Protech Solutions Ukraine бере участь в благодійній програмі проти раку молочної залози!

Протек Солюшнз Україна об'єднується з Avon і клінікою ISIDA проти раку молочної залози!

Наша компанія бере участь в жіночому забігу AvonPinkRUN заради здоров'я і спільної цілі  - 100% всіх стартових внесків будуть перераховані на придбання мобільного мамографу, за допомогою якого діагностика раку молочної залози стане можливою по всій Україні. 

Вже цієї неділі, 8 жовтня, на наших УЗД апаратах Voluson S10 і Logiq V2 в спеціальній зоні ISIDA ми пропонуємо отримати безкоштовну ультразвукову діагностику молочної залози.

«Разом проти раку молочної залози», реєстрація і деталі марафону тут: http://kyivmarathon.org/race/avonpinkrun-3-km/

Традиційно в жовтні громадські, державні та комерційні структури об'єднуються, щоб зробити свій внесок у вирішення проблеми високої смертності від раку молочної залози. Багаточисельні ініціативи спрямовані на підвищення обізнаності про захворювання і про необхідність регулярних обстежень, а також на збір коштів на благодійні проекти, ціль яких - зробити сучасну діагностику молочних залоз доступною для жінок.

Рак молочної залози — найрозповсюдженіше злоякісне захворювання у жінок, складова приблизно кожного четвертого випадку раку.

В 94% випадків рак, виявлений на ранніх стадіях, можна вилікувати повністю, зберігши здоров'я та красу пацієнток. Однак високий відсоток жінок звертається за консультацією спеціаліста на пізніх стадіях, коли перемогти хворобу вже складніше.

Основною ціллю Благодійної програми Avon «Разом проти раку молочної залози» є зниження смертності жінок від раку молочної залози. Ми приєднуємося до благодійної програми і надаємо найкраще УЗД обладнання для діагностики!

НА ГОЛОВНУ>>>