Терапія Ethos

Опис

EthosTM — революційно нова персоналізована терапія, керована штучним інтелектом з використанням нейронних мереж

Від первинної укладки пацієнта до закінчення опромінення лише 15 хвилин! Ваш крок до адаптивної терапії. Бачити більше, знати більше, лікувати з неперевершеною точністю! Відчуйте необмежений потенціал штучного інтелекту

Замовити

Автоматичне оконтурювання здорових тканин відбувається з врахуванням щоденних змін у пухлині за допомогою іСВСТ-зображень з подальшою адаптацією плану опромінення прямо на консолі прискорювача згідно щойно отриманої інформації та індивідуальної стратегії лікування.

EthosTM — Ваш надійний помічник у прийнятті рішень!

EthosTM-терапія працює з TensorFlow, CUDA та cuDNN бібліотеками для супер швидкого планування (алгоритми паралельного програмування).

Дана система обробляє діагностичні зображення на різних рівнях роздільної здатності, які взаємопов'язані.

EthosTM дозволяє зробити планування пацієнта за лічені хвилини, від первинної укладки пацієнта, створення плану лікування до завершення фракції лише 15 хвилин.

Не потребує додаткового навчання персоналу, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Оптимізована візуалізація великих об'ємів мішені. Отримайте краще розуміння всього процесу лікування завдяки потужності сегментації зображень на графічних процесорах, та планування лікування, керованого штучним інтелектом.

  • Персоналізована медицина вже реальність
  • Оптимізація всього процесу лікування на найвищому рівні
  • Використання штучного інтелекту для планування за лічені хвилини
  • Неперевершена точність у лікуванні
  • Всебічна підтримка продукту сертифікованими інструкторами, інженерами, клінічними експертами, радіологами з великим досвідом роботи в клінічних умовах

Персоналізована променева терапія.

Brochure

Ethos therapy_eng

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Терапія Ethos