Innova IGS 6

Опис

Клінічна універсальність без компромісів

Двухпроекційна система Innova IGS 6 призначена для забезпечення виняткової ефективності застосування в електрофізіології, інтервенційній нейрорадіології і під час проведення інтервенційних процедур на серцево-судинній системі

Дві моделі з детектором Revolution:

 •  Innova IGS 620 — 20 х 20 см
 •  Innova IGS 630 — 30 х 30 см

Замовити

Високонадійна і проста в експлуатації двухпроекційна система з високою продуктивністю і вдосконаленими клінічними додатками. Універсальний розмір детектора системи Innova IGS 6 відповідає вимогам великої кількості інвазивних процедур, від периферичної ангіографії і нейрорадіології до електрофізіології. Технологія виробництва детектора Innova гарантує високу якість зображення за оптимальної величини і контролю дози.

Завдяки поліпшеним спеціальним програмам і автоматизованому призначеному для користувача інтерфейсу система Innova IGS 6 пропонує інструменти для забезпечення швидкості і точності проведення маніпуляцій, щоб ви могли зосередитися на пацієнтові та самій процедурі, а не на обладнанні. Результатом є виняткова якість візуалізації та впевненість у виконанні безлічі клінічних завдань.

Система оснащена функціями InnovaBreeze — для простої автоматизованої ангіографії великої площі периферичних судин; AngioViz — для нового методу візуалізації судин за допомогою цифрової субтракційної ангіографії (ДСА) і поліпшеної тривимірної і КТ-візуалізації з кількісним аналізом і гентрі-навігацією. Система Innova IGS 6 допомагає проводити інтервенційні втручання від початкового планування і до завершального оцінювання.

DoseSense
Система DoseSense забезпечує якість зображень, яке необхідне для прийняття впевнених рішень під час інтервенційних втручань, при цьому зменшується променеве навантаження на пацієнта і медичний персонал. 

DoseSense ґрунтується на трьох технологіях:

 • Технологія ефективності променевого навантаження
 • Інструменти регулювання дози випромінювання
 • Функція зниження променевого навантаження

Разом ці три технології забезпечують:

 • Високу ефективність променевого навантаження (Автоматизовані інструменти управління променевим навантаженням, що оптимізують контроль впливу, регулювання дози в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта і генерування звітів про променеве навантаження)
 • Виняткову ефективність променевого навантаження без шкоди для якості зображення

Конструкція детектора
Детектор Innova відповідає суворим стандартам якості і є єдиним цифровим плоскопанельним детектором у цій сфері. Якість зображення, ефективність дози і виправданість клінічного застосування виняткові.

Широкий динамічний діапазон
Детектор здатний перетворювати широкий діапазон показників інтенсивності рентгенівського випромінювання в цифрові сигнали без поглинання. Власні алгоритми обробки зображень DRM застосовуються для перетворення такої різної інформації для її відображення на екрані без втрати даних про анатомічні щільності.

Інструменти і стратегії для оптимізації якості зображення і ефективності променевого навантаження
Можливість налаштування попередньо встановлених протоколів залежно від медичного закладу, виконуваних маніпуляцій і до уподобань лікаря.

Методики персоналізації дози і ангуляції

 • Оптимізоване положення детектора біля пацієнта
 • Флуороскопічні налаштування для низької дози опромінення за високої якості зображення
 • Збільшення зображення без підвищення дози випромінювання
 • Пакети спеціалізованих програм для управління променевим навантаженням і якістю зображення під час конкретної процедури
 • Швидка обробка для перегляду і роботи із зображеннями високої якості для підвищення ефективності маніпуляцій і скорочення часу радіаційного впливу

Вбудовані функції підвищення якості зображення і зниження променевого навантаження

 • Автоматичні електронно-оптичні затвори для поліпшення контрастності зображення
 • Цифрова субтракційна ангіографія зі змінною частотою кадрів
 • Останні 450 рентгенограм в одній площині зберігаються, щоб уникнути зайвого променевого навантаження (додаткова функція)
 • Відображення на екрані сукупної потужності керми в повітрі з дозиметричними даними в режимі реального часу

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Сенсорний екран Innova Central
Вибирайте параметри отримання зображень, обробляйте 2D-серії і керуйте вдосконаленими 3D-додатками за допомогою інтуїтивного інтерфейсу сенсорного екрана.

