Discovery IGS 7/Discovery IGS 7 OR

Опис

Ангіограф для гібридної операційної

Discovery IGS 7/Discovery IGS 7 OR — це інноваційне рішення для випадків, коли необхідно забезпечити можливість роботи фахівців різних областей в одній операційній. Отримайте найвищу якість зображення в поєднанні з повною свободою організації робочого простору

Замовити

Система Discovery IGS 7/Discovery IGS 7 OR оснащена високоякісною технологією візуалізації з розширеними можливостями за рахунок мобільної платформи гентрі — для виконання ангуляції під час кардіологічних процедур без шкоди для поля огляду при проведенні втручань на периферичних судинах.
Унікальна мобільна платформа системи, оснащена усіма технічними можливостями стаціонарного ангіографа, може переміщатися в бік від операційного столу і забезпечувати багатопрофільній команді фахівців комфорт у проведенні процедур, а також безперешкодний доступ до пацієнта.
Високоякісна рентгеноскопічна візуалізація, експертні клінічні додатки, 3D-зображення — все це реалізовано на високотехнологічній мобільній платформі, що переміщається за попередньо заданими траєкторіями з точністю лазерного позиціонування.
Тепер одна операційна надає можливості проведення широкого спектру ендоваскулярних, кардіологічних, комбінованих і відкритих хірургічних втручань без обмежень, пов'язаних зі стаціонарним стельовим або підлоговим кріпленням.

Клінічні додатки
GE Healthcare пропонує повний комплект сучасних додатків, розроблених для підвищення ефективності робочого процесу в лабораторії і кращого планування, виконання та контролю складних процедур.

Збільшений простір С-штатива
Збільшений простір С-штатива дозволяє безперешкодно позиціонувати область інтересу в центрі штатива для отримання 3D-зображень при обстеженні огрядних пацієнтів і анатомічних областей поза центрального розташування, таких як контури печінки.

VesselIQ Xpress
Швидкий аналіз і просте вивчення результатів рутинних ангіографічних КТ-досліджень. За допомогою інтерфейсу Ви можете аналізувати 3D-ангіографічні дані, включаючи дані по стенозу і аневризмі, планувати лікування до стентування і проводити спостереження після стентування, а також візуалізувати звивистість судин.

Протокол планування імплантації клапана Valve Planning
Візуалізація і кількісна оцінка анатомії серця для планування стратегії лікування. Протокол планування установки клапана в додатку Vessel IQ Xpress дає змогу візуалізувати анатомію серця з деталізацією, необхідною для оцінки стану аортального клапана.

Valve Assist — візуалізація та кількісна оцінка анатомії серця
Дає змогу візуалізувати анатомію серця з деталізацією, необхідною для оцінки стану аортального клапана. Після цього Ви можете відстежувати просування пристрою з високою точністю за допомогою програми Innova HeartVision, яка надає 3D-візуалізацію в реальному часі для визначення положення і розкриття клапана, мінімізуючи рух за рахунок синхронізації з ЕКГ і стабілізації зображення.

(T) EVAR Assist
Інтегроване рішення для допомоги в плануванні, виконанні та оцінки ефективності процедур ендоваскулярного втручання з протезування аневризм аорти EVAR і TEVAR. За допомогою цієї програми Ви можете в один клік прибрати кісткові структури з зображення або відстежити анатомію аорти, а також провести ключові вимірювання на підставі попередньо отриманих КТ-зображень. 3D КТ-модель можна накласти на флюороскопічні зображення за допомогою програми Innova Vision для допоміжного орієнтиру під час процедур. Напівавтоматичне отримання розмірів тромбу та порівняння моделей також можливі для полегшення подальшого контролю ефективності лікування.

Innova Vision — тривимірна навігація в реальному часі
Innova Vision накладає підготовлені тривимірні моделі, отримані за допомогою КТ, МРТ або ротаційної ангіографії, на рентгеноскопічні зображення в реальному часі одним клацанням миші. Таким чином, цей додаток 3D-роадмеппінга полегшує навігацію в складних анатомічних структурах.

