MINItrace Qilin

Опис

MINItraceTM Qilin 18F виробнича система.

Замовити

Система виробництва позитрон-випромінюючих ізотопів GE Healthcare MINItrace Qilin - це компактний, високоавтоматизований циклотрон з «власним захистом». Він дозволяє швидко, легко та ефективно виробляти ПЕТ-трейсери. Унікальна конструкція робить його доступною платформою на базі високоефективного циклотрона PETtrace.

MINItrace Qilin може виробляти ізотопи ПЕТ для клінічних рутинних процедур і досліджень. Він також може задовольнити місцеві потреби в дистрибуції (до 4 ПЕТ/КТ сканерів).
MINItrace Qilin в поєднанні з автоматизованими хімічними системами GE, такими як синтезатор FASTlabTM 2 (продається окремо), дозволяє виробляти прекурсори і трейсери ПЕТ фармацевтичного класу зі стабільно високими виходами синтезу.

Конфігурація
MINItrace Qilin - це система для виробництва 18F.

• S9120ST, циклотрон MINItrace Qilin
2700 мКі / 92,5 ГБк 18F-фториду після 2 годин опромінення в захисному екрані.
Опромінення понад 2 години ще більше збільшить вихід 18F- фториду. Зазначеної кількості за 2 години достатньо для виробництва 25-30 доз ФДГ, що забезпечує 2-3 ПЕТ/КТ-сканери.

Компоненти системи

Магніт
Конструкція циклотронного магніту MINItrace Qilin забезпечує просту й надійну роботу. Котушки виготовлено з порожнистих мідних провідників із водяним охолодженням, які ізольовано скловолокном з епоксидною смолою.

Радіочастотна (РЧ) система
Радіочастотна система складається з двох резонаторів і генератора радіочастотної енергії (RFPG), який подає радіочастотну енергію на два резонатори у вакуумній камері, що прискорює частинки. Роботу автоматично регулює система управління циклотрона, що оптимізує продуктивність.

Джерело іонів
Джерело іонів для циклотрона MINItrace Qilin встановлюється всередині у фіксованому положенні. Конструкція має тип іонного розряду Пеннінга (PIG) з катодами, які нагріває розряд.

Екстракція пучка
MINItrace Qilin має ефективність виведення променя понад 99,9%. Для вилучення променя використовують тонку вуглецеву фольгу, система управління встановлює фольгу у відповідному положенні й автоматично точно налаштовує положення для оптимізації передачі пучка до цілі.

Діагностика пучка
Характеристики променя контролює комп'ютер, що дозволяє оптимально налаштувати його. Забезпечується безперервний моніторинг екстракційної фольги, коліматорів і мішеней, що дозволяє повністю автоматизувати запуск, налаштування та експлуатацію.

Вакуумна система
Вакуумна система MINItrace Qilin складається з одного високовакуумного масляного дифузійного насоса і одного механічного насоса для чорнової обробки. Спеціальний контролер вакуумної системи виконує моніторинг тиску, послідовність роботи вакуумних насосів і управління системою.

Система управління
Систему управління MINItrace Qilin оснащено блоком керування циклотроном і робочою станцією з ПК. Блок керування виконує всі завдання автоматизованого замкненого циклу й логічного управління, тоді як робочу станцію використовують для введення даних оператором і роботи з базою даних. Надається повний пакет програмного забезпечення для повністю автоматизованої роботи циклотрона й технологічної системи.

Функції системи управління охоплюють:
• Запуск системи, включаючи періоди прогріву (<5 хв після холодного запуску) і моніторинг компонентів.
• Ініціювання виробничих параметрів, включаючи вибір опромінення, тривалості опромінення та струму пучка.
• Реєстрацію даних із можливістю друку на паперових носіях.
• Можливість налаштування пучка для оптимізації роботи та ефективності системи.
• Безперервний моніторинг робочих параметрів системи з відповідними захисним блокуванням та попередженнями.

Кріплення та опора мішені
П'ять фіксованих портів для мішеней розташовані вздовж бокових стінок вакуумної камери циклотрона.

Інтегроване екранування
Самозахисний екран MINItrace Qilin складається з борованого бетону з додатковим армуванням поліетиленом і свинцем. Екрануюча здатність є достатньою для того, щоб дозволити персоналу входити і працювати в приміщенні циклотрона під час виробництва.

Основні переваги

Компактна інсталяція
MINItrace Qilin - це компактна і проста в установці система для виробництва ПЕТ-трейсерів. Вертикальна орієнтація циклотрона, високоефективний захист від випромінювання та інтегровані допоміжні системи мінімізують вимоги до приміщення до 5,5 × 4,5 м (25 м2) і мінімальних модифікацій підлоги.

Надійність і виробнича потужність
Систему MINItrace Qilin розроблено для забезпечення високої надійності та відповідності клінічним вимогам, яка в поєднанні з хімічною системою синтезу радіофармпрепаратів GE забезпечує трейсерами до 4 ПЕТ/КТ- сканерів. Кілька виробництв можуть бути запущені послідовно з високою надійністю ефективного синтезу.

Зменшення опромінення персоналу
Інноваційна конструкція вертикального циклотрона в середній площині та швидкозмінні компоненти дозволяють знизити дозу опромінення персоналу.

Універсальність
MINItrace Qilin можна конфігурувати різними способами відповідно до клінічних потреб. Можливість обрання різноманітних опцій, включаючи численні системи мішеней і хімічні модулі для виробництва радіофармпрепаратів не тільки для онкологічних програм, але й для програм неврології та кардіології.

Повна автоматизація процесів
Вся послідовність виробництва ПЕТ ізотопів і трейсерів повністю автоматизована. Оператору потрібно лише вибрати трейсер, необхідну кількість активності та ініціювати процес. Система керування автоматично готує циклотрон і мішені, налаштовує пучок і керує опроміненням мішені. Це значно спрощує експлуатацію циклотрона і виробництво трейсерів у порівнянні зі звичайними установками для виробництва радіофармпрепаратів.

Апгрейд обладнання
Циклотрони MINItrace Qilin мають вбудовану систему безперервного оновлення, яка гарантує, що кожен циклотрон має доступ до новітніх технологій і досягнень.

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

MINItrace Qilin