Discovery NM/CT 670

Опис

ОФЕКТ/КТ-система загального призначення (КТ 16 або 32 зрізи)

Для точного дослідження найбільш глибоких анатомічних областей

Замовити

Discovery NM/CT 670 — ОФЕКТ/КТ-система загального призначення в конфігурації з 16- або 32-зрізовим КТ забезпечує проведення всіх протоколів молекулярної (ядерної) медицини, а також виконання всіх діагностичних КТ-протоколів. Високі швидкість обчислення і просторова роздільна здатність забезпечують отримання якісних діагностичних ОФЕКТ-зображень. Конструкція системи дає змогу проводити два діагностичні дослідження за один раз. Апарат також може виконувати функцію резервного КТ або працювати як окремий комп'ютерний томограф.

Discovery NM/CT 670 забезпечує проведення КТ-досліджень, синхронізованих з ЕКГ, та КТ з контрастуванням. Система — наступне покоління гібридних технологій у галузі емісійної комп'ютерної томографії. Використання різних програмних пакетів для кількісної оцінки і оптимізації тривалості обстеження дозволяє досягати нових результатів у науково-дослідній діяльності.

Ключові переваги

Висока ефективність
Зменшена в два рази тривалість сканування кісток, автоматичне отримання зображень і налаштування камери, а також відрегульований список робочих процесів — все це дає змогу виконувати гібридне дослідження ОФЕКТ/КТ і сканування кісток усього тіла всього за 16 хвилин.

Виняткова якість зображення
Інноваційна конструкція детектора Elite NXT, розширені можливості сканування і КТ-сканер BrightSpeed ​​Elite створюють умови для отримання чітких зображень для постановки точних діагнозів.

Управління дозою
Ефективна технологія скорочення променевого навантаження дає змогу в два рази знизити дозу опромінення пацієнта, порівняно зі стандартними протоколами КТ і ОФЕКТ-сканування.

Розширені програми
Потужність і універсальність робочої станції Xeleris для обробки і перегляду зображень допоможуть при постановці діагнозу, а також лікуванні захворювань.
За допомогою засобу Volumetrix MI можна поєднувати результати досліджень ОФЕКТ, ПЕТ, МРТ і КТ для досягнення високої діагностичної точності. Volumetrix MI використовує розширені алгоритми виявлення і корекції рухів пацієнта, що дає змогу поєднати і відобразити дані в одному або декількох 3D ОФЕКТ- і гібридних ОФЕКТ/КТ-зображеннях.
Volumetrix 3D спрощує перегляд гібридних наборів даних завдяки об'ємному рендерингу, сегментації й об'єднання результатів ОФЕКТ-обстежень з МРТ- або КТ-зображеннями.
Набір інструментів для дозиметрії, кількісні вимірювання поглинання і кліренсу радіофармпрепарату (РФП) допомагають у плануванні радіотерапії.
Функція Cardiac Morphing дозволяє поліпшити якість зображень перфузії міокарда завдяки широкій лінійці розширених протоколів BrightSpeed ​​Elite, які відповідають найбільш високим вимогам до проведення КТ-обстежень.

Комфорт пацієнта
Ергономічна конструкція і велика апертура гентрі (70 см) у поєднанні з автоматизацією обладнання забезпечують швидке налаштування і значно скорочують час отримання зображень.

Технічна підтримка на рівні світових стандартів
Оптимізований термін експлуатації та зручність використання системи за допомогою послуг компанії GE Healthcare, що включають локальну і розширену віддалену підтримку.

Можливість апгрейда за місцем встановлення
Система може бути модернізована до гібридної ОФЕКТ/КТ-системи Discovery NM/CT 670 CZT на основі кристалів CZT (телурид кадмію-цинку), розробленої для виконання молекулярних досліджень на найвищому рівні, а також для проведення наукових досліджень у галузях онкології, неврології, кардіології.

МОЛЕКУЛЯРНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Отримати повний перелік характеристик системи Discovery NM/CT 670 ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

МОЛЕКУЛЯРНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Доступ до молекулярної (ядерної) діагностики

  • Виконання планарних, моноОФЕКТ- і гібридних досліджень для пацієнтів будь-якого профілю (онко, нейро, кардіо, ін.)
  • Можливість використовувати КТ-частину системи як незалежний апарат для досягнення максимальної продуктивності сканера

Нові можливості візуалізації

  • Найвища якість зображень для постановки точного діагнозу
  • Нові додатки для більш швидкої й зручної обробки результатів

Інвестиції з прицілом в майбутнє

  • Можливість модернізації апарата за місцем встановлення до гібридної ОФЕКТ/КТ-системи більш високого рівня Discovery NM/CT 670 CZTМОЛЕКУЛЯРНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Універсальна система Discovery NM/CT 670 допомагає лікарям різних спеціалізацій. Розширені алгоритми та робоча станція Xeleris дозволяють більш ефективно збирати, переглядати, об'єднувати і аналізувати зображення, збільшуючи обсяг даних, одержуваних при кожному скануванні.

