Optima IGS 320 / Optima IGS 330

Опис

Максимальна продуктивність за оптимальною ціною

Системи бюджетного рівня з інноваційним детектором і надійною рентгенівської трубкою. Експертний рівень візуалізації за мінімальної дози опромінення

Дві моделі з цифровим детектором:

 • Optima IGS 320 — 20 х 20 см
 • Optima IGS 330 — 30 х 30 см

Замовити

Optima IGS 320 / Optima IGS 330 — універсальні інтервенційні системи для катетеризаційної операційної, що забезпечують різноманітні потреби.

В основі систем — ексклюзивний монолітний цифровий детектор розробки GE Healthcare, що дає змогу виконувати широкий діапазон інтервенційних кардіологічних і радіологічних втручань з відмінною якістю зображення

 • 20 х 20 см — найбільший детектор для кардіології (система Optima IGS 320)
 • 30 х 30 см — універсальний розмір детектора для широкого спектра процедур (система Optima IGS 330)

Відмінна якість зображення за низької дози

Цифровий квадратний плоскопанельний детектор Revolution має унікальну конструкцію, представлену фотодіодною матрицею з аморфним кремнієм на монолітній основі без характерних швів. Товщина сцинтилятора і електронний шум оптимізовані таким чином, щоб максимально збільшити ефективність використання дози опромінення.

Детектор має один з найвищих в галузі коефіцієнт квантової ефективності (DQE). Високий DQE дозволяє отримувати зображення більш високої якості при застосуванні тих же параметрів дози або зображення колишнього якості при зменшеній дозі опромінення. Функція Smart Fluoro оптимізує якість зображення на всіх рівнях дози опромінення, забезпечуючи можливість використання мінімальної дози опромінення при оптимальній якості зображення.

Системи Optima IGS 320 / Optima IGS 330 оснащені рентгенівської трубкою Performix 160 A. Виняткова стійкість до перегрівання — найдовший термін служби до заміни (за даними статистики сервісного обслуговування GE Healthcare) — гарантує безпроблемну багаторічну роботу за будь-якого потоку пацієнтів.

У системах Optima IGS 320 / Optima IGS 330 використовується високочастотний трифазний генератор потужністю 100 кВт, що дозволяє виконувати високоенергетичну та імпульсну рентгеноскопію. Максимальний режим кВ — 125 кВ; діапазон мА в режимі зйомки — максимум 1000 мА. Тривалість експозиції при рентгеноскопічному і рентгенографічному режимах і мА автоматично контролюються системою на підставі вибраного протоколу, кВ і фокусної плями.

Оптимізована конструкція

Моторизований рух 3-ма осями робить навіть найбільш складні проекції легкодоступними. L-штатив обертається навколо вертикальної осі на 100° (+/-95° моторизовані). Комбінація рухів С-шатіва і L-штатива забезпечує ангуляції краніальної і каудально від -50° до +45°. Вигин С-штатива забезпечує обертання в діапазоні -117°/+105° RАО/LАО. Глибина вигину С-штатива — 107 см (42") при позиції L-штатива на 0° забезпечує поперечне покриття тіла більшості пацієнтів.

Компактна дека стола ОMEGA V з вуглепластиковою ламінованою структурою забезпечує максимальну жорсткість при найменшому поглинанні і розсіянні випромінювання в поєднанні з можливістю підвищеної ангуляції системи. Ротація деки стола +180 градусів навколо вертикальної осі забезпечує легкість укладання пацієнта, прекрасний доступ при виконанні анестезії, пункції верхніх кінцівок, а також швидкий доступ до пацієнта в екстрених ситуаціях. Дека столу здатна підтримувати вагу пацієнта до 204 кг. Довжина деки — 333 см; ширина в області тулуба пацієнта — 46 см. Подовжена дека стола дозволяє забезпечити наявність місця для розташування провідників і катетерів. Вона також може бути використана як стерильна робоча зона без додаткового візка, необхідного для скальпелів, катетерів тощо.

