Новий інноваційний УЗД-апарат від світового лідера компанії GE Healthcare (США) - LOGIQ E10

УЗД-апарат з безліччю переваг, з якими ви можете ознайомитися, приїхавши в наш офіс і спробувавши нову ультразвукову систему в роботі.

LOGIQ E10 - це ультразвукова система нового покоління з повним набором передових інструментів візуалізації.

Апарат LOGIQ E10 на основі штучного інтелекту підвищує продуктивність і дозволяє обирати передові інструменти обробки зображень.

Нові інструменти на базі ШІ

Використовуючи можливості штучного інтелекту, ви можете підвищити швидкість і скоротити кількість кроків, необхідних для досягнення оптимізації зображення.

Обчислювальна потужність LOGIQ E10

Ультразвук нового покоління на основі перевіреної високопродуктивної архітектури cSound ™ забезпечує виняткову якість зображення.

Автоматичні асистенти і помічники LOGIQ E10:

Автоматичний доплерівській помічник

Auto Doppler Assistant аналізує розташування й напрямок судин на зображенні, а потім автоматично регулює колірну рамку і кут, тому ви можете виконати цей крок на 20% швидше і з кількістю натискань на клавіші на 50% менше.

Фото асистент

Сфотографуйте відповідну анатомію, наприклад виразки або набряк, за допомогою інтелектуального пристрою Android ™ і включіть фотографії з клінічними зображеннями в звіт, надавши цінний контекст.

Помічник сканування

Забезпечує автоматизацію, щоб допомогти користувачам на кожному етапі ультразвукового дослідження, допомагаючи скоротити кількість натискань клавіш і час дослідження.

Помічник в порівнянні

Дозволяє лікарям легко імпортувати попереднє ультразвукове дослідження пацієнта і переглядати його разом з поточним зображенням в реальному часі через розділений екран на моніторі.

Запрошуємо вас відвідати наш офіс і оцінити всі переваги нової ультразвукової системи - LOGIQ E10

Інноваційна ультразвукова діагностика з LOGIQ E10.
Телефонуйте і приїжджайте, щоб спробувати нову ультразвукову систему в роботі - +38 095-295-31-31