Удосконалена технологія детектора Elite NXT, у тому числі ультракороткі фотоелектронні помножувачі, ультратонкий шар, чутливий до тиску, і електронні схеми, гарантують відмінну енергетичну роздільну здатність, відмінну роздільну здатність ОФЕКТ-зображень і високу швидкість обрахунку. Крім того, в комбінації з 16-зрізовою системою BrightSpeed ​​Elite система Discovery NM/CT 670 є повнофункціональної діагностичної КТ-системою преміум-класу, призначеною до роботи в умовах високого пацієнтопотоку.

Ортопедія
Алгоритми Evolution for Bone для планарних досліджень та ОФЕКТ — це вдосконалене рішення для приглушування шумів, що покращує чіткість контурів структур на зображенні, дозволяючи при цьому на 50% знизити кількість імпульсів, порівняно зі стандартним протоколом за однакової якості зображення.
Алгоритми Evolution for Bone дозволяють:

  • поліпшити якість зображення під час сканування всього тіла;
  • скоротити час сканування до 50% зі збереженням якості зображення;
  • зменшити кількість введеної дози РФП до 50% зі збереженням якості зображення за той же час сканування.

16-зрізова КТ-система BrightSpeed ​​Elite з товщиною зрізу 0,625 мм і 20-міліметровою зоною покриття, допоможе більш ефективно вивчити найдрібніші анатомічні деталі для більш точної локалізації патологічного вогнища.

Кардіологія
За допомогою алгоритму Evolution можна в два рази скоротити тривалість сканування при проведенні кардіологічних досліджень, а також зменшити артефакти, що виникають через рухи пацієнта.
16-зрізова КТ-система BrightSpeed ​​Elite з 20-міліметрової зоною покриття і швидкістю обертання трубки 0,5 с дає можливість виконувати точний розрахунок вмісту кальцію з комплексним 4DM-аналізом і формуванням звітності.
Одноразове КТ-сканування можна використовувати для корекції загасання під час ОФЕКТ-обстеження в стані спокою і з навантаженням, що економить час і зменшує дозу опромінення пацієнта. При цьому технологія ACQC дозволяє ефективно поєднувати карти корекції загасання з наборами кардіологічних даних ОФЕКТ для підвищення діагностичної точності.
Додаток Cardiac Morphing повторно картує контури міокарда на томограмах усього серцевого циклу відповідно до розміру зовнішнього контуру міокарда в кінці діастоли. Потім виконується підсумовування елементів дискретизації перерозподілених карт для отримання більш чіткого зображення міокарда.

Онкологія
Оптимізовані для ОФЕКТ-обстежень коліматори з високою роздільною здатністю, що допускають мінімальне проникнення розсіяного випромінювання, з можливістю відновлення роздільної здатності за допомогою алгоритму Evolution for Bone або програмного пакету Evolution Toolkit, забезпечують надійне і достовірне виявлення вогнищ патологічних змін.
Система Discovery NM/CT 670 поєднує високу роздільну здатність системи BrightSpeed ​​Elite, технологію розширеного аксіального покриття Pitch Booster і засіб сполучення і об'єднання тривимірних зображень Volumetrix.
Завдяки цим функціям система гарантує точне виявлення, швидку візуалізацію і максимально зручні й зрозумілі звіти.

Неврологія
Інноваційні детектори Elite NXT з високим 9,9-міліметровою роздільною здатністю ОФЕКТ і енергетичною роздільною здатністю 9,5% вдосконалені додаванням коліматорів, які формують надширокий віяловий пучок випромінювання, оптимізований для ОФЕКТ-обстежень головного мозку і дозволяють отримувати зображення високої якості при проведенні нейросцинтиграфії.
В поєднанні з системою BrightSpeed ​​Elite, що дає змогу отримувати КТ-зображення з товщиною зрізу 0,625 мм, і фільтром Neuro 3D, який поліпшує якість зображень завдяки зниженню шуму за однакового рівня дози, система Discovery NM/CT 670 — це відмінний інструмент для проведення неврологічних досліджень.
Технологія ASiR: менше шуму; більш висока контрастність; більш чіткі межі між сірою і білою речовинами.

МОЛЕКУЛЯРНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Discovery NM/CT 670 (рос.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Discovery NM/CT 670