У Лікарні ізраїльської онкології LISOD з'явився сучасний лінійний прискорювач Halcyon

Променева терапія є невід'ємною частиною лікування онкологічних захворювань. Від якості терапії залежить загальний результат лікування. Адже застосовуючи сучасні технології в променевій терапії, на сьогодні можна домогтися максимально ефективного результату лікування з мінімальним впливом на прилеглі до пухлини тканини і органи, а також зберегти звичний спосіб і темп життя.

Спеціалісти Лікарні ізраїльської онкології LISOD мають величезний досвід успішного застосування методів променевої терапії. Саме вони стали першим медичним центром в Україні, де для дистанційної променевої терапії почали використовувати лінійні прискорювачі Varian. Нещодавно в Лікарні LISOD був встановлений надпотужний та найсучасніший лінійний прискорювач Halcyon.

Одна з ключових переваг Halcyon — це швидкість у поєднанні з високою якістю лікування. Апарат має унікальну для лінійних прискорювачів архітектуру з інноваційним круговим дизайном гентрі та багатопелюстковим двошаровим коліматором. Все це робить Halcyon дуже точною і швидкою "машиною", від якої залежать якість плану лікування та швидкість підведення дози. Крім того, завдяки покращеному дизайну лінійного прискорювача пацієнти психологічно краще переносять лікування на Halcyon.

Компанія «Протек Солюшнз Україна» вітає колектив Лікарні ізраїльської онкології LISOD з придбанням інноваційного лінійного прискорювача Halcyon! Дякуємо вам за вибір обладнання від всесвітнього лідера - компанії Varian.

Читайте також: Компанія Protech Solutions Ukraine поставила в Україну перший Halcyon — лінійний прискорювач нового покоління