Revolution EVO

Опис

Формування зображень високої якості при низьких дозах опромінення

Revolution EVO — всі види досліджень з високою якістю і низькою дозою

 • 40 мм
 • 64/128 зр.
 • Супершвидке сканування (IQE)
 • Ультранизька доза ASIR-V
 • Всі види досліджень, включаючи експертну кардіологію

Замовити

Revolution EVO — новітня модель КТ сімейства Revolution, розрахована на широкий спектр клінічних завдань: від рутинної рентгенодіагностики до дослідження складних травм і кардіологічних захворювань. Вона поєднує в собі передові технології томографів нового покоління і всі переваги попередніх моделей, включаючи алгоритм інтелектуальної корекції руху коронарних артерій.

Система візуалізації Clarity
Revolution EVO дозволяє отримувати зображення з високою роздільною здатністю завдяки модернізованій системі візуалізації Clarity. Ця система оснащена трубкою Performix 40 Plus з двома надстійкими фокусними плямами, запатентованим GE Healthcare детектором HiLight і системою збору даних Clarity з низьким рівнем шуму, успадкованої від флагманської системи Revolution CT.

Трубка Performix 40 Plus
Першим елементом системи візуалізації Clarity є трубка Performix 40 Plus з надвисокою продуктивністю. Дві стійкі фокусні плями забезпечують точність, а завдяки тому, що стандартний час обороту становить 0,35 с, процедури сканування виконуються швидше. Це дає можливість скоротити час затримки дихання, потенційно зменшує необхідність у седації, веде до зниження рівня артефактів, пов'язаних з руховою активністю пацієнта і рухом органів, і дозволяє прискорити робочий процес у всіх областях застосування томографа.

Smart MAR
Метод нівелювання артефактів від металу (Smart Metal Artifact Reduction, SmartMAR) розроблений для виявлення анатомічних деталей, прихованих за «перешкодами» з металу, дозволяє використовувати КТ для діагностики пацієнтів з металевими імплантатами.

SnapShot Freeze
Метод реконструкції даних SnapShot Freeze допомагає в значній мірі усунути артефакти від руху коронарних артерій, розширюючи клінічні можливості системи. Це дозволяє в шість разів зменшити розмитість контурів артерії, викликану її рухом.

Smart Flow
Система Revolution EVO оснащена новітніми технологіями Smart Flow, розробленими для підвищення продуктивності праці за рахунок оптимізації робочого процесу оператора. Завдяки інтелектуальним рішенням та автоматизації роботи: від підготовки пацієнта до дослідження до постобробки зображень — з'являється можливість виконувати більше досліджень за менший час і більш ефективно управляти потоком пацієнтів (ефективність підвищується до 40%). Технології Smart Flow, розроблені для того, щоб допомогти підвищити продуктивність і поліпшити умови обслуговування пацієнтів за рахунок оптимізації робочого процесу і доступу до необхідної інформації, забезпечують швидке автоматичне позиціонування пацієнта, а також дозволяють призначати дослідження, перебуваючи поруч з пацієнтом, вводити контрастну речовину за допомогою інтегрованого інжектора, виконувати реконструкцію в режимі реального часу, а також доступ до експертних додатків безпосередньо через пульт оператора.

ASiR-V
Інноваційна технологія ітеративної реконструкції (ASiR-V) забезпечує зниження інтенсивності шуму навіть при дуже низьких рівнях сигналу. Ця технологія націлена на підвищення з низькоконтрастної роздільної здатності та дозволяє зменшити променеве навантаження до 82% при роботі з різними клінічними додатками.

Технології, засновані на аналізі топограми
Цей набір технологій дає можливість налаштувати параметри подачі рентгенівського випромінювання відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта. Вибір оптимальних параметрів променевого навантаження для стандартизації якості зображення спирається на рівень ослаблення випромінювання в тілі пацієнта. Цю інформацію томограф може генерувати, виходячи з даних сканування топограми, і використовувати в роботі всіх програм оптимізації променевого навантаження при аксіальному і спіральному скануванні. Наявність інформації про сканованому обсязі до початку дослідження дає користувачеві можливість налаштовувати протоколи і оптимізувати дозу опромінення в відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта (наприклад, статури).
Під час сканування функція тривимірної модуляції дози в режимі реального часу допомагає забезпечувати постійну якість візуалізації за рахунок автоматичного відстеження розмірів сканованої анатомічної області.