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

  • Тип системи — цифрова
  • Тип корпусу — стаціонарний
  • Рентгенографія — так
  • Розмір детектора — 31 х 31 см
  • Генератор — 50 кВт
  • Рентгеноскопія — так

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Заново оцініть Ваші можливості
З гентрі системи Discovery IGS 7 свобода Ваших дій майже абсолютна: нічого з встановленого на підлозі або підвішеного до стелі не перерве роботу і не обмежить рухів. Гентрі з лазерним позиціонуванням оснащений C-штативом. Ви можете перемістити гентрі до столу для візуалізації будь-якої анатомічної області, а потім відвести в сторону від столу до попередньо визначеної позиції.

Система Discovery IGS 7 дозволяє максимально ефективно використовувати робочий простір операційної. Елементи управління розташовані біля операційного столу і на задній панелі гентрі, забезпечуючи легкість і зручність маневрування системою. Гентрі, перебуваючи в положенні візуалізації, за допомогою лазерного позиціонування переміщається навколо столу за заданою траєкторією з високою точністю. Поєднання переміщення гентрі і деки столу дозволяє візуалізувати будь-яку область тіла пацієнта від голови до ступнів.

Система Discovery IGS 7 здатна переміщатися в двох напрямках: до столу в позицію візуалізації і від столу, коли в ній немає необхідності. З п'яти попередньо запрограмованих положень столу Ви можете переміщати гентрі в сім бічних позицій. Відстань переміщення гентрі налаштовується залежно від розміру приміщення.

Система Discovery IGS 7 надає лікарям, медичним сестрам, анестезіологам і технічному персоналу досить вільного простору для ефективної спільної роботи. Лікарі можуть розташовуватися по обидва боки від пацієнта, в залежності від своїх уподобань. Завдяки зміщеному C-штативу анестезіолог може комфортно працювати в області голови пацієнта.

Коли немає необхідності у візуалізації, гентрі може бути повністю переміщений в сторону, що забезпечує максимальний доступ до пацієнта, а також полегшує прибирання приміщення. У відповідність з розмірами і формою приміщення задаються дві позиції паркування на вибір.

Погляньте по-новому на Вашу роботу
Система Discovery IGS 7 оснащена інноваційною технологією візуалізації і надає додаткові можливості завдяки мобільності гентрі. Оцініть можливості рентгеноскопії для точної навігації в реальному часі і 3D-ротаційної ангіографії із зображеннями, подібними до тих, що отримують в результаті КТ-досліджень. Ви також можете поєднувати раніше отримані 3D-моделі різних модальностей і використовувати більше двадцяти спеціалізованих клінічних додатків під час планування, проведення та контролю результатів процедур.

Інноваційна технологія отримання зображень дозволяє при ефективній дозі отримувати зображення з дрібними деталями. Детектор розміром 31 x 31 см (12,2 дюйма) є серцем системи отримання зображень, розробленої і створеної GE Healthcare, і має один з найвищих показників квантової ефективності (DQE). Детектор розроблений для широкого спектра серцево-судинних та інтервенційних процедур; його розміри дозволяють проводити дослідження на обох ногах одночасно і використовувати проекції з великим кутом нахилу.

Технологія низької дози
Система Discovery IGS 7 дозволяє вибирати якість зображення, прагнучи до мінімально можливої дозі. Це передбачено у вбудованих функціях апарата. Наприклад, при збільшенні відстані від трубки до пацієнта, рентгенівський пучок, що моделюється Discovery IGS 7 при досягненні тіла пацієнта, стає більш розсіяним, що дозволяє знизити дозу опромінення на 10-15 відсотків. Персоналізація дози, що здійснюється за допомогою панелі управління операційного столу, дає змогу вибирати кращі протоколи при виконанні процедур, сприяючи забезпеченню індивідуального підходу до кожного пацієнта. За допомогою звіту про дози опромінення Ви можете оцінювати ефективність застосовуваних протоколів, а також вивчати способи оптимізації променевого навантаження.

Збільшений простір C-штатива розширює можливості
C-штатив Discovery IGS 7 має максимальну відстань між рентгенівською трубкою і детектором — 129 см, а також зміщену конструкцією дуги. Таке поєднання значно розширює можливості системи.

  • З легкістю використовувати проекції з максимальним кутом нахилу, такі як «spider view» при коронарній інтервенції без шкоди для поля огляду при проведенні втручань на периферичних судинах і клапанах.
  • Виконувати ротаційну ангіографію з мінімізацією перешкод від анестезіологічних трубок або проводів монітора.
  • Безперешкодно позиціонувати деку столу при виборі ізоцентра для отримання 3D-зображень візуалізації контурів печінки або анатомічних ліній
  • Легко розташовувати огрядних пацієнтів.

