Ми працюємо! Разом до перемоги!

Колеги та партнери, друзі!

У такий важкий час, кожен, сумлінно виконуючи свою роботу, наближає країну до перемоги.
Ми у Protech Solutions Ukraine у перемозі впевнені, адже додаємо до цього максимум зусиль!

Багато наших співробітників вже захищають Україну у лавах Збройних сил, ще більше — у підрозділах територіальної оборони. В першу чергу не словом, а ділом — ми не тільки фінансово допомагаємо армії, а й вже виділили частину вантажних автомобілів компанії для доставки гуманітарних вантажів та речей першої необхідності. Члени нашої команди трудяться у волонтерських центрах по всій країні.

Protech Solutions Ukraine працює!
Ми маємо у наявності повний спектр медичного обладнання та вже готові доставити його саме у ваш медичний центр.
На нашому спеціалізованому складі готові до відправки:

 • УЗД апарати виробництва General Electric:
  портативні системи: Vivid IQ, Versana Active, Logiq E;
  стаціонарні системи: Logiq P9, Logiq S7, Voluson S8 t, Voluson S8, Voluson S10, Voluson E8, Voluson Swift, Voluson P8, Versana Premier Black, Versana Premier Platinum, Versana Balance, Versana Essential, Vivid T8, Vivid T9.

 • Медичні меблі європейських виробників Givas, Famed, Proma Reha, а саме: гінекологічні крісла, крісла для забору крові, операційні столи, функціональні ліжка, дитячі ліжка, медичні візки, тумби та каталки, медичні сходинки та стільці, інвалідні візки.

 • Реанімаційне обладнання від GE Healthcare:
  НДА Avance CS2 та Carestation C30;
  анестезіологічні системи Carestation 650 А1 Standart та Carestation 620 А1 sCAiO;
  монітори пацієнта: B105, B125, B125 Expert, B125 NEO, В650 АоА;
  кисневі концентратори та додаткове обладнання.

 • Витратні матеріали, в тому числі власних торгових марок MedTouch та Solocare, а саме: латексні рукавички опудрені та неопудрені в розмірах S, M, L; нітрилові рукавички чорні та сині, також у розмірах S, M, L; ін’єкційні шприци: 1, 2, 5, 10, 20 мл з голкою( в тому числі Luer Lock); голки для шприц-ручок; медичні маски; бахіли; захисні халати та комбінезони.


Кожен з нас намагається зробити все для того, аби в Україні нарешті запанував мир, щоб кожен українець у Києві, Харкові, Маріуполі чи будь-якому іншому місті, мав змогу жити у вільній, незалежній, процвітаючій та заможній європейській державі, насолоджуватися життям поруч з близькими людьми, жити в комфортних умовах та отримувати якісні послуги з діагностики та лікування.

Тримаємося, працюємо, допомагаємо.
Все буде Україна!