Optima CT520

Опис

Високопродуктивна система для обмеженого бюджету

«Робоча конячка» за доступною ціною без економії на якості візуалізації. Проста і зручна експлуатація. Всі види досліджень, крім кардіології, з високою якістю і низькою дозою

 • 20 мм
 • 16/32 зр.
 • Технологія IQ Enchance — дослідження зі швидкістю 50-зрізового КТ
 • Загальна візуалізація

Замовити

КТ-система Optima CT520 дозволяє чітко побачити анатомічні структури й ураження, скласти повнішу діагностичну картину з оптимізацією променевого навантаження. Зображення високої якості, раціональний робочий процес, висока швидкість збору даних й оптимізація променевого навантаження допомагають виявити та оцінювати дрібні ураження, спостерігати їх в динаміці або проводити детальне оцінювання росту пухлини.

Нові перспективи

Система Optima CT520 відкриває нові перспективи для інтервенційних процедур.

Технологія SmartView Fluoro поєднує в собі передові методи візуалізації з реконструкцією та відображенням в реальному часі. Номінальна затримка видачі зображення лише в 0,20 с забезпечує необхідну впевненість під час втручань під КТ-контролем, наприклад під час пункційної біопсії, біопсії легень та біопсії зачеревних лімфатичних вузлів, дренуючих процедур, лікування больового синдрому та абляції. Швидкий вивід зображень на дисплей по мірі проведення голки дозволить точно її позиціонувати.

Необхідний контроль втручань для менш складних випадків? Функція GE SmartStep в режимі натискання дозволить точно та ефективно виконувати прості процедури.

Оптимізація з системою Optima

Завдяки підтримці передових технологій і функції зниження променевого навантаження, система CT520 дозволяє зменшити дозу опромінення без шкоди для діагностичної інформації.

Компанія GЕ Healthcare, беззаперечний лідер e технологіях зниження променевого навантаження, продовжує розробляти важливі функції оптимізації дози та впроваджувати їх в різні платформи. Система Optima СТ520 містить багато засобів, які допоможуть лікарям контролювати променеве навантаження, зберігаючи при цьому діагностичну якість зображень.

Технологія ASiR 
У звичайній практиці зниження дози випромінювання призводить до збільшення рівня шуму (стандартного відхилення для пікселів) та кількості артефактів на зображеннях. Новаторська технологія адаптивної статистичної інтерактивної реконструкції ASiR, створена компанією GЕ, дозволяє вирішити цю проблему не просто маскуючи шум, а видаляючи його. Разом з цим технологія ASiR підвищує якість зображень за рахунок покращення низькокнтрастної роздільної здатності. Це допомагає суттєво знизити променеве навантаження (на величину до 40%) без шкоди для якості зображень.
Технологія VISR
В основі методики об’ємної реконструкції в просторі VIS лежать тривимірні фільтри, які пригнічують шум без погіршення роздільної здатності, сприяючи отриманню чітких зображень під час досліджень в неврології, онкології та педіатрії. 

Функція Optidose забезпечує активний контроль над променевим навантаженням в дослідженнях різних типів.
 • Тривимірна модуляція дози автоматично корегує значення мА під час сканування по осях Х-У-Z. Модуляція забезпечує стабільну якість КТ-зображень на основі індексу шуму, встановлюючи значення мА не більше того, яке потрібне для отримання вибраної якості зображень.
 • Колімація  рентгенівського пучка, що падає, блокує рентгенівське випромінювання, що не використовується в формуванні зображення й оптимізує ширину пучка для покращення геометричної ефективності використання дози. 
 • Фільтр-«метелик» для формування пучка, що застосовується в томографі, підвищує однорідність рентгенівського випромінювання на детекторі, зводить до мінімуму поверхневу дозу й зменшує розсіювання випромінювання.
 • Протоколи досліджень дітей з кольоровим кодуванням забезпечують інтуїтивно зрозуміле керування педіатричними дослідженнями; діти розділяються на вісім категорій, яким відповідають певні кольори, на основі маси тіла та статури, що допомагає лікарям вибрати потрібні параметри сканування.
 • Після кожного сканування генеруються структуровані звіти у форматі DICOM з параметрами променевого навантаження та чіткими даними про проведення процедури; ці звіти можна без зусиль архівувати.

