Наші фахівці департаменту ядерної медицини відвідали зустріч провідних спеціалістів в області променевої терапії раку - ESTRO 2021

Нарешті ми маємо можливість відвідати світові події в офлайн - "живому" форматі.

Наші фахівці департаменту ядерної медицини відвідали зустріч провідних спеціалістів в області променевої терапії раку - ESTRO 2021 (Європейське товариство променевої терапії та онкології), який проходить з 27 по 31 серпня в Мадриді, Іспанія.

ESTRO – об'єднує всіх світових спеціалістів, науковців, виробників обладаниях в боротьбі з онкологією та формує світову стратегію лікування онкологічних захворювань, забезпечує розширений доступ до інноваційних медичних практик та технологій.

Однією з головних подій ESTRO, є найбільша в Європі виставка обладнання та програмного забезпечення, що надає можливість відкрити для себе останні розробки в галузі медичних технологій від компаній, які приймають участь з усього світу, це унікальна можливість побачити демонстрацію новинок обладнання наживо.

Під час заходу, наші фахівці зустрілися з партнерами та відвідали їх стенди, познайомилися з новинками обладнання та програмного забезпечення таких світових лідерів, як Varian Medical Systems, GE Healthcare, IBA Dosimetry, LAP Laser.

Ми висловлюємо щиру подяку нашим партнерам за теплий прийом та цікаву інформацію. Бажаємо творчого натхнення та успішної реалізації амбітних планів у нашій спільній роботі з впровадження сучасних технологій в медичній практиці в Україні.

До зустрічі на наступних подіях.