ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНИЙ КУРС «Досконала ехокардіографія - з чого почати»!

Запрошуємо Вас 10-12 лютого 2017
взяти участь в навчальному курсі Школи штудерной ультразвукової діагностики

«Досконала ехокардіографія - з чого почати»

Місце проведення: Україна, м. Львів, готель Нота Бене

Заняття проводять:
асистент кафедри променевої діагностики ФПДО, Лозинська Н.
і к.м.н., доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 2 ЛНМУ Бевз А.
к.м.н., лікар відділення ФД ЛОКЛ, Павлюк В.

Теоретично-практичний навчальний курс "Досконала ехокардіографія - з чого почати"

- перший з цілої серії навчальних курсів які зацікавлять фахівців, які вже мають досвід роботи на апаратах УЗД, а також кардіологів, терапевтів та сімейних лікарів, які хотіли б набути навички ехокардіографії з подальшим їх застосуванням в щоденній практиці і вдосконаленням.

Включає теоретичну частину та практичні заняття за поданням техніки проведення досліджень, інтерпретацією зображень і концепцією правильного консультування пацієнтів при УЗ-обстеження серця.

Під час занять більше уваги приділяється техніці сканування, яка і є ключем до успіху в діагностиці і дає можливість уникати помилок і помилкових результатів.

Перейдіть за посиланням Реєстрація на навчальний курс УЗД діагностики для отримання більш розгорнутої інформації.

Після завершення курсу учасники отримають сертифікати.

Чекаємо на Вас, буде цікаво!

 

Довідка про обладнання генерального партнера школи УЗД компанії Protech Solutions, яка представляє УЗД апарати GE Healthcare:

Ультразвукові сканери Vivid E95 об'єднує найвищу якість одержуваних зображень, в тому числі в області об'ємної реконструкції серця, і потужний аналітичний потенціал.

Vivid E95 призначена для роботи фахівців великого спеціалізованого відділення, де потрібна діагностика експертного класу.

Ультразвукова діагностична медична система Vivid S70 використовується в щоденній діагностиці, при цьому якість зображення, аналітичні можливості і ергономіка апарату забезпечують високу точність і відтворюваність результату обстеження.

Для фахівців приватної практики оптимальним рішенням є ультразвукова діагностична медична система Vivid T8, що забезпечує широкий спектр ультразвукових досліджень, що включає діагностику серця, судин, паренхіматозних органів і поверхневих структур.

Vivid iq дозволяє користувачам отримувати високоякісні зображення і функції експертного класу практично в будь-яких умовах.

НА ГОЛОВНУ >>>