Discovery RT

Опис

Новий стандарт у КТ-моделюванні променевої терапії

Щоб перемогти рак, необхідно правильно вибудувати лікування. Система Discovery RT ідеально впишеться в злагоджений процес від планування до проведення променевої терапії

 • 20 мм
 • 16 зр.
 • Планування променевої терапії

Замовити

Широкоапертурний комп'ютерний томограф Discovery RT — це новий стандарт у КТ-моделюванні променевої терапії. Система розроблена на основі найсучасніших технологій і дає змогу забезпечити відмінну якість зображень, а також оптимізувати робочий процес.

Система Discovery RT постачається з технологією MaxFOV — алгоритмом ітеративної реконструкції, що забезпечує виняткову якість зображення по всьому діаметру апертури.

Точна візуалізація для променевої терапії

Система Discovery RT забезпечує високоякісну візуалізацію з тонкими зрізами, що дозволяє точно визначати розташування пухлини для коректного проведення променевої терапії. Нові інтелектуальні технології MaxFOV, Smart Metal Artifact Reduction (MAR) і Smart Deviceless 4D усувають артефакти, що виникають при наявності металевих об'єктів та під час руху.

Система Discovery RT передбачає кілька варіантів модернізації, серед яких опція синхронізації з диханням, рентгенівська трубка більш високої потужності для пацієнтів з надлишковою вагою і опція низькодозової візуалізації. Використання Discovery RT спільно з програмним забезпеченням AdvantageSIM MD збільшує продуктивність широкого спектра онкологічних процедур за рахунок модернізованого процесу віртуального моделювання променевої терапії.

Артефакти від металевих об'єктів і руху більше не проблема

Технологія Smart Metal Artifact Reduction (MAR) покращує якість зображення при наявності у пацієнта металевих конструкцій, наприклад, протеза кульшового суглоба або зубних імплантатів.

Smart Deviceless 4D дає змогу синхронізувати процедуру з диханням без використання зовнішніх пристроїв, завдяки чому кількість дій, які оператор виконує вручну, скорочується як мінімум удвічі, порівняно зі звичайним 4D-процесом візуалізації.

Технологія MaxFOV — алгоритм ітеративної реконструкції, який забезпечує виняткову якість зображення по всьому діаметру апертури.

Дізнайтеся більше про MaxFOV >>>

Дізнайтеся більше про Smart Metal Artifact Reduction >>>

Гарантована точність візуалізації

Функція MicroVoxel дає змогу розрізняти дрібні деталі і проводити ізотропну візуалізацію, забезпечуючи точність зображення контурів і, як наслідок, — точність планування променевої терапії.

Потужні трубка (800 мА) і генератор (100 кВт) забезпечують високу щільність рентгенівського випромінювання навіть при тонких зрізах і гентрі з широкою апертурою.

Технологія реконструкції ASiR гарантує високу чіткість зображення без компромісів між відсотком зниження дози і якістю зображення, дозволяючи поліпшити низько-контрастну роздільну здатність.

Розроблено для променевої терапії

Стіл КТ відповідає вимогам «робочої групи TG66», сумісний з більшістю приладів для променевої терапії та дає змогу правильно позиціонувати пацієнтів вагою до 227 кг.

Гентрі з широкою апертурою і розширеним полем зору дозволяє з легкістю позиціонувати великих пацієнтів для проведення складних діагностичних досліджень.

Функція синхронізації з диханням Advantage 4D дає змогу використовувати як проспективну, так і ретроспективну синхронізацію, щоб точно планувати променеву терапію пухлини з урахуванням рухів. Крім того, доступна функція Auto 4D, яка менш ніж за 90 секунд автоматично розбиває чотиривимірні набори даних на інтервали, надаючи до них мережевий доступ.

Інтелектуальні технології управління дозою

Функція колірного кодування для дітей спрощує педіатричні дослідження, забезпечуючи дотримання принципу підтримання дози на допустимо низькому рівні (ALARA). Алгоритм тривимірної модуляції регулює мА під час сканування по осях x, y, z, оптимізуючи дозове навантаження і в той же час зберігаючи якість зображення. Технологія управління дозою забезпечує коректне опромінення за рахунок таких функцій, як DoseCheck, DoseWatch і структурованих звітів у форматі DICOM.

