ЗАПРОШУЄМО ВАС НА 29-У МІЖНАРОДНУ МЕДИЧНУ ВИСТАВКУ "PUBLIC HEALTH"

Запрошуємо Вас на стенд компанії Протек Солюшнз Україна на 29-ій Міжнародній медичній виставці "PUBLIC HEALTH", яка відбудеться 7-9 жовтня 2020 року, м. Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15.

Міжнародна медична  виставка «PUBLIC HEALTH» - це перший в Україні та четвертий в Європі захід міжнародного рівня. Високу якість організації події підтверджено сертифікатом UFI - Всесвітньої асоціації виставкової індустрії.

Щороку «PUBLIC HEALTH» збирає більше 300 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Більше двох десятків років виставка допомагає розширити ринок та зміцнити партнерські зв'язки компаніям з Німеччини, Чехії, Латвіі, Італії, Індії, Китаю, Сингапуру, Великобританії, Нідерландів, США, Республіки Білорусь, Польщі, Туреччини, Австрії, Молдови та України.

Щоб отримати безкоштовний квиток на виставку "PUBLIC HEALTH", необхідно при реєстрації ввести промокод PROTEKSU.

На нашому стенды Ви зможете ознайомитися з медичним обладнанняи світових лідерів: GE Healthcare та Varian (США), Italray (Італія); отримати консультацію від наших провідних фахівці; познайомитися з новинками обладнання та спеціальними пропозиціями для наших клієнтів.

Cпеціально для Вас всі три дні на нашому стенді буде працювати практикуючий ліказ УЗД, який зможе  продемонструвати всі переваги та особливості апаратів УЗД GE Healthcare.

Також ми приготували безліч подарунків та сюрпризів! 

Чекаємо всіх на нашому стенді 1A-Е2-1, 7-9 жовтня, МВЦ!

Не забудьте ввести промокод PROTEKSU, щоб отримати безкоштовний квиток на виставку >>>

Також Ви можете ознайомитися з програмою 29-ої Міжнародної медичної виставки "PUBLIC HEALTH">>>