Інтелектуальний гентрі Innova — простота позиціонування
Позиціонує гентрі швидко і точно, запобігаючи переміщенню пацієнта, завдяки латеральному зміщенню С-штатива. Керуйте Innova, МРТ, КТ та ПЕТ-зображеннями за допомогою 3D-миші біля операційного столу.

Широкоформатний монітор 56" — багатофункціональний, зручний, адаптивний
Отримуйте інформацію в зручному форматі, в зручний час. Оптимізуйте процес, вибираючи потрібну конфігурацію екрана з великої кількості шаблонів для інтервенційної нейрорадіології.

3D-візуалізація нового покоління
GE Healthcare розширює межі застосування 3D-візуалізації і пропонує Innova КТ HD як нове покоління 3D-технологій для вирішення унікальних завдань в інтервенційній нейрорадіології. Відмінна якість зображення і зменшення кількості артефактів без збільшення дози опромінення. 3D-візуалізація м'яких тканин. Вища просторова роздільна здатність для візуалізації дрібних деталей.

Впевнене планування, виконання та контроль
Інтегрована реєстрація. Плануйте променеву терапію, поєднуючи МРТ та Innova 3D-зображення в просвіті аневризми.
InnovaTrackVision — плануйте і контролюйте траєкторію введення голки в кісткову тканину
Innova Vision — керуйте інструментом 3D roadmap у режимі реального часу
AngioViz — оцініть ефективність емболізації артеріовенозних мальформацій за швидкістю кровотоку

DoseSense — якісне зображення при адекватній дозі
Система IGS 630 оснащена функцією DoseSense — комплексним набором інструментів, призначених для управління рівнем дози опромінення, що дають змогу ще більше оптимізувати її ефективність.
Налаштуйте і підбирайте параметри дози прямо біля операційного столу для досягнення оптимального балансу між якістю зображення і рівнем дози опромінення.
Підтримуйте якість зображення і дозу опромінення на оптимальному рівні за допомогою ексклюзивної функції AutoEX компанії GE Healthcare, що адаптує рівень дози для кожного хірурга і процедури.

DoseWatch — наступний крок в управлінні дозою опромінення
DoseWatch компанії GE Healthcare може бути основою для комплексної проактивної програми контролю дози опромінення. Отримуючи відомості про дозу від систем візуалізації різних модальностей, DoseWatch надає повну інформацію про сумарне променеве навантаження на пацієнта, а також дозволяє конфігурувати сигнали попередження.

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Система Innova IGS 6 забезпечує якість зображень, необхідне для прийняття впевнених рішень під час інтервенційних втручань, при цьому зменшується променеве навантаження на пацієнта і медичний персонал.

Innova IGS 6 забезпечує:

 • Чудову ефективність променевого навантаження
 • Автоматизовані інструменти управління променевим навантаженням, що оптимізують контроль впливу, регулювання дози в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта і генерування звітів про променеве навантаження

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Рентгенологія, нейрорадіологія

Двухпроекційна система Innova IGS 6 забезпечує високу якість зображення за ефективного променевого навантаження в різноманітних інтервенційних процедурах, включаючи судинний доступ, серцево-судинну радіологію, інтервенційну онкологію і несудинні маніпуляції, наприклад, вертебропластику. Завдяки гентрі, що забезпечує зручний доступ до пацієнта, автоматизованому простому використанню та широкому переліку додатків для різних процедур система Innova IGS 6 може стати відмінним вибором для проведення інтервенційних втручань.