Злагоджений процес від сканування до планування

Функція MD Connect надає доступ до даних різних модальностей з будь-якого віддаленого комп'ютера і забезпечує повну сумісність зі стандартом DICOM, тим самим об'єднуючи всі процедури онкологічного профіля.

Функція Integrated Registration дозволяє автоматично поєднувати набори даних КТ,- МРТ-, ПЕТ- і ОФЕКТ-досліджень, допомагаючи впевнено виявляти утворення і структури.

Програмне забезпечення AdvantageSIM MD — гнучке і просте у використанні — дозволяє без зайвих зусиль переглядати 4D-зображення, проводити моделювання та використовувати дані різних модальностей для планування променевої терапії.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОММОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Гентрі
Удосконалена конструкція системи забезпечує безперервне обертання генератора, трубки Performix™ Pro VCT 100, детектора Matrix II і системи збору цифрових даних Volara навколо пацієнта.

 • Широка апертура: 80 см
 • Поле сканування (SFOV): 50 см
 • Поле огляду (DFOV): 80 см
 • Інтегровані світлові індикатори дихання і таймер зворотного відліку
 • Інтегрована кнопка запуску сканування з таймером зворотного відліку для визначення часу включення рентгенівського променю

Рентгенівська трубка
Блок металокерамічної трубки Performix™ Pro VCT 100 спеціально розрахований на досліджень, що потребують великої кількості процедур без охолодження трубки, наприклад, 4D-дослідження. Трубка Performix™ Pro VCT 100 з теплоємністю 8,0 MHU підтримує діапазон напруги від 80 до 140 кВ.

Генератор високої напруги
Вбудований високочастотний генератор забезпечує безперервність роботи під час сканування. Вихідна потужність: 100 кВт.

Вбудовані лазери
Задані внутрішні і зовнішні площини сканування з точністю до +/-1 мм. Працюють по всьому діапазону нахилу гентрі. Фронтальні промені залишаються перпендикулярними до осьового променю при нахилі гентрі, полегшуючи візуальне зчитування показань з боку столу або з пульта оператора.

Детектор HiLight Matrix II
Призначений для забезпечення сталої якості зображень. Внутрішні 16 рядів: ефективна ширина 0,625 мм по осі Z в ізоцентрі.

Цифрова система збору даних Volara
Значно зменшує шум і покращує якість зображення, особливо для низькодозової КТ, при дослідженнях великих пацієнтів або анатомічних областей, важкодоступних для візуалізації, таких як плече і стегно.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОММОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Оптимізація всього процесу: від сканування до планування за допомогою точного і ефективного симулятора для променевої терапії

 • Функція Smart MAR усуває артефакти від металевих об'єктів, покращуючи візуалізацію.
 • Функція 4D Motion Management дозволяє відстежувати рух для визначення точного розташування пухлини.
 • Advantage Sim — єдиний призначений для користувача інтерфейс з інструментами для автоматизації робочого процесу та ефективного планування променевої терапії.
 • Функція Advantage 4D дозволяє швидко і точно створювати синхронізовані набори зображень для планування і проведення променевої терапії.
 • Технологія MicroVoxel з рентгенівською трубкою потужністю 100 кВт забезпечує високоякісні зображення з тонкими зрізами для точної візуалізації.
 • Технологія Smart Deviceless 4D дозволяє лікарю сфокусувати увагу на пацієнті, оскільки автоматизує 7 кроків ручного управління синхронізації з диханням. Розроблена таким чином, щоб забезпечити комфорт пацієнта і дозволити йому дихати вільно (ніяких ременів, затискачів і маркерів, що заважають пацієнтові).
 • Гентрі з широкою апертурою для легкого позиціонування пацієнта.
 • Інтегрований робочий процес забезпечує сумісність систем ефективної віртуальної симуляції GE Healthcare з системами планування променевої терапії.
 • Проактивне обслуговування забезпечує довгий термін служби системи, а вбудовані онлайн-інструменти спрощують її експлуатацію.
 • Системи і функції, що готові миттєво адаптуватися під Ваші потреби.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОММОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Система Discovery RT забезпечує високоякісну візуалізацію з тонкими зрізами, що дозволяє точно визначати розташування пухлини для коректного і точного проведення променевої терапії.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОММОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Discovery RT (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Discovery RT