У Південному центрі радіаційної терапії розпочали лікування хворих з використанням лінійного прискорювача Unique

9 червня 2020 року в Південному центрі радіаційної терапії, створеному в цьому році на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру, розпочали лікування з використанням лінійного прискорювача Unique. Першою процедуру опромінення на новому апараті пройшла 57-річна пацієнтка з діагнозом рак тіла матки. І це лише початок — надалі на жінку чекає повний цикл лікування.

«Цей лінійний прискорювач — це надбання всього південного регіону, який обслуговує Центр. Апарат дає змогу щодня за одну зміну опромінювати до 40 пацієнтів, значно покращивши якість надання медичної допомоги онкологічним хворим», — наголосили спеціалісти медичного закладу.

Подія відбулася за участі фахівців «Протек Солюшнз Україна». Це особливий проект для компанії — за масштабністю та відповідальністю. Ставши переможцем відкритих торгів, «Протек Солюшнз Україна» здійснила поставку лінійного медичного прискорювача Unique від Varian Medical Systems (США) і комп’ютерного томографа Discovery RT виробництва GE Healthcare (США), виконала монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Крім того, було організовано навчання медиків Центру із залученням іноземних спеціалістів. Надалі фахівці компанії здійснюватимуть комплексний сервісний супровід цього медичного обладнання.


Нагадаймо, Південний центр радіаційної терапії було відкрито в лютому цього року для покращення якості медичної допомоги жителям Херсонської та сусідніх областей. Центр оснащений сучасним обладнанням. Зокрема, фахівці закладу першими в регіоні почали працювати з сучасним лінійним прискорювачем — апаратом Unique виробництва Varian Medical Systems..