Клінічні додатки

InnovaSpin — оптимальна проекція судини за одну ін'єкцію контрасту
Клінічний додаток для ротаційної ангіографії Innova Spin надає можливість побачити всю камеру серця і анатомію коронарних судин за одну зйомку і з однією ін'єкцією контрасту.

Innova 3D — отримання тривимірних зображень в операційній
Програмне забезпечення тривимірної ангіографії Innova 3D — це режим отримання тривимірних зображень з ротаційної ангіографії, що надає точну судинну візуалізацію безпосередньо біля операційного столу. Додаток дозволяє отримати тривимірну реконструкцію з високою просторовою роздільною здатністю шляхом вимірювання спектра щільності дотичних тканин.

Subtracted 3D — візуалізація тільки області інтересу
Автоматичне віднімання і відображення тривимірної моделі для чіткої візуалізації необхідного анатомічного об'єкта. Швидко візуалізує судини без необхідності вирізання оточуючих кісткових структур, тканини й імплантованих пристроїв. Прозорість імплантованих пристроїв і кальцифікованих бляшок може налаштовуватися для бездоганної візуалізації анатомічних особливостей судин.

Innova CT — КТ-подібні зображення в ангіографічній операційній
Додаток Innova CT покращує візуалізацію м'яких тканин для кращого виявлення патологічних вогнищ. Простота доступу до зображень, аналогічних КТ, у судинній операційній звільняє від потреби транспортувати пацієнта в кабінет КТ.

Innova Breeze — простий автоматизований спосіб болюсного дослідження
Модуль Innova Breeze для отримання субтракційного периферичного зображення з метою відстеження контрастної речовини в реальному часі з можливістю зміни швидкості переміщення стола. Можливий захоплення обох кінцівок одночасно з високою роздільною здатністю судин малого діаметра. Незалежне зсування пікселів дозволяє зсувати маску зображення обох ніг окремо, щоб вирівняти будь-які розбіжності.

InnovaSpin

InnovaBreeze

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Отримати повний перелік характеристик систем Optima IGS 320 / Optima IGS 330 ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Передові показники

 • Найбільше поле огляду в ціновому сегменті
 • Єдина в галузі система бюджетного рівня з детектором високої чутливості — максимальна якість зображення за мінімальної дози опромінення
 • Високий ресурс ключових вузлів, у тому числі рентгенівської трубки

Якісна візуалізація

 • Широкий функціонал, включаючи плоскодетекторну КТ
 • Робота з мультимодальними зображеннями на робочій станції — максимальна ефективність діагностики
 • Сумісність з будь-яким додатковим обладнанням (наприклад, УЗД) — максимум зручності
 • Smart Fluoro — ефективне зниження шуму при оптимальній дозі

Оптимізована конструкція

 • Моторизований рух позиціонера 3 осями робить навіть найбільш складні проекції легкодоступними
 • Ротація деки стола +180 градусів навколо вертикальної осі — легкість укладання пацієнта і швидкий доступ в екстрених ситуаціях

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Ангіографічна система Optima IGS 320 розроблена для проведення кардіологічних, судинних і електрофізіологічних процедур. Оснащена найбільшим у галузі квадратним плоскопанельним цифровим детектором розміром 20 х 20 см, що гарантує на 38% більше полем огляду, в порівнянні з традиційними детекторами 17,7 х 17,7 см. Система охоплює більше анатомічних структур за менший час, забезпечуючи ефективне використання контрастної речовини і дози.

Обладнана 30-сантиметровим квадратним детектором, система Optima IGS 330 спроектована для більш широкого спектра процедур з серцево-судинної візуалізації (в порівнянні з Optima IGS 320). Поле огляду оптимізовано для різних судинних та інвазивних процедур: від неврології до периферичних обстежень.

АНГІОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Optima IGS 320: Cardiovascular imaging within your reach (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Optima IGS 320 / Optima IGS 330