Компанія "Протек Солюшнз Україна" забезпечила українські лікарні 44-ма комп’ютерними томографами

У жовтні 2020 року між компанією Державне підприємство «Медичні закупівлі України» та компанію Протек Солюшнз Україна було укладено договори на забезпечення українських лікарень 44-ма комп’ютерними томографами. 

Замовником проекту по закупівлі медичного обладнання виступило Державне підприємство «Медичні закупівлі України». Згідно домовленостей договір на поставку виконується в рамках виконання бюджетної програми «Придбання обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS- CoV- 2, та її наслідками» та постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 р. №613 «Про виділення коштів для закупівлі обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах.»

Згідно з договором, компанія Протек Солюшнз Україна виступає офіційним постачальником двадцяти одного комп’ютерного томографа Optima CT 540 (16 фізичних зрізів та 32 реконструйованих зрізи) виробництва компанії GE Healthcare та двадцяти трьох комп’ютерних томографів Revolution EVO (64 фізичних зрізи та 128 реконструйованих зрізів) виробництва GE Healthcare.

Івано-Франківська та Кіровоградська обласні міські лікарні, Рубіжанська та Херсонська міські лікарні, Львівська і Чернівецька лікарні швидкої медичної допомоги одними з перших вже отримали комп’ютерні томографи GE Healthcare.

Спеціалісти компанії Протек Солюшнз здійснили поставку та розпочали інсталяцію обладнання в вищезазначених медичних установах.

Ми пишаємося можливістю забезпечити українські лікарні якісним діагностичним обладнанням та бути надійним партнером для лікарів заради нашого спільного здорового майбутнього.