Підвищення якості зображень в КТ
Система Optima СТ520 містить найкращі технології з попередніх платформ компанії GE Healthcare; в першу чергу варто згадати новаторський алгоритм IQ Enhance. Серед інших передових рішень, що допомагають підвищити якість зображень та ефективність роботи з даними, можна назвати 24-розрядну цифрову підсистему збору даних Volara та функцію багатоплощинної реконструкції Direct МРR. Завдяки поєднанню потужності, просторової роздільної здатності й інструментів оптимізації променевого навантаження система  Optima СТ520 забезпечує відмінну якість зображень та високоефективну візуалізацію навіть для таких випадків, як дослідження внутрішнього вуха, легень та кісток.
 
Швидкість 50-зрізової КТ-системи
Техгнологія IQ Enhance в системі OPTIMA CT520 допомагає оптимізувати баланс між швидкістю та якістю зображень. Технологія IQ Enhance пригнічує артефакти спірального сканування за використання тонких зрізів, щоб збільшити охоплення, підвищити якість зображень та скоротити променеве навантаження на пацієнта за рахунок більшого пітчу. Ця технологія забезпечує швидкість охоплення під час сканування, що аналогічна з КТ-системою з 50-зрізовим детектором.
 
Ефективна візуалізація
Система Optima СТ520 збирає кубічні набори даних найменшого практичного об'єму, дозволяючи отримувати зображення методами тривимірної візуалізації й багатоплощинної реконструкції (МРR) — охоплення 20 мм з ізотропними осередками розміру 0,625 мм.
 
Ланцюжок формування зображення в системі Optima СТ520 створений на основі ексклюзивної підсистеми збору даних GE Volara, що має високу обчислювану потужність для отримання зображень з високою роздільною здатністю за низького променевого навантаження. Він знижує рівень шуму на 33%, що зумовлює високу якість зображень навіть під час дослідження таких складних ділянок, як плечовий та тазостегновий сустави, і під час роботи з крупними пацієнтами. Окрім цього, ця підсистема збору даних зменшує рівень шуму за умов низького контрасту, дослідженнях м'яких тканин та гололвного мозку, а також під час досліджень у дітей.  Однак отримання даних — це лише перший етап. Швидка реконструкція зображень зі швидкістю передачі до 16 кадрів /с і технологія Direct MPR дают можливість оперативно обробляти й без зусиль аналізувати великі набори даних — під час досліджень на предмет легеневої емболії, в травматології, в КТ-ангіографії та ін.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОММОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Отримати повний перелік характеристик системи Optima CT520 ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОММОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Клінічна універсальність

 • Якісна візуалізація всіх органів (за винятком серця), завдяки оптимальному поєднанню сучасних технологій — з низькою дозою і турботою про пацієнта
 • Швидкість охоплення як у 50-зрізової КТ-системи, для проведення ангіографічних досліджень (iQ Enhance)
 • Можливість розвивати онкологічний напрям — ефективно виявляти і відстежувати динаміку новоутворень
 • Контроль за променевим навантаженням в обстеженнях різних типів (Optidose)
 • Інформативний дисплей Xtream

Максимальний баланс

 • Високопродуктивна 16/32-зрізова система, «робоча конячка» зі значною інсталяційною базою, яка впишеться в обмежений бюджет
 • Ідеальне співвідношення ціни і продуктивності


КОМП’ЮТЕРНІ ТОММОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

16/32-зрізова система Optima CT520 розроблена для широкого спектру діагностичних послуг, крім кардіології. Збільшення швидкості охоплення як у 50-зрізовій КТ-системі, дозволяє проводити ангіографічні дослідження.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОММОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Optima CT520 (рос.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Optima CT520