Вітаємо обласний онкологічний диспансер з першою річницею встановлення лінійного прискорювача Halcyon!

Вітаємо Областний онкологічний диспансер з річницею встановлення лінійного прискорювача Halcyon.

За цей рік у рекордно короткий термін – 14 днів, спеціалісти компанії Протек Солюшнз Україна встановили та ввели в клінічну експлуатацію інноваційний лінійний прискорювач Halcyon. Протягом 2 місяців проводилося навчання медичного персоналу.

Завдяки встановленню лінійного прискорювача Halcyon, лікування пацієнтів, хворих на онкологічні захворювання, перейшло на новий рівень, уже пройшли лікування 700 пацієнтів, з усієї України. На наступний рік керівництво планує збільшення цієї кількості.

Весь процес лікування на новому обладнанні відбувається згідно Міжнародних протоколів та стандартів, кваліфікованими спеціалістами, які пройшли повний курс навчання, практичних тренінгів по системам медичного планування та роботі з лінійним прискорювачем.

Одна з ключових переваг Halcyon — це швидкість у поєднанні з високою якістю лікування. Апарат має унікальну для лінійних прискорювачів архітектуру з інноваційним круговим дизайном гентрі та багатопелюстковим двошаровим коліматором. Все це робить Halcyon дуже точною і швидкою "машиною", від якої залежать якість плану лікування та швидкість підведення дози. Крім того, завдяки покращеному дизайну лінійного прискорювача пацієнти психологічно краще переносять лікування на Halcyon.

Дякуємо за довіру до нашої компанії. Бажаємо лікарям успіхів, натхнення та розвитку!