Купити гінекологічне крісло можна у нас!

Гінекологічні та ЛОР крісла від європейських виробників медичних меблів Famed та Givas є вершиною комфорту, дизайну та функціональності. Ідеально підходять для використання в амбулаторних та стаціонарних умовах, а також забезпечують подвійну перевагу, полегшуючи лікарю виконувати терапевтичні процедури і водночас гарантуючи максимальний комфорт для пацієнта в будь якому положенні залежно від вимог лікування.

Гінекологічне крісло відіграє ключову роль під час обладнання гінекологічного кабінету. 
Саме від ергономіки гінекологічного стільця залежатиме комфорт пацієнтів, а також, що не менш важливо, зручність роботи гінеколога.
Дуже важливо, щоб лікар міг проводити свої маніпуляції без дискомфорту.  Від цього залежить час проведення огляду лікарем і його увага на пацієнті, а не на складних трансформаціях гінекологічного крісла під кожну жінку. 

Наші гінекологічні крісла оснащені електроприводом та мають елегантний дизайн. Багато моделей оснащені анатомічним підголовником, підставками для ніг та підколінниками.
Гінекологічні стільці також можуть використовуватися в якості урологічних крісел і трансформуватися в різні положення залежно від виду процедури.