Пост-реліз конференції «Сучасні технології в сучасній терапії - IRT»

14-15 червня у передмісті Львова пройшла перша конференція в Україні від компанії Varian Medical Systems і Протек Солюшнз Україна – «Сучасні технології в сучасній терапії - IRT» (Innovations in Radiation Therapy).


Ми зібрали під одним дахом українських,  а також і зарубіжних професіоналів у галузі променевої терапії, щоб вони змогли  поділитися досвідом, а також ознайомитися з останніми досягненнями сучасних технологій. Нашу конференцію змогли відвідати більше 60 чоловік з усіх областей України!

Відкрила конференцію Бабкіна Тетяна Михайлівна, доктор медичних наук, професор, завідуюча кафедри променевої діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика і її промова надихнула й налаштувала учасників на плідну участь в конференції. 

Представник компанії Varian Medical Systems, Dace Purina презентувала учасникам конференції новий революційний лінійний прискорювач  Halcyon, створений компанією для того, щоб змінити розуміння про лікування раку у всьому світі. Лінійний прискорювач Halcyon не лише вирізняється високою швидкістю опромінення (1 хв.), невеликим розміром бункеру (28 м2), можливістю інсталяції - лише за 14 днів!, але й має високі якості лікування, відсутнє обмеження в клінічних випадках і максимально комфортний для пацієнтів. Лінійний прискорювач Halcyon - це дійсно передова платформа, це новий рівень лікування!
Тетяна Підлубна поділилася з учасниками конференції досвідом застосування стереотаксичної променевої терапії і стереотаксичної радіохірургії в лікарні«Феофанія», а Юрій Кисіль і Віталій Мамчур розповіли аудиторії про свій досвід застосування RapidArc і IMRT в Київському обласному онкодиспансері й клініці «Інновація».

Наступний блок конференції про роль променевого терапевта і медичного фізика відкрила Курило Галина Емільянівна, лікарня «Феофанія». А закінчив теоретичну частину Зелінський Руслан Михайлович, президент української асоціації медичних фізиків України, завідуючий відділенням медичної фізики «Клініки Спіженко».

Другий день конференції був присвячений практичним заняттям на робочих станціях TPS Eclipse. Представник компанії Varian детально розповіла про планування променевої терапії за допомогою системи Eclipse і створення планів для RapidArc, IMRT, IGRT, SBRT.  Учасникам конференції було надано більше10 ноутбуків, і тому кожен учасник конференції мав реальну можливість проведення планування променевої терапії. Учасники отримали відповіді на свої запитання й поділилися власним досвідом.

Ще одним сюрпризом для учасників заходу стала екскурсія в місто Жовква, відвідання замку, лицарські бої й стрільба зі старовинного лука!
Команда Протек Солюшнз Україна дякує всім, хто став учасником і гостем нашої конференції й зміг приєднатися до розвитку фнновацій в променевій терапії в Україні. 

Давайте розвивати таку важливу галузь для онкології,як променева терапія, разом!
До зустрічі на наступній конференції!

Всі фото конференції>>>