Реконструкція в режимі реального часу
Функція реконструкції зображень в режимі реального часу дозволяє зосередити увагу виключно на встановленні діагнозу пацієнтові. Додаток Image Check дає змогу виконувати реконструкцію до 55 зображень в секунду — зображення відразу стають доступні для роботи. У разі нещасного випадку, коли обсяг пошкоджень невідомий, ви можете проспективно призначити до 10 процедур багатофазної реконструкції і вибрати ту, яка потрібна в першу чергу.

Функція збільшення кроку спіралі IQ Enhance
Виконуйте дослідження грудної клітини всього за дві секунди при швидкості сканування 175 мм/с для скорочення часу затримки дихання пацієнтом за незмінній якості візуалізації.

Додаток SnapShot Assist
З легкістю виконуйте складні дослідження серця, вкладаючись всього в п'ять серцевих скорочень. Додаток SnapShot Assist дає рекомендації про те, яку методику отримання зображень краще використовувати, виходячи з ЧСС та ІМТ пацієнта.

Dynamic Z-axis tracking дозволяє в автоматичному режимі проводити безперервну корекцію пучка рентгенівського випромінювання для уникнення додаткового променевого навантаження на пацієнта на початку і вкінці сканування в спіральному режимі.
Дисплей Xtream — мультифункціональний LCD-дисплей, здатний відображати базову інформацію про пацієнта. З функціями Patient selection, Protocol selection і Confirm підготовка до сканування може бути виконана менш ніж за 5 натискань на екрані.
Функція Direct MPR дозволяє переходити від двомірного перегляду в тривимірний і автоматично отримувати аксіальні, сагітальні та корональні реконструкції.
Dose Check дозволяє користувачеві управляти променевим навантаженням в клінічній практиці відповідно до стандарту XR-25-2010, опублікованого Національною асоціацією виробників електроустаткування (NEMA).
Звіт про дозу: CTDIvol, DLP, Dose Efficiency відображаються під час задавання параметрів сканування і надають інформацію про дозу випромінювання. CTDIvol, DLP і розмір фантома, використані для розрахунку дози, автоматично зберігаються після натискання на End Exam.
Функція DICOM Structured Dose Report генерує звіт про дозу випромінювання, який може використовуватися для відстеження дозових навантажень на пацієнта в лікувальному закладі.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Спіральне сканування

 • Швидкості сканування — повний оборот на 360°: 0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0 с
 • Пітч у спіральному режимі (номінальний) — від 0.516 до 1.531
 • Пітч в кардіо-режимі — від 0.16 до 0.325
 • Значення кВ: 80, 100, 120, 140
 • Алгоритми реконструкції: Soft Tissue, Standard, Detail, Chest, Bone, Bone Plus, Lung, Ultra, Edge, Edge Plus

Аксіальне сканування

 • Швидкості сканування — повний оберт на 360°: 0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0, і 2.0 с
 • Значення кВ — 80, 100, 120, 140
 • Нахил — ±30°, з кроком 0.5°
 • Алгоритми реконструкції: Soft Tissue, Standard, Detail, Chest, Bone, Bone Plus, Lung, Ultra, Edge, Edge Plus

Якість зображення 

0.28 мм (висока роздільна здатність)

Гентрі

 • Апертура — 70 см
 • Поле огляду при скануванні — 50 см
 • Нахил — +/-30 градусів; 1 градус в секунду
 • Мультифункціональний LCD-дисплей з тачскріном
 • Вбудована кнопка запуску сканування з таймером зворотного відліку

Рентгенівська трубка
Конструкція трубки Performix 40 plus оптимальна для досліджень, що вимагають великої кількості процедур сканування без охолодження трубки.

 • Теплоємність — 7.0 МТЕ
 • Широкий діапазон струму на трубці дозволяє варіювати протоколи, які підходять конкретним потребам пацієнта, щоб оптимізувати дозу випромінювання.
 • Дві фокусні плями

Генератор
Високочастотний генератор 48/72 кВт розрахований на швидкісне перемикання напруги.

Отримати повний перелік характеристик системи Revolution EVO ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Система Revolution EVO дає змогу отримувати зображення з високою роздільною здатністю при низьких дозах опромінення.

