Компанія «Протек Солюшнз Україна» взяла участь в ХІІ Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»

Компанія «Протек Солюшнз Україна» взяла участь в ХІІ Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації»,
який відбувся 25 - 27 травня 2021 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

На нашому стенді були представлені апарати ультразвукового дослідження, рентген-апарати, апарати ШВЛ та наркозно-дихальні апарати.

Усі відвідувачі нашого стенду мали можливість протестувати найсучасніші технології ультразвукової діагностики та взяти участь у розіграші сертифікату на $5 000 на придбання будь-якого апарату УЗД від компанії Протек Солюшнз Україна!

Спеціально для учасників всі три дні на нашому стенді працював практикуючий лікар УЗД, який продемонстрував всі переваги та особливості апаратів УЗД GE Healthcare.
На нашому стенді учасники ознайомилися з новинкою від GE Healthcare - ультразвуковим апаратом Voluson Swift
Voluson Swift - це просто, швидко та зручно!

Також в рамках медичного конгресу компанія Протек Солюшнз Україна взяла участь у Всеукраїнській школі ультразвукової діагностики з доповіддю на тему "Протокол ультразвукового дослідження легень при діагностиці COVID-19" з апаратом для ультразвукових досліджень з найсучаснішими технологіями - GE Venue.

Нам було дуже приємно зустрітися на нашому стенді з партнерами, постійними та потенційними клієнтами, та обговорити поточні та перспективні проекти.

Дякуємо нашим клієнтам та партнерам за довіру до нашої компанії!