 • За допомогою інтегрованої робочої станції Advantage Workstation здійснюється простий імпорт і використання комбінованих зображень для анатомічного картування і оцінки з використанням рентгенограм Innova.
 • Двухпроекційна синхронізована ДСА зі змінною частотою кадрів Innova з керуванням поруч зі столом пацієнта і негайним використанням для накладеного картування.
 • Innova 3D дозволяє отримувати тривимірні зображення високої контрастності з високою роздільною здатністю з 3D-субтракції для автоматичного виключення і відображення судинної анатомії в тривимірному режимі.
 • Innova CT з новими протоколами Innova CTHR (висока роздільна здатність) і Innova CT HD (висока чіткість) для оптимальної візуалізації м'яких і твердих тканин.
 • AngioViz забезпечує поліпшену візуалізацію кровотоку в судинах шляхом отримання параметричних ДС-ангіограм для візуалізації кровотоку в судинах під час планування інтервенційних маніпуляцій.
 • Досягнення цілей за допомогою управління Innova в режимі реального часу.
 • Система Innova з GPS-навігацією використовує комбіновані тривимірні зображення для управління рухом гентрі.
 • Система Innova з картуванням судин з функцією Fluorostore для зберігання результатів.
 • Комбіноване картування в системі Innova додатково використовує ДСА для управління якістю зображення і зменшення контрастності.
 • Програма негайного картування Innova Instant Mapping виключає попередні зміни та анатомічні структури і демонструє тільки поточні зміни, щоб спостерігати за ходом втручання.
 • Innova Vision виробляє поєднання тривимірної моделі, отриманої за допомогою тривимірного ротаційного рентгена, КТ або МРТ, з двовимірним рентгенівським зображенням, забезпечуючи комплексне візуальне картування. Воно дає змогу виконувати більш впевнене просування провідників, катетерів, котушок та інших пристроїв завдяки їх візуалізації в тривимірній моделі в режимі реального часу.
 • Програми Innova TrackVision і Trajectory Planning забезпечують можливість накладення розрахункової траєкторії голки на рентгеноскопічне зображення в режимі реального часу для направлення голки.
 • Система планування та навігації Veran вбудована в Innova для забезпечення навігації поруч зі столом пацієнта.

Електрофізіологія

Двухпроекційна система Innova IGS 6 пропонує комплексний пакет, що підтримує електрофізіологічні функції для проведення широкого спектру електрофізіологічних процедур. Сучасні програмні продукти та інтегрований робочий процес дають електрофізіологам можливість для оптимізації робочого процесу і впевненого проведення складних процедур з концентруванням уваги на хворому, а не на обладнанні.
Innova 3D Cardiac дає змогу лікарям швидко отримувати і реконструювати тривимірну модель лівого передсердя для більш зручної навігації під час процедур. Ці моделі тепер можна експортувати в більшість систем тривимірного картування.

Новий протокол Innova CTHD з детекторами для тривимірної візуалізації всього серцевого контуру в поєднанні з комбінованими тривимірними зображеннями серця та інтегрованою електрофізіологічною навігацією і картуванням забезпечує отримання даних, необхідних для планування найбільш складних втручань.

Innova EPVision — це вдосконалений додаток, що динамічно об'єднує двомірні рентгенівські зображення і тривимірні моделі, отримані за допомогою ротаційної ангіографії, МРТ або КТ. Завдяки винятковій якості зображення і алгоритмам компенсації руху Innova EPVision дозволяє з упевненістю визначати положення і управляти провідниками, абляційними катетерами й іншими пристроями під час інтервенційних процедур.

Системи Innova IGS забезпечують чудову рентгенографічну візуалізацію при обмеженні радіоактивного опромінення пацієнтів і медичного персоналу. Спеціальні електрофізіологічні протоколи DoseSense зі встановленими за замовчуванням параметрами оптимізовані для проведення електрофізіологічних процедур, в тому числі низькодозової рентгеноскопії при 7,5 кадрах в секунду. Для подальшої оптимізації робочого процесу і простоти використання інтегровані електрофізіологічні протоколи DoseSense, управління якими здійснюється з сенсорного екрану Innova Central поруч зі столом пацієнта.

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Innova IGS 6