Discovery NM 630

Опис

ОФЕКТ-система загального призначення

Інноваційна платформа, що розширює можливості медичної допомоги. Точний діагноз і максимальний комфорт пацієнта будь-якої комплекції

Замовити

Discovery NM 630 — 2-детекторна ОФЕКТ-система загального призначення для молекулярної (радіонуклідної) візуалізації. Забезпечує високу якість зображення зі скороченням удвічі тривалості сканування і променевого навантаження, порівняно зі стандартними протоколами для ядерної медицини.

Система орієнтована на проведення статичних і динамічних досліджень в онкології, кардіології та неврології, ЕКГ-синхронізованої ОФЕКТ (однофотонної емісійної комп'ютерної томографії) та ОФЕКТ усього тіла.

Високі швидкість зчитування і просторова роздільна здатність забезпечують отримання якісних діагностичних зображень. Інтерактивна лінійка для визначення області сканування, ергономічні пристосування для позиціонування пацієнта і швидка зміна положень детектора забезпечують комфорт пацієнта під час процедури сканування і дають змогу збільшити пацієнтопотік завдяки скороченню кількості мануальних маніпуляцій персоналу.

Ключові переваги

Відмінна якість зображень
Система Discovery NM 630 оснащена детектором Elite NXT, що забезпечує виняткову якість зображення. Ультратонка конструкція і автоматичне оконтурювання тіла скорочують до мінімуму відстань між пацієнтом і детекторами, забезпечуючи відмінну роздільну здатність зображення. Коліматори, оптимізовані для ОФЕКТ, і виключно висока швидкість опрацювання даних створюють умови для отримання точного діагнозу.

Контроль дози
Унікальна технологія Evolution змінює співвідношення між тривалістю процедури, дозуванням і якістю зображення, дозволяючи скоротити час або дозу препарату до 50% для більшості процедур сканування, зберігаючи відмінну якість зображення.

Підвищена продуктивність
Раціональний робочий процес, що дозволяє виконати протокол сканування всього тіла й кісток за протоколом ОФЕКТ за 15-20 хвилин.

Сучасні додатки
Робоча станція Xeleris поєднує нове й існуюче обладнання для медичної радіології, в тому числі пристрої GE Healthcare та інших виробників. Розроблена для отримання узгоджених результатів, Xeleris підтримує доступ до зображень і додатків з систем PACS (зберігання та передачі даних) і ПК як усередині установи, так і віддалено.
Станція Xeleris також оснащена додатком Volumetrix MI, яке точно поєднує зображення ОФЕКТ, ПЕТ, МРТ і КТ для забезпечення високої діагностичної точності. Volumetrix MI використовує розширені алгоритми виявлення і корекції рухів пацієнта, що дає можливість поєднати і відобразити дані в одному або декількох 3D-зображеннях ОФЕКТ і гібридних зображеннях ОФЕКТ/КТ. Крім того, Volumetrix 3D спрощує перегляд гібридних наборів даних завдяки об'ємній візуалізації, сегментації й об'єднання результатів ОФЕКТ-досліджень з МРТ- або КТ-зображеннями.

Система для всіх пацієнтів
Discovery NM 630 сконструйована так, щоб розміщувати більше пацієнтів, ніж попереднє покоління обладнання для медичної радіології GE Healthcare. Конструктори компанії збільшили тунель і стіл, здатний витримати пацієнтів вагою до 227 кілограмів. Змінена конструкція гентрі забезпечує високу точність позиціонування, гарантуючи точність кругової траєкторії і відтворюваність відсканованих зображень. Налаштування проводиться швидко завдяки портативному пульту дистанційного управління, де найбільш часто використовувані параметри налаштовуються простим натисканням кнопки, до мінімуму скорочуючи час на підготовку обстеження. Надзвичайно швидкі, автоматичні зміни положення детекторів з одночасним переміщенням по декількох осях роблять сканування швидким і ефективним.

Довгострокова цінність
Апарат Discovery NM 630 можна вдосконалити на місці встановлення до рівня Discovery NM/CT 670 додаванням можливості діагностичної КТ, здатної розширити спектр послуг, дозволяючи включити в них комбіновану візуалізацію.

МОЛЕКУЛЯРНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Отримати повний перелік характеристик системи Discovery NM 630 ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

МОЛЕКУЛЯРНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Доступ до молекулярної (радіонуклідної) діагностики

  • Наявність сучасної ОФЕКТ-системи дозволить проводити якісні дослідження для великої кількості онко-хворих

Стабільно високий пацієнтопотік

  • ОФЕКТ-система Discovery NM 630 забезпечить проведення більше 18 досліджень у день (за умови: робота в 1 зміну (6 год.), середній час обстеження — 15-20 хв.)
  • Опція скорочення часу сканування до 50% зі збереженням високої якості зображень для збільшення пропускної спроможності відділення до 2-х разів (більше 30 обстежень)
  • Відмінна якість молекулярної візуалізації для будь-яких пацієнтів: низьких, високих, повних, худих, лежачих і амбулаторних

Можливість апгрейда за місцем встановлення

  • Модернізації апарата Discovery NM 630 до гібридної ОФЕКТ/КТ-системи Discovery NMCT 670 DR

МОЛЕКУЛЯРНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Система Discovery NM 630 дає змогу проводити рутинні дослідження в онкології, кардіології та неврології, включаючи статичні й динамічні дослідження, ЕКГ-синхронізовану ОФЕКТ (однофотонну емісійну комп'ютерну томографію) та ОФЕКТ всього тіла.

Система може бути модернізована до гібридної ОФЕКТ/КТ-системи з розширенням спектра досліджень.

МОЛЕКУЛЯРНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Discovery NM630 (рос.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Discovery NM 630