Інтелектуальна візуалізація серця
Швидкість, надійність і відтворюваність параметрів при підготовці і виконанні складних кардіологічних процедур з використанням інструментів Smart Cardiac і робочої станції Advantage Workstation.

Двоенергетична візуалізація
Сканування за двома траєкторіями на Revolution EVO дозволяє оптимізувати робочий процес при виконанні простих досліджень з метою визначення характеристик тієї чи іншої структури. Таке рішення не вимагає значного променевого навантаження і серйозних часових витрат.

Комфортні умови для пацієнта
Швидке виконання процедур сканування, незалежно від статури пацієнта.

Невідкладні дослідження і дослідження судин проводяться зі швидкістю 175 мм/с без шкоди для якості зображення.

Експертні додатки на базі AW

 • Спрощений процес комплексного аналізу аневризм і гематом завдяки програмному пакету Stroke VCAR.
 • Швидка процедура сканування для діагностики інсультів і пошкодження внутрішніх органів за допомогою човникової технології дослідження перфузії з анатомічним покриттям до 140 мм і додатка Perfusion 4D.
 • Реформатування зображень у реальному часі при КТ-візуалізації в стоматології завдяки додатку Dentascan.
 • Програма Integrated Registration (єдина реєстрація) дозволяє оптимізувати порівняння тривимірних (3D) анатомічних зображень, отриманих при КТ, МРТ, ПЕТ, ОФЕКТ і ангіографії.
 • Додаток CardIQ Function Xpress Package дозволяє лікарю точно і кількісно вимірювати обсяг лівого і правого шлуночків серця і фракцію викиду, а також об’єм міокарда. Програма автоматично визначає ендокардіальний і епікардіальний контури лівого шлуночка для оцінки функціональних параметрів лівого і правого шлуночків.
 • AutoBone XPress — програмний пакет для аналізу зображень, призначений для сегментування кісткових структур і кальцинатів при КТ-ангіографії. Пакет VesselIQ Xpress забезпечує можливість взаємодії з набором 3D-даних, відстеження осьової лінії зображення будь-якої судини і виконання багаторазових вимірювань.
 • Додаток Lung VCAR дозволяє автоматизувати вирішення наступних завдань: візуалізації осередкових змін у легенях, динамічного спостереження цих змін, сегментування і аналізу для всіх видів осередкових уражень.
 • Програмне забезпечення Thoracic VCAR — це набір інструментів для проведення кількісних вимірювань, які можуть бути використані при діагностиці захворювань легень. Автоматизована сегментація зображень легень і дихальних шляхів дозволяє проводити як базовий, так і розширений аналіз зображення легеневої тканини і стінок дихальних шляхів. В сукупності такі можливості створюють єдиний додаток для всеосяжного аналізу КТ-зображень легень.
 • Функція SmartScore 4.0 створена для виявлення кальцинованих бляшок із застосуванням мінімальної дози опромінення. Це дозволяє більш точно оцінювати загальний ризик ураження коронарної артерії.
 • Додаток CardIQ Xpress Reveal призначений для ефективного відображення, переформатування і аналізу 2D і 3D КТ-зображень серця з метою якісної або кількісної оцінки анатомії серця і коронарних судин на основі набору зображень, отриманих в одній або декількох фазах серцевого циклу.
 • Опція CardEP може бути використана для створення реформатованих зображень і тривимірних моделей для якісного і кількісного аналізу камер серця і легеневих вен.
 • Програма TAVI Analysis — інструмент постобробки зображень при плануванні процедури транскатетерної імплантації аортального клапана або заміни аортального клапана.
 • Пакет OncoQuant — доступний інструмент для оцінки зміни розміру патологічних утворень в динаміці, застосування критеріїв проведення досліджень і представлення результатів онкологів в табличному вигляді.
 • Програма Hepatic VCAR створена для якісних і кількісних оцінок анатомії печінки і морфології виявлених в ній утворень з функцією порівняння утворень з плином часу при множинних скануваннях для спостереження за пацієнтом в динаміці.
 • Додаток Colon VCAR дозволяє швидко і в повній мірі оцінити зовнішню і внутрішню поверхні стінки товстої кишки і, при виявленні патологічних змін, забезпечити користувачеві комплексне рішення з організації робочого процесу.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Revolution EVO

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Revolution EVO