Mammograf FFDM

Опис

Mammograph FFDM — комплексне рішення компанії Italray (Італія) для клінічної мамографії. Цифрова система з детектором з високим DQE для значного зниження дози, порівняно з традиційними апаратами, та  вдосконаленим алгоритмом покращення мамографічних зображень. Постачається з робочою станцією лікаря

Замовити

Система Mammograph FFDM дає змогу в автоматичному режимі швидко і якісно виконувати мамографію. Апарат розроблено для масових обстежень пацієнток на предмет скринінгу захворювань молочної залози.

Система Mammograph FFDM виготовляється на замовлення на заводі компанії Italray в Італії. Базова конфігурація включає необхідні компоненти. Широкий набір варіантів виконання та опцій дають змогу скомпонувати систему під конкретне технічне завдання.

Чому Mammograph?

Продуктивність
Повністю мікропроцесорна система, розрахована на проведення великої кількості обстежень в умовах лікарні; дизайн апарата і робочої станції, що полегшує доступ до органів управління та контроль пацієнта.

Якість зображення
Висока точність діагностики завдяки вдосконаленому алгоритму покращення мамографічних зображень.

Низька доза
Цифровий детектор з високим DQE для значного зниження дози, порівняно з традиційними системами.

Комплектація Mammograph FFDM

 • Плоскопанельний цифровий детектор з активною областю 24 х 30 см
 • Високочастотний генератор 5 кВт (100 кГц).
 • Ручний і моторизований компресійний пристрій
 • Пара ножних педалей для управління компресією
 • Цифровий пульт управління з дисплеєм
 • Пристрій автоматичного контролю експозиції
 • Станція лікаря

Особливості конструкції

Штатив
Регульований — для налаштування системи під зріст пацієнток. Обертання штатива дозволяє виконувати прямі, косі, бічні, а також всі види спеціальних мамограм — всі точки молочної залози можуть бути перевірені без необхідності переміщення пацієнтки.

Рентгенівський генератор з пультом управління
Високочастотний інверторний генератор з мікропроцесорним управлінням нового покоління. Частота — 100 кГц; потужність — 5 кВт. Пульт з великим рідкокристалічним дисплеєм дає змогу проводити дослідження в автоматичному чи ручному режимі. Велика кількість налаштувань.

Рентгенівська трубка з високовольтними дротами
Система Mammograph FFDM в базовій конфігурації оснащується спеціальною мамографічною рентгенівською трубкою з вольфрамовим анодом і 2-ма фокусними плямами (0,1 мм і 0,3 мм) та автоматичними фільтрами (50 мкм родію / 50 мкм срібла).

Детектор
Mammograph FFDM оснащується цифровим повноформатним детектором прямого перетворення 24 х 30 см та високою роздільною здатністю (2816 x 3584 пікселі, 16 біт). Пристрій для розрахунку і візуалізації середньої дози AGD. Автоматичний контроль експозиції AEC.

Компресійний пристрій
Моторизована і ручна система компресії з візуалізацією на дисплеях. Прогресивне зниження швидкості стиснення для більшого комфорту пацієнток. Спеціальні функції рівня компресії для онкологічних процедур та молочних залоз з імплантами.

Панель управління
З допоміжним дисплеєм для вибору нахилу, проекції, сили стискання, товщини молочної залози і латеральності.

Станція лікаря
З прозорим захисним бар‘єром. 20-дюймовий монітор. Інструменти для роботи із зображеннями (Fittowindow, Zoom, Pan, Magnificationlens). Спеціальний алгоритм пост обробки мамограм. DICOM 3.0: сумісність з будь-якою RIS, з системами архівації PACS та принтерами DICOM.

 

МАМОГРАФИ

НА ГОЛОВНУ

 

Параметри залежать від комплектації апарата. Отримати повний перелік характеристик системи Mammograph FFDM ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

МАМОГРАФИ

НА ГОЛОВНУ

 • Продуктивність, розрахована на проведення великої кількості обстежень в умовах лікарні
 • Продуманий до дрібниць дизайн апарата і робочої станції, що полегшує доступ до органів управління та контроль пацієнта
 • Висока точність діагностики завдяки вдосконаленому алгоритму покращення мамографічних зображень
 • Цифровий детектор з високим DQE для значного зниження дози, порівняно з традиційними системами
 • Пристрій для розрахунку і візуалізації середньої дози AGD
 • Автоматичний контроль експозиції AEC.
 • Ручний і моторизований компресійний пристрій з функціями для онкологічних процедур та молочних залоз з імплантами
 • Сумісність з мережею лікарні (DICOM 3.0)
 • Великий кольоровий дисплей та допоміжні дисплеї з інтуїтивним інтерфейсом— для зручного проведення процедури та відстеження основних параметрів системи
 • Виробництво — Італія
 • Гарантія — 2 роки

МАМОГРАФИ

НА ГОЛОВНУ

Система Mammograph FFDM дає змогу в автоматичному режимі швидко і якісно проводити мамографію. Апарат підходить для масових обстежень пацієнток на предмет скринінгу захворювань молочної залози. Панель управління з РК-дисплеєм робить управління простим і зрозумілим.

МАМОГРАФИ

НА ГОЛОВНУ

Brochure

Mammograph FFDM (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Mammograf FFDM