Школа-семінар «Експертні питання магнітно-резонансної і комп'ютерної томографії».

Відбулася важлива наукова подія в житті українських радіологів - школа-семінар з МРТ і КТ!

13-14 березня в Києві на кафедрі променевої діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика була проведена школа-семінар «Експертні питання магнітно-резонансної і комп'ютерної томографії».
Дана подія проходить вже другий рік під ряд і збирає серед слухачів десятки спеціалістів з усіх регіонів України: зацікавлених співробітників кафедри, аспірантів, клінічних ординаторів та слухачів вказаного циклу, які вже працювали або збираються працювати на високотехнологічному обладнання променевої діагностики.

Захід був проведений в рамках співробітництва кафедри з компанцією GE Healthcare і її офіційним дистрибютором в Україні «Protech Solutions Ukraine».

Доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою променевої діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика Бабкіна Тетяна Михайлівна овідкрила наувкову частину конференції.

Вона побажала слухачам плідної роботи й отримання нових знань, крисних у щоденній рпактиці: «Постійні зміни в галузі медицини потребують підвищення кваліфікації лікарів та навчання нових практик і технологій. У зв'язку з цим було прийнято рішення проводити такий захід, який дав можливість лікарям підвищити свій рівень й обмінятися досвідом з колегами.»

Окрім лекційної частини, в програму роботи Школи МРТ і КТ входять практичні блоки, де спікери демонструють клінічні випадки з власної практики. Обговорення учасниками конкретних випадків з лікарської практики, обмін досвідом дозволяють підвищити рівень практичних навичок. 

Курс навчання провели: спеціаліст в галузі магнітно-резонансної томографії, компанії GE Healthcare кандидат медичних наук, лікар-рентгенолог Олександр Іцков й експерт з клінічного навчання в галузі комп'ютерної томографії Марина Кисельова.

Всі слухачі школи-семінару отримали сертифікати.

НА ГОЛОВНУ>>>