Переосмисліть Ваші можливості
Використовуйте цінний простір операційної за рахунок вільного планування приміщення. Побудуйте простір як повнофункціональне гібридне приміщення, змінивши конфігурацію невеликої кімнати або перепланувавши існуючу операційну. Ви можете інсталювати систему Discovery IGS 7 у приміщеннях площею від 35 кв. м. Високотехнологічне обладнання для малоінвазивних втручань дозволить істотно розширити спектр виконуваних процедур.

Відсутність стельового кріплення усуває джерело інфекцій
Мобільний гентрі не використовує стельових кріплень, дозволяючи усунути джерело контамінації збудниками, що є в повітрі. Це забезпечує збереження ламінарних потоків над хірургічним полем навіть в положенні візуалізації, що дає змогу системі відповідати критеріям за класифікацією ISO 53.4.

Стерильні чохли забезпечують додатковий захист
Детектор і рентгенівську трубку можна легко сховати в стерильні чохли, розроблені для вільних переміщень гентрі або детектора. Стерильні чохли легко і швидко кріпляться зсередини С-штатива за допомогою чотирьох бічних кріплень.

Конструкція гібридного столу дає більше можливостей
Стіл для проведення гібридних, ендоваскулярних та відкритих процедур надає суттєві переваги. Довга дека столу (333 см) дозволяє розташовувати катетери довжиною до 3 м і дає додатковий простір для розміщення стерильних інструментів. Завдяки можливості поздовжнього переміщення стола аж до 170 см флюороскопічне покриття може досягати 189 см за рахунок панорамування столу. Моторизована дека стола полегшує обстеження огрядних пацієнтів. Рейки столу дозволяють легко приєднувати такі додаткові приналежності, як хірургічні розширювачі або анестезіологічну дугу.

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Складні ендоваскулярні процедури
Ендоваскулярні втручання з протезування аневризм аорти вимагають делікатної оцінки складної анатомії. Клінічний додаток (T) EVAR Assist дозволяє з упевненістю планувати, виконувати і контролювати проведення складних ендоваскулярних втручань.

Планування
Плануйте за допомогою клінічних додатків Volume Viewer Innova і Vessel IQ Xpress, програми судинного аналізу КТ на робочій станції, які автоматично видаляють кісткові структури, відстежують анатомію аорти і дозволяють провести ключові анатомічні вимірювання.

Виконання
Відстежуйте просування інструментів за допомогою програми Innova Vision, яка дає змогу всього одним клацанням миші накладати 3D-модель КТ, МРТ або 3D-ротаційної ангіографії на флюороскопічні зображення в режимі реального часу. Передопераційне зображення може бути накладено без отримання додаткового 3D-зображення під час процедури.

Контроль
Контролюйте розкриття ендопротеза за допомогою Innova 3D і відстежуйте результат, використовуючи напівавтоматичне вимірювання тромбу і режим порівняння.

Структурні захворювання серця
Транскатетерне протезування аортального клапана (TAVR/TAVI) вимагає особливо ретельного і детального планування. Під час процедури критичне значення має точне управління і позиціонування пристроїв. За допомогою програми Valve Assist Ви можете планувати і впевнено проводити складні процедури.

Планування
Плануйте тактику лікування за допомогою протоколу планування імплантації клапана Valve Planning, який дозволяє сегментувати аорту від клубових артерій до її кореня для оцінки можливості доставки пристрою. Протокол також дозволяє точно виміряти аортальне кільце і визначити площину імплантації клапана для вибору розміру імплантованого пристрою. Протокол Valve Planning дає змогу точно вимірювати відстань між стулками клапана і гирлами коронарних артерій для планування розкриття клапана.

Виконання
Відстежуйте просування пристрою з додатком Innova HeartVision, який забезпечує точну 3D-навігацію в реальному часі для полегшення позиціонування і розкриття клапана, мінімізуючи рух за рахунок синхронізації з ЕКГ і стабілізації зображення.

Контроль
Контролюйте якість імплантації пристрою за допомогою ангіографії і ультразвуку.

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Discovery IGS 730 (рос.)

Brochure

Complex EVAR procedure (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Discovery IGS 7/Discovery IGS 7 OR