Лікування онкологічних захворювань на сучасному лінійному прискорювачі – Halcyon

Щороку, 4 лютого, світова спільнота відзначає День боротьби з онкологічними захворюваннями.

Метою запровадження цього дня є підвищення обізнаності населення про рак як одну з найпоширеніших хвороб сучасної цивілізації, акцентування уваги на профілактиці, ранній діагностиці та сучасних методах лікування. Щороку провідні фахівці по всьому світу об’єднуються, щоб продемонструвати всю силу співпраці та колективних дій для порятунку життів онкохворих пацієнтів.

Понад 10 мільйонів людей у всьому світі помирають від раку щороку. Це більше, ніж від ВІЛ/СНІД, малярії, COVID-19 та туберкульозу разом узятих. За прогнозами експертів ця кількість смертей від раку зросте до 13 мільйонів у 2030 році. Дану кількість населення можна порівняти з 5-6 областями України. Щоб протидіяти даній тенденції у 2005 році Міжнародна спілка боротьби з онкологічними захворюваннями виступила з ініціативою щорічно відзначати 4 лютого як Всесвітній день боротьби проти раку - World Cancer Day. Символом стала стрічка лавандового кольору.

З нагоди цього Дня ми відвідали Київський обласний онкологічний диспансер, де мали честь поспілкуватись з завідувачкою відділення променевої терапії Романенко Людмилою та медичним фізиком Бровчуком Сергієм. Вони поділилися своєю думкою стосовно цього дня, а також враженнями від роботи на сучасному медичному прискорювачі Halcyon від Varian, який минулого року був успішно встановлений фахівцями Протек Солюшнз Україна.

Якщо Вас зацікавив досвід роботи на лінійному прискорювачі Halcyon, або маєте свої запитання, будь ласка, звертається до наших спеціалістів. Ми з задоволенням надамо вам консультацію та за необхідності організуємо зустріч зі спеціалістами КООД, щоб ви могли побачити в роботі лінійний прискорювач Halcyon та отримати необхідну консультацію.

Компанія Протек Солюшнз Україна бажає всім міцного здоров’я!
Хештегами цього дня є #WorldCancerDay #IAmAndIWill

Приєднуйтесь!