглушливого, що нагадує рев мотоцикла, до шуму, близького до фонового шуму кабінету МРТ у режимі очікування
 • Дизайн системи розроблений з урахуванням нових принципів підвищення комфорту і зниження стресу, включаючи широку апертуру тунелю 70 см і вдосконалений дизайн столу пацієнта

Зниження витрат на установку та експлуатацію

 • Система SIGNA Pioneer дає змогу скоротити витрати на встановлення — потребує на 25% менше площі, порівняно з попередніми моделями МРТ
 • Споживає на 25% менше електроенергії, ніж звичайний апарат МРТ 3.0 Т з широким тунелем

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Широкі можливості клінічного застосування SIGNA Pioneer

 • Центральна нервова система
 • Хребет
 • Опорно-руховий апарат
 • Серце і судини
 • Тіло

Додаткові можливості візуалізації

SilentSuite
Забезпечує винятковий комфорт для пацієнта завдяки технології зниження рівня шуму Silenz. SilentSuite відтепер включає повний пакет для дослідження ЦНС (T1, T2 FLAIR, DWI, MРA) і послідовностей, що охоплюють весь спектр досліджень скелетно-м'язової системи та хребта.

DISCO
SIGNA Pioneer має ще одну інновацію — технологію DISCO, яка дозволяє проводити МРТ тіла з більш високою якістю зображення так просто, як КТ. З DISCO Ви можете робити швидке та надійне об'ємне динамічне сканування з контрастом печінки з інтервалами менше 3 секунд. DISCO швидко генерує в реальному часі 4D-зображення, залишаючи позаду стандартні обмеження при динамічній контрастній візуалізації передміхурової та молочних залоз.

FOCUS
Забезпечує прицільну дифузійно-зважену візуалізацію з високою роздільною здатністю. Використовуючи поетапне вибіркове збудження, FOCUS генерує зображення з малим полем огляду окремих органів з більш високою діагностичною якістю, меншою кількістю артефактів і скороченням тривалості дослідження, порівняно зі звичайною дифузійною візуалізацією.

Клінічні зображення

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

MAGiC_Imagine what MR can be (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

SIGNA Pioneer 3.0T