ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ХІІ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ 2021

Запрошуємо Вас на стенд компанії Протек Солюшнз Україна на ХІІ Міжнародному медичному форумі, який відбудеться 25-27 травня 2021 року, Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1

На нашому стенді Ви зможете ознайомитися з медичним обладнанням світових лідерів: GE Healthcare (США), Varian Medical Systems (США), IBA Dosimetry GmbH (Німеччина), Orfit Industries n.v. (Бельгія), ITALRAY S.r.l. (Італія). 

Також на нашому стенді ви зможете ознайомитися з новинкою від GE Healthcare - ультразвуковим апаратом Voluson Swift

Voluson Swift - це просто, швидко та зручно

На нашому стенді (B-20)  представлені апарати ультразвукового дослідження, апарати ШВЛ та наркозно-дихальні апарати.

Ви зможете отримати консультацію від наших провідних фахівців, познайомитися з новинками обладнання та спеціальними пропозиціями для наших клієнтів.

Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» – масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості в галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

Щоб отримати запрошення на ХІІ Міжнародний медичний форум 2021, необхідно зареєструватися онлайн або завантажити запрошення

Спеціально для Вас всі три дні на нашому стенді буде працювати практикуючий лікар УЗД, який зможе продемонструвати всі переваги та особливості апаратів УЗД GE Healthcare.

В рамках медичного конгресу ви зможете прослухати доповідь на тему "Протокол ультразвукового дослідження легень при диагностиці COVID-19"
Спікер: Сафонова Ольга Миколаївна

Чекаємо всіх на нашому стенді B-20, 25-27 травня

 Не забудьте зареєструватися

Також Ви можете ознайомитися з програмою ХІІ Медичного конгресу